Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmm doradzcie MI

Co lepsze GARNIER czy VICHY?

Polecane posty

Gość hmm doradzcie MI

dziewczyny mam do was prosbe , co lepiej kupic garnier roll-on czy vichy lipocure??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichy zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaste-linka
ja uzywalam roll-on Garniera i jestem zadowolona. celullit na pupie juz mam mniejszy ale stosuje tez kilka innych specyfikow. zaraz po nalozeniu warstwy jest silne uczucie chlodu i "szczypania" sprawiajacego uczucie ze preparat dziala. vichy jest dla mnie przereklamowane. uzywalam kremu pod oczy i musialam wyrzucic pol tubki bo nie bylo zadnego efektu apo dluzszym stosowaniu, rano skora pod oczami byla sciagnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worni
Ja polecam garniera juz po kilkku dniach zauwazylam znaczna poprawe. Co do vichy miala go moja bratowa i powiedziala ze wcale jej nie pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam garnier. stosuje roll-on,zel antycellulitowy i na plecy,ramiona krem ujedrniajacy.poza tym od ponad 30dni nie jem pieczywa,makaronow,smazonego,ryzu,slodyczy. jadam mnostwo warzyw,trochce owocow,duzo nabialu,wiec na pewno lepsza kondycja mojej skory to przede wszystkim zasluga diety,ale mysle,ze garnier tez dziala.polubilam ta serie i na pewno bede ja stosowac dalej. vichy,elancyl,eveline juz przerabialam-efekty zadne,a bylam osoba zawsze szczupla tylko walczylam z cellulitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×