Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zwijka

Jak go zauroczyć?

Polecane posty

Dziewoja: niekoniecznie dziwne, znamy się już prawie rok... A rozstał się ze cztery miesiące temu. To nie jest zły facet, skaczący z kwiatka na kwiatek... i, no, zależy mi na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
Mam ten sam problem tyle, że tu chodzi paru kolesi, których ja wcale nie znam:P Trochę skomplikowane? Po prostu nie wiem jak przyciągnąc ich wzrok, a jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzialaj dziewczyno. widze ze nie jestes go pewna. tzn uczuc do niego tak. a na jakiej stopie byla wasza znajomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżeńskiej, ale ostatnio było sporo sygnałów (nie wiem, jak mam je rozumieć, w końcu zawsze mógł żartowac), a parę dni temu rozmawialiśmy długo na gg, przez kilka godzin w nocy, i omal nie umarłam z wrażenia. Zgrywał się (takie mam wrażenie), że mnie uwodzi, że mnie podrywa. Ale czy się zgrywał w stu procentach? Obydwoje mamy luźne podejście, często robimy sobie żarty, wygłupiamy się, a tu nagle klops - zaczęłam go traktować zupełnie poważnie... :( Kurczę, jakie to wszystko głupie :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo :) kurcze naprawde nie wiem. najlepiej to Ty bedziesz wiedziec rozmawiajac z nim. powodzenia jutro zycze i trzymaj sie cieplutko. spijcie dobrze ludziska 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci dam kurde love 😡 Aż tak dobrze go nie znam. Ale fascynujący jest, co tu dużo mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura, za wcześnie na love :o Nie poświęcem się jakoś strasznie, tylko się staram, bo... bo sama nie wiem. Ale żadne love.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jest bezinteresowie - zaczyna mi zależeć. Ale love to to nie jest, aż taką idealistką nie jestem. Zobaczymy na tej imprezie, jak będzie na mnie zwracał uwage, to super, jak nie, to się zmyję w kąt, poryczę i pogodzę się z losem. Na razie moje myśli zajął jutrzejszy kac i cuda niewidy, żeby go nie mieć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde! Za późno - wypiłam jogurt :( ale ostatnio mi pomógł, może tym razem też będzie dobrze i nie będzie pawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, uciekam, jutro muszę przetestować robienie się na bóstwo - dobranoc 🖐️ i raz jeszcze dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama jestem ciekawa co dzisiaj kupisz i jak wy[padnie ta impreza. ale masz sie tu zameldowac i opowiedziec co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppuuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×