Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zwijka

Jak go zauroczyć?

Polecane posty

Co tu dużo pisać - jest on, ja i chyba zaczynam powoli czuć coś więcej. W weekend będziemy na jednej imprezie. Kilkakrotnie dawał mi sygnały, że go interesuję, ale nie wiem, czy to nie były żarty. Co robić? Jak się zachowywać? Jestem zielona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj to sie trza przemalówać jo bych zielony baby nie ten tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik, się nie znasz, zielony fajny jest :o Od razu mówię, że mu nie obciągnę z połykiem, przynajmniej nie teraz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeca żech ło żadnych łopciąganiach nie wspominoł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może później :classic_cool: No nie bądźcie tacy, doradźcie. Na uwodzeniu facetów znam się jak kura na pieprzu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytoj sie go ile mo morgów a potym to juz jakoś rozmowa poleci :) A to ło cenach żywca, a to że zbiory w tym roku liche bedo :) a to że sie maciorka łoprosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpada, on nie z tych :o co najwyżej mogę z nim pogadać o żywcu, ale tym płynnym. Ale to kurka nie wszystko... 😠 No nie wiem, wydekoltowana kiecka? To mi się wydaje takie prymitywne, łapać go na fizyczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nóg do cholery nie mam zgrabnych :o jak ja będę wyglądać w tej kiecce? No wiem, na pewno ubiorę się jakoś estetycznie,ale co więcej, jak mam rozmawiać i te wszystkie gierki, o których nie mam pojęcia... Boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik, tyś jest mundry, ale ja nie chcę, żeby leciał na moje cycki, tylko na całą mnie. Z cyckami, elokwencją i resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dekolta na mózg nie założysz :classic_cool: wykazać się musisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie kupię długą. Kurczę, skicham się ze strachu. Próbowałam się upić i o nim nie myśleć, ale po pijaku tak samo jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dnia na dzień się nie da, ale spróbuję samoopalacz... Buu, że też kobieta musi się tak starać, a facet nawet nieogolony i rozczochrany jest fajny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mało randek miałam w zyciu, zawsze zaczynałam się z kimś spotykać w innych, bardziej prozaicznych sytuacjach. Nie było chodzenia na imprezy i różyczek, wolnych tańców itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nog nie masz zgrabnych to ubierz jakies spodnie i sexowna bluzeczke. ja zawsze tak chodze i uwierz dziala napewno :) zreszta na kogo nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, jutro idę na zakupy, jak ni kupię jakiejś długiej kiecki, to może spodnie... Tylko jak ja się mam zachowywac, żeby go nie spłoszyć, a jednocześnie przyciągnąć? Nie znam się na tym za cholerę.. .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zachowuj sie normalnie. zreszta zobaczysz jakie bedzie wysylal do Ciebie sygnaly. to sie tak nie da opisac. napewno nie daj sie obmacywac ani zaciagnac do lozka na pierwszej randce. niech sie troche postara. a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 21, on 26. Boję się, no, a jeśli dotychczas robił sobie ze mnie jaja? :( Zakręcił mnie wokół palca, niech go cholera 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala marudzacaten myk dziala na kazdego ale czasem nie na tych co trzeba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyno. nie napalaj sie od razu. musisz obczaic czy robi sobie jaja czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebym ja wiedziała, jak. :o Wiem, że to nie jest człowiek, który dla zabawy uwodzi kobiety. No, nie wiem na 100%, ale mogę przypuszczać, głupi nie jest.... Z góry przepraszam, jeśli coś nie tak napiszę, ale wcięta jestem na domiar wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszesz nic niestosownego :) hmm nie wiem jak Ci pomoc. nie potrafisz wyczuc w wypowiedziach i zachowaniu czy facet robi sobie z Ciebie jaja? przyjdz na forum kolo poludnia to moze inni Ci pomoga. ja juz naprawde nie wiem pamietaj ze na imprezie bedzie sie lal alkoholwiec uwazaj zeby Ci czegos nie dosypal bo roznie moze byc. a jak sie np upije albo bedzie lekko podchmielony to wtedy napewno zauwazysz czy bedzie chamski i bedzie sie dobieral do Ciebie czy bedzie (w miare) spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiii...to najpierw zobaczy czy bedziecie miec chociaz o czym rozmawiać..poza tym ja to uważam, ze chlop to tez wymaga pracy nad nim dekolt mozesz miec, ale ja bym wolałą miec swiadomosc, ze go jakos umiem zająć intelektualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On niedawno się rozstał z kobietą, byli ze sobą długo, chyba z półtora roku... No nie wiem, wszystko się w weekend rozstrzygnie. Dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zastanawia mnie fakt ze skoro niedawno se rozstal z kobieta i napewno ja kochal skoro bylo ze soba tyle czasu to od razu sie pozbieral i zarywa nowa laske. dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×