Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Sil mi się wydaje, ze masaż i maseczka juz bedzie dodatkowo płatna, ale pewnie mało. Gdzieś tak czytałam w jakimś hotelu. Była sauna i łaźnia w opcji all ale masaż płatny. O Turcji nie mam natchnienia ostatnio pisać, ale zajrzyj też na Tunezję, pisałam tam o Libii ---dłuuuuga opowieść :) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Paris nie wierze ze pojedziesz do Mahmutlar;) hehe w sumie nie pogniewalabym sie:P do tej pory znalazlam tylko malzenstwo z dwojka dzieci i tesciem, ktorzy jada do Mahmutlar dokladnie w tym terminie ... wiec kiepsciunio...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam :-) bylo pieknie kapadocja rewelka chce się dowiedzieć czegoś o obrączce jaką daje sultan swojej zone te 4 rzedy kamyczków- jak to sie nazywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justus nigdy nic nie wiadomo. Ja biorę często to co tanie i nie patrzę gdzie :) Znalazłam też w necie zdjęcia dziewczyny, która była tam w tamtym roku: http://picasaweb.google.com/4emkaa/Turcja2007 Dziabong wiem, że z tymi pierścionkami to była jakaś anegdotka, ale nie pamiętam. JAk się dowiem to napiszę. Ja sobie kupiłam taki podobny 4 rzędowy jak byłam pierwszy raz w Turcji. Wiem, że tam też były bordowe i czarne, piękne. Pewnie widziałaś je w sklepie ze złotem gdzie Was zawieźli w czasie wycieczki. A Kapadocja rewelka, co? Gdzie tam nocowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiątko
Hej :) Co do masaży to było super :) My mieliśmy peeling ( nie wiem jak się pisze), masaż, saunę, masaż w pianie. Córki mojej kuzynki też miały wszystko, jedna ma 3 lata a druga 7 :) Zadowolone były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronek tak nie znam, wpadłam na nią na innym forum, ale jak wejdziesz tam w picasaweb i wpiszesz hasło Alanya, Kapadokya czy coś innego to wyświetlają się różne albumy. O Tunezji i Libii jest tutaj: http://tnij.org/a5qt miłej lektury :) Lecę sprawdzać oferty na czerwiec bo dzisiaj jeszcze nie miałam czasu! Mam nadzieję, że nic mi nie umknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ales mi linka podrzucila:)))) to nasz hotel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justus wiem :D :D Nic nie znalazłam na czerwiec, czekam dalej. Kiedy te ceny spadną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny zazwyczaj spadają tydzień albo jeszcze krócej przed terminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że tydzień przed, ale do Dalamanu ode mnie leci tylko jeden samolot i jak mi wykupią miejsca to nie bardzo mam pole manewru. Na razie czekam, najlepsza cena jaką znalazłam na tydzień to 1399 zł a na 2 1899 zł. Najlepsze jest to, że moja koleżanka dostała urlop tylko na tydzień i zastanawiam się czy nie zostać sama na kolejny bo tydzień to zleci jak nic, a to nowe miejsce i wolałabym coś więcej zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a był ktoś z was z biurem podróży alfa star? bo zamierzam z nimi poleciec do turcji ale lekko sie przestraszyłam jak czytałam komentarze o tym biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalismy w 'dolinie Szatana" nie wiem czy to poprawna nazwa a ten pierscionek miał oczka czerwone, czarne, zielone i przezroczyste ... nigdzie nie umiem znaleźdź tego... a ty jaki masz ten pierscionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo niby tak: sułtan swojej 1 zonie dawal ten pierścionek z 4 rzędami, drugiej zonie z 3 trzeciej zonie z dwoma rzedami a czwartej z jednym - mi się podobaly te z dwoma - tak czy owak nie umiem tego nigdzie znaleźdź... oglądalismy je w miejscu gdzie robili rzeczy z Onyxu tam tez ze zlota ale te 4 rzedowe były na takich cieniutkich obraczkach ze zaraz by sie to połamało - 2 rzedowe były na jednej grubej - ale nie miały tyle uroku co cztery :-) zrobilabym taki pierscionek ale nie mam jak pokazac zlotnikowi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziabong ja mam też łączony bo te cieniutkie obrączki nie wyglądają na mocne. Ja mam po prostu czterorzędowy wysadzany białymi cyrkoniami i jeszcze po bokach 4 szafiry. Ja lubię jak się mieni w słońcu :) i dlatego je kupiłam. Taka sroczka jestem. Zuzameduza, alfa star jest dobrym biurem. Nie słyszałam wielu niepochelbnych opiniii o nich. Ja planuję właśnie z nimi teraz lecieć. Znajomych którzy z nimi byli mam pełno i są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parisss a możesz mu zrobić fotkę i wysłać na @??? plissss magdmaz@o2.pl błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję zrobić w czasie weekendu, będę mieć gości także czasu może nie być dużo :) No i baterie muszę naładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam dziewczynki? coś się spokój zrobił tu... Pariss wyczaiłaś już coś na swoje wakazione? pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justus narazie znalazłam coś fajnego. Ceny spadły nieco, ale czekamy. Póki są miejsca w samolocie jest ok, może jeszcze spadną ceny. Jak nie to się powieszę :) Drugim wariantem jest na dzień dzisiejszy Kreta. W każdym razie mam mętlik w głowie. Ja to już bym kupiła, ale kumpela się uparła żeby czekać. Ona liczy na to, że w Jet TOuristic zmienią ceny a ja z kolei nie mam przekonania do tego biura. Dziabong obiecuję, że w weekend zrobię zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parisa co bys polecila- gdzie sie wybrac tylko tylko bez paszportu? moze Grecje ... zeby byla cieplutka woda, cos do zwiedzania, fajne wieczory i nie az tak drogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko :) Grecja jest dośc droga. Za tydzień w sezonie za mniej niż 2.000 dostaniesz hotel, ale niezbyt dobry i nie zawsze dobrze położony. Te z opcja all są drogie, a innych w tych rejonach się nie bardzo opłaca. Takie jest moje zdanie, może się mylę. Sama patrzę na Kretę przykładowo. Last na czerwiec 12-go wychodzi 1200-1300 zł a to początek sezonu. Co będzie później? 1800-1900 za tydzień. Może też Kreta akurat jest droższa. Może są lasty dobre ale nigdy akurat Grecji nie obserwowałam. Cała Europa podobnie niestety. Nie jest tanio. Popatrz na Egipt. Ma go wiele biur więc z lastem nie bedzie problemu, a tam jest taniej później na mieście. Waluta to tylko dolary. A dlaczego nie chcesz wyrobić sobie paszportu? To wydatek na 10 lat i masz spokój. Teraz jeszcze spokojnie zdążysz przed sezonem. Masz zniżkę bo się uczysz, później będzie drożej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris a Ty bylas w Egipcie? no nie chce na razie wyrabiac paszportu bo moze wyjade do pracy na wakacje i wtedy bede jeszcze gorzej zla. To do Egiptu mozna bez paszportu tak fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie. Rozpędziłam się z tym Egiptem :) Wspominając Egipt myślałam o niskich kosztach. Niestety trzeba mieć paszport :O A skąd jesteś? Skąd wylot mogłabyś mieć? I jaki dokłądnie termin t ma być tak +/- 7 dni. Może coś z lasta na tą Grecję się znajdzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczko, o Włoszech i Chorwacji nic Tobie nie napisze :O Bułgarię z tego co wiem i słyszałam od znajomych możesz sobie darować odrazu. W sierpniu to znajdziesz lasta. Z Wawy masz duży wybór biur i znajdziesz coś taniego na tydzień dwa przed. I to nawet Grecja. Wiem, ze od tego sezonu są też loy do Chorwacji z Wawy co jest plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze mówiąc Włochy odradzam....więcej użerania z Włochami niz to warte. Jeśli chcesz wypocząć omijaj to miejsce na mapie szerokim łukiem, jeśli marzysz o niespełnionej wakacyjnej miłości- to jest to pierwsze miejsce, w które powinnaś udeżyć;) Tyler tylko, że jest tam brudno i drogo, Włosi są bezczelni io zdaje im się, że żadna im się nie oprze, spora część z nich wrecz używa przemocy, na środku ulicy w biały dzień, byłam świadkiem takich zachopwań nie raz i nie dwa. never ever....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×