Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

wreszcie sie doczekalam i moge isc do domku. Tylko niestety biedna ja nie dosc ze obiad trzeba ugotwac to jeszcze musze male sprzatanko zrobic i wrescie rozpakowac walizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez zimno tyle ze jest 12 st. no i pomalu widac ze swieta nadchodza. Dzisiaj przejezdzalam obok ogrodka a w nim widzialam wielkiego ruszajacego sie balwana a za nim renifera z sankami, wszystko pieknie oswietlone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!! Co tam u Was słychać? U mnie kamerki dzisiaj nie działaja akurat, ale to tak od czasu do czasu mnie tylko wkurzają ;) Frogi emotki masz tutaj: http://forum.o2.pl/emotikony.php Ja tez należe do tych ciepłolubnych i mogłabym mieszkać w 40 C non stop. Jak kiedyś wygram w toto lotka to mam taki plan: 1. mieszkanie w Antalii dzielniaca Lara 2. hacjenda w Meksyku 3. hamam w moim mieście, ale taki super hiper wypasiony i wcale nie byłby drogi ;) Wczoraj nalewka mnie zmuliła i nie miałam siły mrugać oczami. Była strasznie niedobra ale ponoć 40% bleee....Za to ciepło mi było :p Dzisiaj częstuję amaretto :) kto chętny? Po tym tam szybko nie odpadnę ;) Sonia poczytaj sobie nieco o Antalii tutaj: http://www.karawana.fora.pl/turcja,9/antalya-i-okolice,330.html mam tam wklejoną mapę starego miasta Kaleici. Jak link nie wejdzie to skopiuj do paska adresu i skasuj spacje przed przecinkiem :) .....bo na 100% nie wejdzie.. Kari a wiesz, ze dla mnie akurat te rejony Turcji na zachód od Antalii to najpiękniejsze zielone i górzyste rejony Riwiery? Lepiej nie mogłaś trafić z wyborem miasta. Szkoda, ze na Thatali sie nie zdecydowaliście bo widok był cu-dow-ny! A wioska o której tam pisałam Kalekoy to wioska do której mozna dostac sie tylko łodzią, ja nie wiem jak oni żyją zimą z dala od cywilizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak Dżunia sobie radzi w Portugalii z takim ciężkim laptopem i baterią ;) ? Tarlusia dzisiaj na innym forum dziewczyna napisała dokładnie o co chodzi z tą ofertą ze świata Książki. Dobrze, ze sie na to nie zdecydowałaś. Nie wiem tylko czy dobrze napisała terminy bo od lutego do marca. Tez tak miałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dzięki wielkie!!!:D Mi te kamerki coś teraz też nie chcą działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
🖐️tak pariss to chodzi o te oferte.mam pytanie czy zjem w turcji zjem taki dobry bialy ser9jadlam go w Egipcie,pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Witam Was Dziewczyny Pariss wyślę Ci foty z Turcji na maila w ten weekend a Tobie BoBo63 przepis na pasztet z selera. Obiecuję bywać częściej :) Pariss Co do hacjendy w Meksyku i hamamu jestem za i to bardzo :) Dzisiaj namówiłam "osobistą" panią stomatolog na wyjazd do Turcji :) Kwiatuszek jedz ciastka tutku i nie przejmuj się,raz się żyje... Frogi mnie jesienna aura w ogóle dobija na maxa i mam malutką deprechę :( Vanili foty super !!! Dzięki za możliwość poprawienia sobie humoru. Pozdrawiam Wszystkie , których nie wymieniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie też bym sie napiła jakis %%% ale w ndz nawet winko mnie nie rozgrzało,wczoraj drink tak samo...u mnie zimnica przeokropna i coś mnie w gardełko drapie:o... A Wy Turkomaniaczki robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- szkoda ze nie wyjechalam ta kolejka, ale moze nastepnym razem? Chociaz szczerze powiedziawszy urlop w Turcji to byla ostatnia rzecz do pomyslenia jakos nie mialam przekonania do tej Turcji, dopiero pani w biurze mnie namowila bo mialam leciec poraz kolejny do Egiptu. No i nie zaluje! Ta niechec do Turcji bierze sie moze z tego ze u nas Turkow jest b.duzo i nie maja zbyt dobrej opinii i czasami ma sie ich powyzej uszu. Chociaz milo sie rozczarowalam w stosunku do nich w Turcji To samo dotyczy Marokanczykow, nie pracuja, okradaja w bialy dzien, sa nachalni w stosunku do kobiet....wiec pewnie nie pojade do Maroka, wole od nich na urlopie odpoczac. Ja sobie nalalam lampke czerwonego winka i tak mi smakuje ze pewnie na jednej sie nie skonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
myslalam o tym serze i stylistycznie ladnie wyszlo mi zdanie,wybaczcie ale to moja natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja własnie sobie siedze i ogladam romantyczny film a do tego popijam jakies damskie piwko co kolega mi przywiozł z belgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
ja nie moge sie przekonac do Tunezji.dobrze,ze bylam tam tydzien bo bym sie wykonczyla z glodu i brudu,przezylam koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Na zdrowko kwiatuszku a ja Sliwowice popijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh Manuela4 ja też tak miewam:) więc może lepiej,że się zimno zrobiło przynajmniej bardziej konkretnie ;p... no to widzę,że po wieczorze z oliwkami,ciastem (i to niejednym Pariss),gołąbkach i innych kulinaraiach przyszedł czas na coś mocniejszego:classic_cool:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek-moze pijesz krieka malinowego albo czeresniowego, bo to babskie piwko i dobreee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być kulinariach* sorki! efekt pisania jedna ręką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek jedz jedz ewentualnie daj jedno ;) Manuela ja też chce przepis na pasztet z selera. please.... Talrusia ten biały ser to w Turcji własnie beyaz peynir czyli ser owczy lub kozi, lekko słony, podobny nieco do fety. Na śniadanie w każdym hotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wlasnie zabukowalam bilet do Madrytu na 3 grudnia( tylko 40euro!!! tam i spowrotem), polece na dlugi weekend do rodzinki przy okazji poogladam scenerie swiateczna na ulicach Madrytu. Musze Wam powiedziec ze Madryt jest pieknie udekorowany na swieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadązam za Wami ;) Widzę, że każda się wzmacnia na zimę. Kari ja wiem dokładnie o jakich uprzedzeniach mowisz. Miałam to samo przed pierwszym wyjazdem do Turcji. Powiedziałam kumpeli, że nigdy przenigdy do Turasów-brudasów (jak ja mogłam!!!!?boshe) I to też przez Turków z Niemiec. No niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeny uwielbiam Hiszpanie:) nie byłam w Madrycie ale mam nadzieje,że i tam się pojawie kiedyś...:) a ten ser też uwielbiam...mniam mniam!!!jadłam go przez 2 tyg na śniadanie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
taki zamiar mam i ja wyobrazcie sobie,ze kelnerzy i do obiadu mi go przynosili i smiali sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam takie uprzedzenia przed Turcją, mówiłam że do świrów i głupków nie polecę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari fajnie masz. Dobrze mieć rodzinę w takich pieknych miejscach na swiecie. Ja w Hiszpanii nie byłam, ale jest na liście. Bardzo chciałabym na południe na Costa del Sol a poki co z Gdańska jest Costa Brava. Pewnie bym tam zawitała, ale ceny sa powalające. Nie ma wsrod znajomych chetnych a na to marzenie bylabym sklonna sie poswiecic i wydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- Hiszpania jest cudna ( jak wygram w toto-lotka to kupie tam chalupe z basenem nad samiutkim morzem:) Najlepiej kolo Alicante albo w Andaluzji. A Madryt jest piekny uwielbiam tam jezdzic i za kazdym razem cos nowego zobaczyc, byleby nie w lipcu lub sierpniu bo tam wtedy strasznie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najgorsze wiecie w tych uprzedzeniach, ze nie dałam sobie powiedziec, ze jest inaczej! Ja wtedy bardzo chciałam do Egiptu a wyszła Turcja i tak zostało. Tarlusia a z Tunezji mam takie same wspomnienia. Oprócz super wycieczki na Saharę nic mnie tam nie urzekło....za to ile nerwów straciłam. nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×