Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

:D Merhaba Kobitki :D Jestem, zyje, niestrawności juz minęły - Bobo po herbatce, tak jak radziłas ;) Ja tu czytam, że wszystkie już chatki odsprzątnęły, a ja dopiero mam zamiar sie zabrac do sprzątania, ale nie dlatego, że dopiero wstałam. Ja juz i na angielskim bylam i na spotkaniu w sprawie prezentacji mojej firmy, czyli ROBOCZA SOBOTA :D Kurcze, jak tak czytam o tych gołabkach, to taki ślinotok mnie złapał, że połykac nie nadarzam....tylko szkoda, że je nie jestem z kuchnią tak za pan brat - jakoś nie lubię kuchcić :(...no bo zjeść i owszem :P No i tak od razu cieplutko mi się zrobiło, jak czytam o planach wyjazdowych w ciepłe strony.....super:) A ja też się Wam pochwalę- w poniedziałek wylatuję do Portugalii - wiem Pariss się juz mnie pytała gdzie - więc lądujemy w Lisbonie, tam wynajmujemy auto i generalnie mamy (właściwie musimy) zjechać całą Portugalię, w sumie nie ja planowałam trasę, więc tak na prawdę do końca nie wiem jakie miasta, pewnie Porto .......no i jak wróce to powiem gdzie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--- mi wystarczy 4-5 godz. snu i wstaję jak nowo narodzona. Dżunia--- cay to najlepsze lekarstwo na nasze żołądki. Ja też już się wyrobiłam z porządkami i obiadem. Teraz poleniuchuję troszeczkę bo pogoda za oknem straszna. Vanily --oglądałam te oferty i powiem że terminy maj/czerwiec przy All nie są już takie tanie , a jak tanie to hotel 6 km od centrum. T nie wiadomo czy wszystkie opłaty zawarte w cenie. Spróbuj Alfa , ja właśnie tam znalazłam i utargowałam z Alfą 5% dla stałych klientów a tylko raz w tym roku korzystałam z ich usług. Na dwie osoby wyszło o 200 zł mniej. Pozdrawiam, miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia, ale Ci zazdroszczę! Portugalia samochodem...marzenie.. Ja też jestem marną kucharką, ale coś czasem zrobię...takie gołąbki w listkach winogron jadłam też w Turcji, robię jeszcze w małych białych papryczkach, to prostsze... ..dalej nie wiem ..gdzie jechać..przecież ten Egipt jest okropnie drogi, zwłaszcza all...obym nie wylądowała w Turcji.. Obejrzałam Triadę, Portugalię , ale też wydaje się droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam już wszystkie literki w gazecie i przeglądam program tv, ale nie widzę nic ciekawego. Chciałam zrobić tureckie revani, bo nie mam nic słodkiego, ale okazało się , ze potrzebny jogurt i brakuje mi go jakies 50 ml. Zrobię jutro :) Ciekawe co mi wyjdzie. Ostanim razem mogłam nim rzucać o podłogę jak kamieniem taki glut mi wyszedł. Teraz mam inny przepis i prawdziwy irmik - czyli semolinę. Powiem Wam jutro co z tego wyjdzie. Coś Tarlusia nam zaniknęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ja też bym chciała "musieć" objechać Portugalię :) Jakiejś asystentki nie porzebujesz? mogę nosić laptopa ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia-- to jak jedziesz wielkim autobusem to i ja się łapię, będę nosiła ładowarkę do laptopa którego niesie Pariss--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Bobo bo ten laptop to jst ogromny, ma 21 cali i oooogromną baterię :) Vanili nie wiem jak to było, ale nie widziałam Twojego wpisu wczesniej. Jak nie możesz sie zdecydowac to czekaj dalej, moze puszczą jeszcze tą fortunę albo spadną z ceny do stycznia. Poczatek stycznia moze byc martwy troche, po swietach, po Sylwestrze, ludzie nie mają tak kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to Pariss --dziś tak długo z nami??? Łazienkę masz zajętą czy nie chce Ci się spać?? A co do Tarlusi to się zgadzam , coś nas nie lubi czy coś?? Miała być 3 dni a tu nie zagląda od 5-ciu. Miłą pisać z laptopa w aucie ale nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, już tak późno.?.?.? Ale ja dopiero odgruzowałam chałupę, nie idzie jeszcze spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo dzisiaj sobota to sobie siedzę :) przeciez jutro moge spac do woli :D Bobo, ale Tobie chyba cos pamiec szwankuje :p To nie Tarlusia miala pisac z laptopa tylko Kwiatuszek. Poki co pojechala na Słowacje przeciez. A Tarlusia chyba juz ostatecznie zdecydowala, ze nie bierze ofert ze Świata Książki i zapomniała o nas. Znalazłam piękny pierścionek Bulgari na allegro i ....zachorowałam na zawsze juz chyba. Bede o nim marzyc bardzo długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę wszystkie ,które cokolwiek kumają po portugalsku, bo czuję, że to będzie niezła improwizacja :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy hyyy aaaa no to ja chyba zostaję bo nawet dzien dobry im nie powiem....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet zainwestowałam w wyjazd - tzn. kupiłam nową walizkę, ale ja na tym koniu długo nie pojadę :P, co wyjazd to kółko odpada :( :( Co mam zrobić?, wiem kupić lepszą , ale te france są dużo droższe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A który pierścionek na Allegro, ja dzisiaj też oglądałam wszystkie z Bvlgari Podobała mi się ta srebrna zawieszka w kształcie serca, -widziałaś ją. A co do Tarlusi to fakt że ją pomyliłam z Kwiatuszkiem.Wszystko przez to że za mało tu przebywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po Portugalsku tylko gwizdać potrafię. Więc nici , a miało być tak pięknie. Więc miłej podróży Dżunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, chociaż zagwizdać umiesz, a ja to fiu, fiu, ...ale wiesz do odważnych świat należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia to fakt, najlepsze są z kauczukowymi kółkami. Są ogromne i duzo ważą, ale czasem jak widzę co sie dzieje z walizkami w niektorych krajach to sie ciesze ze mam po prostu torbę dużą. Planuję sobie kupic w nastepnym roku wlasnie walizke i zobacze co z tego wyjdzie. A jak dostane ta wize do USA to mam az 32 kg! wiec kupie najwieksza w sklepie :D Bobo tu jest my dream: http://www.allegro.pl/item477598731_pierscionek_bvlgari_poznan_pracownia.html ale chciałabym cały z białego złota. nawet nie jest drogi, ale wolę kupic sobie w Turcji bo jest wiekszy wybór i mozna powydziwiać. A do tego taką zawieszkę: http://www.deluxury.pl/index.php?k157,bizuteria,1,19,bulgari pierwsza i druga z gory mi sie podobają, oprócz ceny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie! Od jakiegos czasu Was podczytuje i jezeli nie mialybyscie nic przeciw to chetnie bym sie dolaczyla. Vanilii- bylam kiedys w el diwanie i powiem Ci ze jest to hotel troszke na uboczu, do morza wozily regularnie busiki i rowniez do miasta gratis. Jezeli chcesz wypoczac to jest tam dosc spokojnie a gdybys szukala rozrywek to niestety ich tam nie ma. No i jedzonko niezbyt dobre, bardzo marny wybor. Polecilabym Ci cos innego w Egipcie tylko ze nie wiem czego oczekujesz. Milej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, więc tu o bardzo kobiecych błyskotkach piszemy.....hmmmmm, bardzo fajny ten pierścioneczek Pariss...... ja natomiast opowiem wam moją (krótką) historię wyjazdu do tzw. Gold......center, więc zmulona po wcześnieszej dyskotece...pojechałam do tego centrum... i fajnie...tylko mnie strasznie suszyło :P, a tam Panie takie eleganckie :), ale mówię sobie a co tam...no i chodziłam po tym Centrum, ...bo nie było gdzie usiąść :) W końcu coś mi się spodobało : więc Pan...oczywiście przemile uprzejmie włożył pierścionek na rękę, ja po chwili pytam : How much? a On mi 35 tyś Euro ( bo tam były diamenty, brylanty i Bóg wie co jeszcze) więc odpadłam........taki mam gust :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasuj na koncu te gallery ze znaczkiem. Ta cena akurat jest ok, bo pierscionek ma 6,6 g a ona chce tylko 600 zł wiec to jest ok. 100 zł za gram czyli 30 kilka $ a od 25-30 $ w Turcji dostaniesz za gram ale ile trzeba sie nagadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleśmy się rozmarzyły ho ho. Fajnie mieć Bvlgari na palcu ale skąd brać na nie kasę. Może coś w Turcji w przyszłym roku kupię. Może w świetle krachu na całym świecie złoto straci na wartości , bo na razie zyskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari witaj na wątku. Oczywiście, ze mozesz sie przyłączyć :) Zapraszamy. Vanili własnie nie szuka atrakcji tylko chce tanio bo jedzie po to zeby pojezdzic na wycieczki. A wtedy nie warto jakiegos wypasionego hotelu jak sie jest poza hotelem wiekszosc czasu. Ja bym wziela opcje TRAF i szlała poza hotelem :) Dżunia nieźle. Pewnie jakiś Rusek kupił im ten pierścionek bo oni mają kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w wielkim Trójmieście mówi się o notowaniu walut. Mam nadzieję że zaczną spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tutaj takie ciekawe wątki, a ja się na czacie zasiedziałam.. Kari...szukam taniego wyjazdu, a w planie Jerozolima i Biały kanion, więc niewiele będę w hotelu...o kąpielach nawet nie marzę...może w basenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×