Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Cena jest rzeczywiście super. ALe wylot masz z Wawy chyba. Rezerwuj za tą cenę jak Tobie pasuje. Jest niby HB, ale tu nie o to chodzi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak sie wkurzyłam. Wchodze na stronke chłopaka, który miał zaznaczone położenie hoteli w Egipcie i Turcji a tam dostęp platny. Co za cwaniaczek. Normalnie nie wierze. Napisalam juz posta na gazecie, ciekawe czy tylko ja to tak odbieram, ale jestem bardzo zdegustowana tym faktem. Bobo dzieki, ide sprawdzic , zmienie sobie Alanye moze na cos innego tureckiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,że tylko kwiatuszka brakuje,bo alko i muza już jest:D... No nic...ja uciekam na trening i znów pewnie będę miała wiele do nadrobienia,co się tu działo zanim dołączę z powrotem.. Bawcie się dobrze!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj właśnie byłam na tej stronie hoteli w Egipcie i też widzę, płatna!!! dobrze,że sobie wcześniej wydrukowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek pewnie sie robi na bóstwo i chce nam zrobić Wielkie Wejście swoją kreacją. Czekamy cierpliwie. Frogi baw sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mozna sobie sprawdzic na holidaychec.de Jak juz sie wejdzie na hotel to po prawej jest połozenie z google 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tekst zakwalifikował się do konkursu...ale najpierw jakąs laska mi go skradła i wkleiła na inny konkurs, miała wygrać spa 3 dni...potem mi go klony ścięły jedynkami i teraz nici z mojej wygranej... zaraz go wkleje, może Wy mnie wesprzecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- dostałaś 2, czy 3 wiadomości z fotkami? Frogii- miłego treningu. Vanili -- a o co chodzi z tym tekstem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn...można oceny wystawić, wskazane piątki.. juz był od kilku dni na 1 m-cu, ale dziś koniec oceniania, to inne go spychają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tematu do ostatniego wątku widzę, że jest ogromna przerwa w tematch i trudno się połapac o co chodzi, ale nawiązując do tematu : Ja bylem w Turccji, dobrze wspominam i jest co odpowiedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili a to Ty jestes Amaranth? Tam mamy zagłosowac na ten teksj o Egipcie? Ja nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobitki..... jestem, żyje :D ale noc była długa, a dzionek ciężki :P Ja jakby nie patrzeć obleciałam dwie imprezy : u Kwiatuszka i swoją :P Tak sobie tłumaczę lekki szumek....ale mam nadzieję, że mnie rozumiecie ;) .....a właśnie, co tam u Was, gdzie Kwiatuszek??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo mam 2 maile. Vanili juz ocenilam. A kiedy bylas w Kairze? Zawsze sama podrózujesz? Dżunia Ty imprezowiczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem vanili, o co chodzi, ale oceniłam artykuł i już (na wszystkie możliwe gwiazdki), bo tak chyba chciałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili, czytałam , świetny tekst zagłosowałam na 5 * Dzunia witaj ,Mam nowy transport dla Ciebie,Te kucyki zajeździłaś. Nalepka -witaj.My tu tak zakochane w Turcji sobie siedzimy i od wczasów do wczasów wspominamy i żyjemy już nowym sezonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, wielkie dzięki, ja to wiedziałam, ze na taką fajną kobitkę mozna liczyc :) Kucyki się zajechały same.....i ja też.....ale to nic następna impreza dopiero 31 grudnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo przecież nie mówimy Bobo o drnku, dwóch....no góra trzy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki , dziewczyny, może coś mi to da? często sama podróżuję...ale zawsze kogoś poznam, najczęściej singielkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia spokojnie , ja tylko z suczką na spacerek wyszłam. I już jestem. Co do drinków to ja tak jak Ty 2 mnie powalają a po 3-ch nie wstaję do pracy, taka za mnie pijaczka straszna. Vanili , nie ma za co dziękować.Ty na naszym miejscu zrobiła byś to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Jogurt jadłam. Pełna jestem teraz. Jak sobie pomyślę, ze juz jutro jest grudzień to się cieszę. W końcu zaraz świeta, i Nowy Rok. Nie lubię końca starego roku. Mógłby być juz marzec np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×