Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

A powiedz mi Frogi czy uczysz się tureckiego , czy tylko tak sobie to co chcesz i musisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do askim to ja juz z nim nie jestem do jakis 10 dni. fakt dzis z nim rozmawiałam ale ja mam dosc. A odwiedzał mnie dzis kolega z mojej starej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek no co Ty , pogryzły się .A to zawzięte stworki. Piszesz oczywiście o tych zwierzakach z których jeden chodzi do drzwi witać przybyszy i prawie szczeka jak piesek , tak? Frogi , chyba nie muszę Ci przypominać o pozdrowionkach dla Twojego skaypa. Powiedz mu że sercem i oczami jesteśmy z nim w Alany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to da się jakoś wytłumaczyć tzn. Samiec jak każdy, warczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Twojego Askim to źle coś przeczytałam w południe bo wydawało mi się że piszesz o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja się wkurzyłam,bo chyba skypu dzisiaj nie będzie i jeszcze musze rozszyfrować połowe smsa,to co po Turecku... BoBo ja w sumie w ogóle się nie uczę ,mam zamiar jakieś słówka się nauczyć,ale póki co mi nie idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi a mi skype działa jak problem z tureckim to słuze z pomoca. lepiej rozumie niz mowie po turecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super i jeszcze jeden dostałam po tym jak mój sms wyglądał ":( !!!" no to napisałam coś specjalnie to się przejął i dzwoni mi teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz słoneczko a masz taką okazję ciągle szlifować ten język a Ty co kilka słówek??? Kwiatuszek , twarożek ze szczypiorkiem owszem . proszę ale na pewno nie z chlebem i jeszcze śmietana. Kurdę nie mam rapacholinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze taki pyszności proponujesz Kwiatuszku,że aż...a postanowiłam,że już nic nie będę jeść i muszę się tego trzymać hehe:P jak nie dam rady Kwiatuszku to napisze odnośnie tureckiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wylądowałam w lodówce bo zrobiłam się naprawdę głodna. Kwiatuszek nie mów już nic o jedzeniu , proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki twarożek ?? Wiecie co tak się z Wami zagadałam że myślałam że jest ok 23 a tu dopiero 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i właśnie to lubię ,sam twarożek, może być ze szczypiorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudny ten Turecki , Frogi jak się zatłumaczyła to jej nie słychać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra już potłumaczyłam;p kurcze...okazało się,że jest chory-myślę,że to prawda,bo już od paru dni był przeziębiony(ja tez z resztą,ale mi przeszło)...no więc wyszło,że trochę wredota ze mnie hehhe Bobo ja sama nie wiem czy jest trudny,jak byłam w Alanyi to stwierdziłam,że koszmar ta składnia i w ogóle-przynajmniej tak wynikało ze słownika, z którego korzystałyśmy... Ale nie powiem,ze mi się nie podoba bo jest taki melodyjny(chyba:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Kochana, słownik miałaś bo go zostawiłaś dla niego, widziałam go w jego rękach, próbował co nie co z niego korzystać. Dobrze zrobiłaś, on pewnie nauczy się polskiego prędzej jak Ty tureckiego. Kwiatuszek gdzie jesteś.Nie zapychaj się tym twarożkiem.Jutro też jest dzień.Twarożek dobry na śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był słownik akurat jednej z koleżanke,z którymi byłam..ale dostał jako na "dzień chłopaka":P a szefff polską wódke:P a co do nauki jeżyka to oczywiście,że masz racje:D ja nie mam takich zdolności językowych jak N. ojj dziewczynki ja to jednak chyba dzisiaj prędzej Was opuszczę,bo oczka to mi się już tak kleją,a zapałek pod ręką nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są ludzie i ludzie, mi tam nic nie wchodzi . przynajmniej dzisiaj (oprócz Whisky). tak w ogóle to tylko po rosyjsku troszkę i po niemiecku kilka słów. Ale dla mnie to chyba za późno już na naukę. Chyba żebym bardzo chciała albo musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi nie ma sprawy z tym Twoim spankiem.Weź tylko pod uwagę że to ostatki dzisiaj i nie wypada. Poczytaj co panny robią w wigilię Św. Andrzeja . Wiele info znajdziesz na necie wpisując "wróżby andrzejkowe"na Googgle. Ala jak chcesz . Kolorowych snów. Wiem że masz jedną zaległą imprezową noc do nadrobienia.Do jutra zatem , ja tu jeszcze zostanę. Przywitam tu nowy dzień , czy się to komuś podoba czy nie. Nie na widzę spać więcej jak 4 godz. na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×