Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Vi
Dziękuje! Sama też przeglądałam inne strony, czytałam opinie. Większość jest pozytywnych, ale sama nie wiem. Zawsze zostaje jakiś niepokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ ja trzeźwieję jeszcze ale impreza była udana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki--sok pomidorowy i kawa z cytrynką bardzo pomagają takim stanom . Pozdrawiam. Vi ,hotel 4* to nie ma się co martwić , a kiedy lecisz i z jaką paczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...ale jestem słaba... 😴 Szazza, koniecznie jedż do Kapadocji...kupiłam u rezydentki za 90E, ale miałam super hotel5*z super jedzonkiem i w trasie sniadanie, lancze....moge podesłac zdjęcia... ..tak, macie rację, fajne forum, szkoda, że nie znalazłam takiego o Krecie...ale piszę, a raczej wklejam sobie na blogu, to oddam w spadku potrzebujacym.. Miłego dnia 🌼🌼Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam! Ja już też wstałam, włosy mi smierdzą fajkami (których nie palę) i jestem dętka. W domu byłam o 5.30, dobrze ze głowa mnie nie boli. W piątek jednak było fajniej. Shazza łaźnia jest niesamowita, musisz spróbowac. Wykup na mieście w biurze lokalnym pakiet. Zapytaj gdzie wożą najpierw. Pewnie do Konakli, ale w Konakli są dwie znane łaźnie. Jedna duża eksluzywna i bardzo fajna, a druga skromniejsza, ale też całkiem niezła. Łaźnie hotelowe też się ogłaszają i przed wieloma hotelami są reklamy, też możesz skorzystać nawet jak nie jestes z danego hotelu. Iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam! Zacznę od tego,że dopiero to ja sie uśmiałam co Wy tu za podteksty zaczęłyście wypisywać?!:D Ja naprawdę nie miałam nic innego na myśli jak palmy!BO ja np.uwielbiam i chętnie bym sobie jakąs przywiozła...także prosze mnie tu za słówka nie brać hehehehe:D Bobo jak ładnie po zachwalałaś nasz hotel hihihiihih:P Pariss i Fannky miło,że tak po imprezowałyście🌻🌻 Szazza biorąc tyle kasy to niczym się nie martw!Już widze jakie będą udane zakupy:):):) Ja z dwoma koleżankami z Alanyii samych torebek przywiozłam 9!!!+portfel kupione u jednego arkadasza{cool]...a właśnie w jakim Ty terminie jedziesz?jeśli pisałaś to przepraszam za przeoczenie.. Vanili zdrowiej!!!!!🌻 U mnie zima na nowo:O...dobrze że słoneczka troche jest...wypoczywajcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie , śpioszki. Frogi-- , Pariss-- Vanilly-- witam w niedzielne popołudnie.👄 Paris-- mam nadzieję że oglądasz w tej chwili Discovery ! jak nie to bardzo żałuj od 12-14 leci program z serii Discovery Atlas ,Mexico kultura geografia i przyroda. Niesamowity dokument.Oglądałam ze wstrzymanym oddechem. Teraz to Ci zazdroszczę że się tam wybierasz. Jeśli nie oglądałaś teraz to na Discovery World jest powtórka o 16-18. Muuuuuuuuuusisz to oglądnąć. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo kochana,wstałam wcześniej niż myślisz:P😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo dzięki za info. Bede oglądać moze coś z moich rejonów pokażą :) Zachorowałam na torebkę wczoraj :O Boska jest! Kolezanka kupiła sobie w Kanadzie, ale ja juz ją znalazłam w necie. Tylko do kupienia w USA. Jak ja mogę za to zapłacić? Muszę moją koleżankę z Chicago zatrudnić do tego chyba. http://www.zappos.com/n/p/p/7511496/c/3.html kliknijcie to się powiekszy Oj ja biedna nieszczęśliwa! bidulka 😭 taka chora jestem na torebkę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo na jakim doscovery to leci bo ja nie mam tego w programie nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już mam :) Sprawdzałam w sobotnim programie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Wam się czymś pochwalę. W piątek wyczytałam, ze Madonna bedzie w Polsce a jestem jej fanką od samego jej początku. Uwielbiam ją i jej muzykę, jej koncerty są niesamowitym show. I love Madonna ❤️ . Niestety nie bardzo mialam koleżanki, ktore tez chciałyby pojechać na taki koncert, a do tego zapłacić za bilet 420 zł :O (są tańsze, ale z tyłu nie chcę stać) .....i wczoraj z moje dwie koleżanki z podstawówki jak usłyszały to powiedziały, ze też chcą jechać!!! yupppiiiii! i to za 420 ! fajnie co? Od 20 lutego jest sprzedaż biletów i musze tego dopilnować. Całe życie na to czekałam i się doczekałam w końcu. ZObaczę Madonnę na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie z kacem zapraszam na rosołek z wiejskiej kury.:) I te co chcą też !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mamusia już podratowała rosołkiem i nawet dochodzę już do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ja lecę od 15-07do 29-07 Pariss torebka super,ja lubię tylko duze torby,wszystko w nich noszę,jak zmieniam na inną to tylko przesypuję z jednej do drugiej .Lubię jak jest kieszonka na komórkę i klucze . Dziewczyny napiszcie cos więcej o tej łaźni,co tam robią i jak trzeba się ubrać[czytałam tylko o pilingu i masażu]kto robi te zabiegi?Ja jestem po obiedniej dżemce,jak tu coś popieprzylam to sorry.Idę pic kawkę.Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa mamy brąz . I dla naszych szczypiornistów 👄 👄 👄 hip hip hip jip hurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa . Ależ to był mecz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazza o hamamie pisałam już więc skopiuję : GdybyByłoTak, łaźnie są różne i różne są w nich \"atrakcje\" w zalezności od ceny i od łaźni. Zazwyczaj to jest tak: Wchodzisz, i najlepiej mieć już założony strój kąpielowy i na to coś lekkiego, jakaś plażowa sukienka czy top i krótkie spodenki. Przyjeżdżają po Was do hotelu i odwożą także nie ma problemu, po mieście się nie będziesz za wiele kręcić. Idziesz do przebieralni gdzie zamykasz swoje rzeczy (warto mieć choćby 1 E na napiwek dla masażysty, ale nie trzeba) na kluczyk w szafce. Kluczyk nosisz ze sobą na bransoletce. Dają jeszcze takie pareo w kratkę. Pierwsza jest sauna sucha kilka minut, później sauna parowa z olejkami gdzie leżysz na ciepłym marmurze, później chwila w jacuzzi, następnie przechodzisz na wielką salę ( w zależności od wielkości łaźni oczywiście) i tam na marmurowym podgrzewanym podeście robią Tobie najpierw piling rękawicą i lekki masaż przy tym, a później masaż pianą http://www.turkishholiday.net/images/hamam2. jpg później jeśli chcesz to kładą maseczkę z alg (czasemjest dodatkowo płatna). Ostatni etap to czekanie na masaż ciała. TO najprzyjemniejsze. CZasem masaż jest w oddzielnych pokojach/parawanach a czasem jesli jesteś z kims to jesteście masowani w jednym pokoju przez dwóch masażystów. Wszystkie te etapy są wliczone w cenę, którą zapłaciłas. Oczywiście są łaźnie gdzie masują stopy, robią jakieś inne cuda itp. ale to jest podstawowy program. Czasem nie ma np. łaźni parowej. Bobo fajnie, ze mamy brąz :D Niestety moj filmik o Meksyku nie leciał. Leci o Indiach. Przegapiłam 2 godziny Mexico :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo to pewnie że szaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł:D:D:D Ja wyczekałam,ąz wszystko się skończy i po rak kolejny przenieś tu emocje,ale widzę,że mnie uprzedziłaś:P ale i tak megggaaaaa fajowskooooooooo :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--następnym razem do Ciebie zadzwonię. Szkoda że nie oglądałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgk
W tym roku mam zamiar leciec do Turcji tylko nie bardzo wiem w którym rejonie jest najlepiej?W Alanii podobno jest strasznie duszno i wieją okropne wiatry ,ale jest strasznie rozwinięte życie nocne co mi odpowiada:P, a jak jest w innych ? :) znajomi mnie straszą meduzami i jeżowcami 😭 można je tam spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrr jak ja nienawidzę jak ja piszę a mi później wszystko znika !!!! ja pierwsze słyszę że w Turcji są meduzy i jeżowce a co hamamu to mam miłe wspomnienia podczas masażu miałam takie łaskotki że postawiłam pół łaźni na nogi i każdy zaglądał co się dzieje. śmiałam się w głos 10 min ale było :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Dzieki za tak szczegółowe informacje jak możesz to wypowiedz sie na temat tych meduz i jeżowców.Nikt ze znajomych nie wspominał mi o tych stworzeniach ,że mogą byc w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanky-- no coś Ty nie widziałaś ani meduz ani jeżowców , no patrz ja też nie , ale ku przestrodze wszystkim to uważać trzeba bo widziała tam REKINA , strasznie się na nim dzieci bawiły bo był dmuchany i pływający. Ktoś tą nową naszą koleżankę próbuje przestraszyć. Koleżanko podejrzewam że w tej wodzie w Tureckich morzach nawet ryb nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×