Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Fanki - sprawdzałam w Alfie nie mają tego hotelu na ten rok ale na pewno inne mają i w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Pariss jeszcze dwa ezgaminy,a dzisiaj właśnie przed chwilka dostałam wyniki z pierwszego,do przodu,nie wiem jak to sie stało,bo jak dla mnie było niefajnie,dzisiaj miałam kolejny,nast. w czw... Fannky powiem tak ja w naszej Kleopatrze West wytrzymałam i jak dla mnie było spoko:D,ale patrząc obiektywnie dużo było niezadowoleń ze str innych i ja wyszłam z założenia,że wszystko zależy od tego ile sie zapłaciło,ja dałam1714zł za 2tyg all przy rez.w czerwcu.Tak czy siak nie ma co za dużo pisać,bo w tym roku nie ma oferty na niego:P ... Ja w tym roku biorę pod uwage hermes***, centrum niecały 1km,do plaży30m BP Exim..ale coś koleżanka mi dzisiaj pisała jeszcze,że z triady jest hotel aurora i hotel arsi,ale nic nie wiem,bo nawet jeszcze nie popatrzyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Frogi bierz lepiej Arsi. Jest dalej niz Twoja Kleopatra, ale nieco lepszy niż Aurora. Obydwa są z GTI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze egzaminy do przodu, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wszystko fajnie,nawet ARIS mi sie spodobał,ALe duże A L E oferty te sa z HB!!! więc lipa...tak nie chce i został znów tylko hermes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzież Wy się podziewacie? Fannky i jak koledzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi - a jak myślisz , gdzie ja mogę być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja wiem,ze konwersujemy gdzie indziej,ale tutaj pustki! No tak już bywa,że nie codziennie może być tu tłocznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, koleżanki odpoczywają po trudnym poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss on niby jeszcze figuruje jako 2800 ale jak oni kliknęli na rezerw. to juz jest 3300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ właśnie przeglądałam to co pokazałyście ale jakoś przy blue starze wszystko takie sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przeczytaniu opinii cieszę się że mam te swoje 4 ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo się dziwię dlaczego Wy młode dziewczyny szukacie wygód i luksusów w hotelach .Spędzacie tam 90% wczasów czy jak? Ja przez 7 dni byłam w nim może ,razem z posiłkami i noclegami ,50 godzin. Więc nie ma dla mnie znaczenie jaki on jest , aby tylko było czysto i ciepła woda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky jakich opinii? hehe Jesli chodzi o Hermes to ja sie tak juz nie przejmuje,bo podobnie miałam w tamtym roku:P A co do za hotel?..juz patrze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wybieram hotel tak żeby był blisko plazy i w miare do centrum,żeby miał all to przede wszystkim no i min.*** ale jak dla mnie to starczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby hotel nie najważniejszy ale jednak ważny. ja już mam porównanie i wiem czego oczekuję :O sama już nie wiem, chyba sami niech sobie decydują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Fanki , bo Ty się tu wypruwasz a to przecież ni dla Cibie. A wiesz jak to jest jak chce się dobrze komuś zrobić ? Myśl nad tym BP,bo ja zaraz będę szukała ofert! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam ten poniedziałek , bo przez niego jakieś pustki dzisiaj. Miłego jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie niech sobie sami szukają, chciałam im tylko pomóc bo wiem, że oni nie mają pojęcia o niczym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
heeejj starsznie tu duzo wpisow; moze mi ktos powiedziec czy miejscowosc Alanya jest ok? moze ktos zna hotel Riviera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanya nie jest ok. ona jest cudownaaaa :) hotelu nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ muszę się tym żarcikiem z Wami podzielić, boście się już rozlatały ;) do tej Turcji, że hej..... Samolot wystartował z lotniska. Po osiągnięciu wymaganego pułapu, kapitan odzywa się przez intercom: - Panie i Panowie, witam na pokładzie samolotu. Pogodę mamy dobrą, niebo czyste, więc zapowiada nam się przyjemny lot. Proszę wygodnie usiąść, zrelaksować się i... o kur...! Po chwili ciszy intercom odzywa sie znowu: - Panie i Panowie, najmocniej przepraszam jeśli przed chwilą państwa wystraszyłem, ale w trakcie mojej wypowiedzi drugi pilot wylał na mnie filiżankę gorącej kawy. Powinniście państwo zobaczyć przód moich spodni. Na to odzywa się jeden z pasażerów: - To pewnie nic, w porównaniu z tyłem moich spodni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ,żarciksuper i na czasie. Powiedzcie mi doświadczone koleżanki ,dlaczego kupując wczasy nie ma w umowie godziny wylotu z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba!:) no jak jak-> hotelu nie znam! a Alanyia pięknaaaaaaa, pooglądaj sobie zdjęcia i pomyśl,że jak zobaczysz na własne oczy to jest po krotny efekt:D Dżunia witaj:) kawał jak zwykle super! Szazza hmmm..misie wydawało,że ja w tamtym roku normalnie miałam,ale byłam z BP Alfa Star...ale nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- 👄 🌻 STO LAT !!! ja wiem o której jak zwykle w nocy chyba 1.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o ktorej lot
ja wiem mam na umowie 16:05 lece z gdanska do alani wiem ze jeszcze jest lot o 1 w nocy ale mi udalo sie o 16 z gti wiem ze w innych biurach nie wiadomo bo jak lecialam do tunezki z exim to pare dni przed lotem sie dowiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w alani nie ma lotniska lecisz do antali :) to ok 120 km drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×