Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ wróciłam z ang ale jakaś padnięta jestem. chyba nie wyspałam się dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po malowaniu 2 pokoi, w tym moja praca to sufity skośne u góry i część ścian więc nie powiem ale trochę się narobiłam,ale to dopiero początek... Acha i u mnie późnym popołudniem wiatr ustał i się zrobiło od razu cieplej:) Co tam reszta robi?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jako pierwsza tym razem mówię... dobranoc dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajowo jest! la lal la Super pogoda na piwko była. ylko wiatr strasznie wal. Wyszlam z kolezankami juz w strone domu i sporkalam moja kolezanke i musialam sie wrocic na szybkie male piwko. Za to na depilacji bylam znieczulona bardzo, ale i tak sie darlam i kolzanka powiedziala, ze bedzie miala siniaki od tego trzymania jej nogi :d :D :D Ide spac chyba, wpadlam bo przelewy jeszcze musialam zrobic. Frogi zdolniacha z Ciebie :) Iyi geceler :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem po 2 h siłowni i padam. Czytam fajna ksiazke któa wciaga ale mi powieki opdaja i nie moge opamietac z czytaniem. Podtrzymuje powieki i czytam ale chyba dam sobie spokoj bo jutro znowu ciezki dzien i znowi siłownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem!Co prawda późno,ale zameldować się wypada Już dzisiaj byłam w pracy a później na działeczce. U mnie rano pokropiło a ok.11-tej pojawiło się słoneczko i tak już było do wieczora.Jak tylko ucichł wiatr to pojawiły się meszki i komary,strasznie wygłodniałe no i trzeba było wracać do domu. Teraz idę się wykąpać i do łózia bo rano do pracy. Pozdrawiam wszystkie zapracowane i te co już odpoczywają. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss jutro to Cię chyba nie tylko będą nogi boleć po depilacji :D:D ja głodna jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Fannky masz racje, głowa mnie boli :O i wypilam juz pol butelki wody. Chyba sie starzeję bo dawno nie mialam takich przypadlosci. Kwiatuszek Ty slij jakies zdjecia w nowej figurce :) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak myślałam ja już się zbieram do pracy muszę jeszcze podjechać na serwis z rowerem, trzeba go przejrzeć żebym się na nim nie zabiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek ;) Ależ mamy lato tej wiosny hehe w pracy to już wiatraki są włączone ! Tylko żeby szybko się to lato nie skończyło skoro tak szybko przyszło... Pariss -- > daj znać jak tam po fryzjerze, czy też samopoczucie Ci się poprawiło tak jak mnie hehe :P Miłego popołudnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwatuszek
Bobo63 jak ja ci zazdroszcze ze za miesiac juz jedziesz ja musze poczekac jeszcze 70 dni. I Alanya Alanya od tgodnia mnie natchneło na ogladanie kamerek. Szkoda tylko ze nie ma takiej co by pokazywała plaze i ludzi na niej siedzacych a z czasem kapiacych sie no i jakies kamerki z portu gdzie wieczorkiem mozna by podpatrzez co tam na dyskotekach słychac ;-) Pariss narazie jeszcze ze mnie nie jest laska wiec nie robie zdjec ale za jakis miesiac moze porobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek laska to Ty juz dawno jesteś:D a za dietke to naprawdę wielkie wielkie gratulacje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holaaaaa!!!!! Kobietki :D Mój spacerek się z deczka przedłużył :D :D :D.....bo potrwał do dziś, o boszeeee, ale było bajecznie!!!!! Beskidy wprost wspaniałe, trochę fujało, ale jak się było za kim schować..... Pozdrawiam wszystkie i te zdrowusiane i chorusiane (zdrowieć proszę) i malarki (ścienne) i może inne również!!!!! Życie jest takie piękne...zwłaszcza jak jest taka cudowna pogoda! I wcale nie straszna grypa \"świńska\", przezyliśmy ptasią i jakąś tam krowią to i tej też damy radę ;) Chyba moje zaświergolenie sięga zenitu :D.....a kurczę potem to tylko w dół :(. A co mi tam będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sobote mijaja 2 miesiace jak alkoholu, pieczywa i słodyczy w ustach nie miałam. Wszystko chude jak szkapa nawet rosół nie ma ani jdnego oczka ;-) ale warto poczekac i jakos pokazac sie w tej kochanej alanyi i hurgadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak Wam fajowsko,że macie już tak blisko do wyjazdów a przynajmniej po zaklepywane...zazdroszcze ale pozytywnie:) acha Kwiatuszku z tymi kamerkami to jest różnie,mi akurat też się teraz nie podoba,że zmienili widok na kamerze nr 1,wcześniejszy właśnie był zaraz w centrum portu i widać było troszkę robin hooda:D (hehe zaczęłam pisać i musiałam sie oderwać i zapomniałam:P) jutro mam ważny dzień,bo idziemy przeprowadzać badanie..yhhh mam nadzieje,że pójdzie ok. to już będzie połowa sukcesu.. Jak tam się czujesz Pariss?Bobo? I gdzie reszta sie podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak fajnie witaj Dżunia!:):):) Myślę,że takich doznań nigdy nie jest dośc także szalej jeszcze wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od jakiegos czasu ogolnie mi nie sie nie podoba widok z kamer. Nawet na tej 4 nib widac plaze ale akurat ten kawałek co nie ma paraoli i nie wiadomo czy sa ludzie czy nie. Kiedys była fajniejsza nr 1 a czasem był tez widok z centrum i tez było fajnie. Ostanio na nr 1 był widok na pomnik i jakas młodziez co maszerowala i grala i ta kamerka byla ruchoma w dodatku przyblizała i oddalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu coś do śmiechania: Mąż pracujący za granicą napisał do żony: â Kochanie, Nie mogę wysłać ci wypłaty w tym miesiącu, więc przesyłam 100 całusów. Jesteś moim skarbem. Twój mąż, Marian. Jego żona odpowiedziała : Mój najukochańszy, Dziękuję za 100 całusów, poniżej jest lista kosztów... 1. Mleczarz zgodził się dostarczać mleko przez miesiąc za 2 całusy. 2. Elektryk zgodził się dopiero po 7 całusach.. 3. Właściciel wynajmowanego przez nas mieszkania przychodzi codziennie po 2 lub 3 całusy w zamian za koszt wynajmu. 4. Właściciel sklepu nie zgodził się na wyłącznie całusy, więc dałam mu jeszcze inne rzeczy............ 5. Inne wydatki - 40 całusów. Nie martw się o mnie. Mam jeszcze 35 całusów i mam nadzieję, że to mi wystarczy do końca miesiąca. A jak zabraknie to mam przeciez jeszcze zupelnie niezłą dupę w zanadrzu. Daj proszę znać jak mam planować następny miesiąc!!! Twoja najdroższa, Dżunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kobitki :D Dżunia ależ Ty masz energii :D U Was tez jest tak ciepło ?? po 20 a u mnie na termometrze plus 20 !! Szok hehe ale fajnie mogę chociaż przy otwartym oknie posiedzieć. W takich momentach żałuje, że nie mam chociaż małego balkoniku :( Ale w moim własnym mieszkaniu będzie duuuży balkon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zmykać do spania...coś mnie te spacery jednak wykończyły :P Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale tu tłoczno dzisiaj :) fajnie :) Kwiatuszek to czekamy na efekt końcowy. Crazy woman, wlosy mam jasniejsze niz ostatnio i juz sama nie wiem czy mi sie podoba czy nie. Musze poczekac tak ze 3 dni bo nie lubie takich odrazu zrobionych, musze je potraktowac po swojemu. Zastanawiam sie od dluzszego czasu nad ciemnymi, ale to jeszcze potrwa. Dżunia Ty to masz fajnie. Oby jak najdłużej to trwało, życzę Tobie tego. Aż jak sie czyta to sie udziela ta euforia. Ja to juz nie licze na takie \"fajerwerki\" . Raz wystarczy. Rzeczywiście jest ciepło niesamowicie. Lato normalnie. Frogi wymalowałaś juz wszystko do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnim razem nie wiedziałam czy mi się podoba czy nie - mówie o fryzjerze - bo w zasadzie zapłaciłam sporo a nie było widać w ogóle ze fryzjer mnie dotykał hehe ale tym razem fryzjerka się postarała :) Wczoraj po 22 byłam jeszcze na spacerze tak ciepło jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja to normalnie zrobilam sobie szok 3 lata temu z fryzjerem. Miałam długie włosy i blond no to poszłam i obciełam je do ramio i zrobiłam na czarno. Przynajmniej kazdy zauwazył. A dzis w pracy same komplementy bo kazdy mowi ze chudne w oczach az mi sie lepiej zrobiło. Jak ja chce juz wakacji a nie majowki. Niech te 2 miesiace leca jak strzała. Chociaz Bobo to raczej wowlała by zeby przeleciał ale jeden miesiac a nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Pariss końca to raczej nie widać,dzisiaj był pokój nr 3 ale jutro trzeba raz jeszcze no i na pewno wiem,że planują przedpokój,a później my room:D tylko czeka mnie wybieranie kolorów.. Kwiatuszku ja chociaż nie mam jeszcze niczego zaklepanego to też wolałabym żeby tak szybko czas nie leciał:) Dżunia kawał mega jak zawsze:D:D:D:D 😘 No nic śpijcie słodko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia tak szybko spać? Dobranoc 🌼 i Frogi też? Crazy woman, Kwiatuszek ja też w takim razie zmykam. Dzisiaj w nocy u mnie sprzątali ulice o 3 rano!!!!!!!! łopatami szurali i spać nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss to sobie wyobaz jak u mnie napawaja tory hałas moze sredni ale ciagle migaja i mam wrazenie ze szaleje icha burza z błyskami. Cały pokoj mi sie co pare sekund rozjasnia jak by zapalali swiatło. Frogi a kiedy bedziesz cos rezerwowac? Ja sie ciesze ze mam to za soba i wszystko zapiete na ostani guzik. A Hurgade zyskałam bo moj hotel juz jest drozszy o 700 zł bo w Eximie juz nie ma miejsc pozostał tylko o 700 zł drozysz 7 islands i o 1200 zł Neckerman i w dodatku ciagle to ten sam hotel hehe. Natomiast Alanya bez zmian i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×