Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Cześć 🖐️ dziewczyny. Ale tu dzisiaj Nas jest no no! crazy_woman dziękuje za pozdrowionka. U mnie dzisiaj pogoda marzenie. Wróciłam właśnie z działeczki. Miłego wieczoru. Frogi- dzięki za kwiatki. Ja też Wam przesyłam parę moich tulipanków🌻🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie babka miała wczasy. Zapamięta je na całe życie. Pariss w almie - kiełki na patelnię- tak się nazywają. spodobały mi się na wygląd to kupiłam a dopiero później szukałam z czym to się je :) może usmażyć i na kanapkę, można wybić jajko. ja zrobiłam twaróg ze śmietaną i na górę te kiełki, nawet nie złe to było. kolega na saunie opowiedział mi fajny kawał babcia bo babci: * czytałam dziś w jednej gazecie, że Francuzi to się tak inaczej całują *... czyli jak?? * no w to co się sika * yyyy... ale w to co się siedzi czy w tą klapę ?? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky - ja też się zesikam z tego kawału. Ty jesteś niesamowita. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie próbuje tego robić.Nie mam pojęcia jaki z tego co wiem to troszkę trudne zrobić samemu dobry chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej mamie takie pomysły przychodzą do głowy :) to chyba nie jest aż tak trudne, mojego kolegi żona robiła dał mi nawet spróbować, dobry był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Fannky ja mam przesis na dobry chleb. SKŁADNIKI; 2 i pół szklanki wody-ciepła (nie może być gorąca) 300g-mąka pszenna (zwykła) 50g-drożdże 1łyżeczka-cukier 1szklanka-otręby pszenne Wykonanie; Do miski wsypać ; Mąka,cukier,rozkruszone drożdże i zalać wodą.Wszystko zmiksować.Po zmiksowaniu dodać; Pół szklankisiemienia lnianego,pół szklankipestki z dyni,pół szklanki słonecznika ,2 łyżeczki soli i 2 łyżeczki suszonego tymianku.Wszystko zmiksować.Do foremki (nie może być blacha) wlać wyrobione ciasto ,odstawić w ciepłe miejsce i przykryć sciereczką,na jakieś 30 min.Ciasto zwiększy objętość wtedy włożyć do nagrzanego piekarnika na 200 stopni (ważne !piekarnik musi być nagrzany)Piec około 40 min.To ciasto na chleb będzie rzadkie,nic nie dodawać ! 🌼 Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie Panie :) funnky--> no rewelka hahaha z kumpelkami z pracy mało co się nie posikałyśmy :P Dzunia--> no to niezły ten Twój maraton..uff aż sama się zmęczyłam czytając hehe Ja też początkowo brałam pod uwagę Tunezję w naszych planach urlopowych, ale coraz bardziej się cieszę, że wybrałam Turcję i Alanyie :D :D Kiełki na patelnię--hmm... brzmi fajnie. Co prawda ja jakoś daleka byłam od tego typu rzeczy, czyt.zdrowa żywność ;) , ale coraz bardziej mam ochotę na jakieś zmiany w moim jadłospisie... Jako że to piątek, to życzę Wszystkim ciepłego, słonecznego weekendu - bo ponoć ma być naprawdę ciepło i ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie jak zwykle ostatnimi dniami sajgon, ciągle coś do zrobienia, załatwienia itd uff czuć że sezon w pełni :) kawał mi się też podobał śmiałam się na pół sauny wczoraj :D Crazy ja jak już pisałam też raczej daleka jestem od zdrowej żywności ale te kiełki wyjątkowo dobre :) jadłam też kiedyś inne takie surowe z twarożkiem i śmietaną i też pyszne. więc polecam jak ktoś ma dostęp :) ok lecę dalej towar przyjmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Frogi sie dzisiaj narobiła:P gdyż wypuściła się z mama do ogródka i jak poszłyśmy tak wsiąknęłyśmy a mi teraz plecy odpadają :P(a Mama już zaprawiona bo to jej któryś dzień ostatnio hehe) ale wzięłam sobie prysznic od razu..ale mam nadzieje,że cosik przy okazji spaliłam:P:P:P A jak tam u Was zapowiada się weekendzik? Jutro idę na pierwszego w tym sezonie grilla:D co prawda nie ma się czym chwalić,gdyż z tego co pamiętam to niektóre z Nas już dawnOoo rozpoczęły:) Pariss cały czas myślę o Grand Zaman Garden odkąd powiedziałaś mi o tym laście,ale nie wydaje mi się ,żeby nawet taki last był na wrzesień..zobaczymy jeszcze jak będzie z walutą oby spadła,bo wtedy moje wakacje part II in Alanya są bardzie prawdopodobne:D:D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że dzisiejsza piękna pogoda gdzieś wywiała wszystkie:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi a działa Ci ten link z kamerami w alani co mi kiedyś wklejiłaś bo u mnie coś nie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie orientujecie się czy dla dziecka, które nie ma jeszcze 2 lat też sie kupuje wize na granicy w Turcji czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar! Jakos nie moglam sie zebrac do komputera dzisiaj. Po pracy poszłam na dobrą kawkę do sąsiadki ale siedzialam jak na szpilkach bo odebralam z poczty przewodnik po Chicago i wszystkie formularze wjazdowe i wyjazdowe z USA i Meksyku. Dopiero skończylam to ogladac, jutro zacznę czytanie. Przeczytalam tez na wp.pl o jakiejs groźnej odmianie grypy grasujacej w Meksyku :O Moze z mojego wyjazdu beda nici? Ciekawa jestem co z tego wyniknie. Wlasnie przelaczylam na film o Tudorach. To chyba jakis serial. Uwielbiam Henryka VIII :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki! Nareszcie mam troszkę czasu żeby się odezwać i sprawdzić co tu popisałyście .Byłam na mojej działeczce, troszku popracować lekarz pozwolił.Powiedział tylko nie długo,bo do poniedziałku muszę wyzdrowieć.Byłam tylko 4 godz. Zapomniałam,że jestem jeszcze chora. Frogi-dopiero teraz na grila??? No ale nic lepiej późno niż wcale! Magdaole jak wiza dla dziecka jest to i tak tylko 10Euro , więc nie ma co panikować.Ja myślę że nie ma ale dokładnie nie wiem. Ja idę do łóżeczka . Miłego wieczoru i weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- nawet nie myśl o tym że jakaś grypa może Cię zatrzymać. Ciebie????????????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo wiza dla dzieci na pewno jest. Tu nie ma znaczenia czy maly, sredni czy stary. Obywatel sie liczy i juz. Masz swietna receptę na wyzdrowienie. Tylko czy to pomoze? Chora na dzialke chodzic? Oj, Bobo :) Ja tez dopiero na pierwszego grilla sie wybieram. Jade w pt do moich znajomych. Musze jakąs salatke wymyslec albo ciacho zrobie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Turkomaniaczki....... .........ale sobie pośpię zaraz......hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki. U mnie od rana świeci słoneczko ale wieje taki mocny wiatr,że moja psinka siedzi na balkonie i boję się żeby wiatr ją nie porwał. Jak się uspokoi to pójdę na działeczkę zobaczyć czy tulipanków nie połamało. Pariss-dla mnie działka ważniejsza jak robota w domu.Uwielbiam tam przebywać.Po prostu wtedy jestem w swoim żywiole. A u Was co dzisiaj słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja walczę od rana w pracy ludzi jak w ulu, ale dobrze będzie na kieszonkowe :D ja dziś też grilla robię ale u siebie na działce. w sumie byłam już w tym roku raz ale oficjalnie dziś u mnie rozpoczęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki. Obiecałam ze sie dzisiaj wyspie to juz od 7 rano łaziłam bo spac nie mogła. A teraz zabrałam sie za pranie reczne bo mi sie pralka zepsuła i narazie musze recznie sie gimnastykowac. Przynajmniej kalorie leca bo ja ciagle na diecie ;) i 16 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) U mnie też słoneczko od samego rana:) Ja byłam na treningu:D:D:D i odebrałam telefon z naprawy:P a zaraz chyba jakieś zakupki sie szykują, pod wieczór gryylll:D 3majcie się!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×