Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss kupiłam filtr 20 i 30. 50 mam Loreala bo kupiłam wcześniej. Więc 50 na twarz i dekolt a te dwa pozostałe na resztę ciała. Dzięki :) no to super.... bo się tak właśnie zaczęłam zastanawiać czy to nie będzie za mało jak oboje zaczniemy się smarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss kupiłam filtr 20 i 30 - 50ml. 50 mam Loreala bo kupiłam wcześniej. Więc 50 na twarz i dekolt a te dwa pozostałe na resztę ciała. Dzięki :) no to super.... bo się tak właśnie zaczęłam zastanawiać czy to nie będzie za mało jak oboje zaczniemy się smarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za karteczke wielkie dzięki;) 🌻 a buziaka dostałas już wczoraj od razu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman jak Wam nie starczy to dokupisz pod koniec jakies male opakowanie niskiego filtru. Kwiatuszek juz pewnie smacznie spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie fakt - można coś dokupić w razie czego już na miejscu... No to ja już się żegnam z Wami 🖐️ dobrej nocy życzę 👄 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam z body space :D ciekawe jakie będą efekty :) takie śmieszne uczucie. jeździ się na rowerku stacjonarnym w takim jakby kombinezonie i tak się ciśnienie wytwarza. uczucie jakby wam ktoś ciśnienie od pasa w dół mierzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman 🖐️ Fannky moja kolezanka chodzila na jakies vacu slim czy cos i byla na 7 zabiegach i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też coś zmykam do krainy snów;) iyi geceler Dziewczynki!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena z Alanyi
Kwiatuszek, a moge zapytac co ci nie podobalo na tym Jeepie do Kanyonu, bo to jest nowa wycieczka od kilku tygodniej:( Jak nie jest fajna nie bede ja polecac:( Pozdrawiam i przepraszam jezeli coz nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku napisz coś więcej o tym jeep safari,bo ja chciałam się na nie wybrać,a teraz to już sama nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
wtajcie z samego rana🖐️ kwiatuszek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Milego dnia! Podobno dzisiaj mają byc super upały. U mnie zachmurzone ale parno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki! U mnie chica od rana - zapowiada sie upalny dzien - ale ja nie narzekam w koncu mamy lato :) Tylko dlaczego ja w pracy!!! Ale juz niedługo... :D Życzę Wam udanego dnia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
upał niesamowity:-) w TR 40 stopni w cieniu..tam dopiero są upały:D Siedzę w tej pracy jak na szpilkach,myślę czy wszystko spakowałam:-) chyba nici z dzisiejszej mojej pracy,bo myślami jestem już w TR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was gorąco;) właśnie ide pic kawke,w końcu 2 dni wolnego to relax się należy:p pozdrawiam!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie upał już był wczoraj, dziś się zapowiada tak samo. w końcu !!! Pariss jak się nie spodziewam jakiś cudów po tym ale chodzę z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Witam!! Pariss m,am do Ciecie ogromna prośbę.Moja córka miała lecieć z Kopernika w sierpniu do Egiptu i.. na razie jest z Chłopakiem 1000 zł. do tyłu.Nie stac ich juz na wczasy dwutygodniowe.Gdybyś widziała jakiegoś lasta na tydzień,obojętnie gdzie,niedrogiego ale no wiesz jakiegoś porządnego to daj mi proszę ;) znać na e-mail janinao2@wp.pl. Może być Tunezja,Egipt,Turcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
mam do Ciebie-oczywiście,nie wiem co mi się napisało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale dostalam zapalenie spojówki i padłam. Teraz siedze w pracy i probuje dosjc do siebie. Leno z Alanyi ogolnie ta wycieczka była nudna. Jeden jeep, kierowca generalnie sie nie przejmował. Jak zasiedlismy w jednym miejscu na jakies napoje to sie siedziało do znudzenia, i tak w kilku miejscahc. Generalnie nie ciekawe miejscedo jazdy. Owszem kanion piekny i widoki cudne ale tylko to. Mam porownanie z poprzednim jeep safari z którego wrociłam zachwycona. Tu do połowy sie nudziłam a kierowca wogole nie mowił co robuimy. np poszedł sobie pod kanionem pogadac i generalnie stalismy jak kołni bo nie wiadomo na co czekamy i co bedziemy robixc. Tragedia a juz napewno nie warta 25 EUR. Generalnie pieniedze wyrzucone w błoto. Jak jakies pytania to odpowiem bo nic mi nie przychodzi do głowy bojestem jeszcze otumaniona. A na marginesie nie pozwolono nam zapłacic w funtach a torebka i bagaz podreczny nikomu nie przeszkadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jak macie hity ktore leca w alanijskich disco to prosze bo jak narazie zadnej nie znalazlam. W sumie ja i tak chodziłam ciagle do 3:Havana, Jeames Dean, Zapfhahn. Frogi zapewne wysmaruje maila ale jutro. Dzis musze jeszcze pojechac i odebrac zwierzyne i opowiedziec o wrażeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kwiatuszek :) W sumie to długo w kraju nie zabawisz :P bo za chwilę śmigasz do Egiptu :D Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej to mnie trzyma. Bo jak bym iwedziała ze to koniec i pozstaje czekac rok to bym sie załamala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
dziewczynki ja będę zmykać. Chciałam Wam tutaj życzyć udanej pogody i odezwę się jak wrócę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alizka tak tak to juz znałam zanim pojechałam. Kilka było fajnych np taka cos zaczynała sie od muzyki z filmu piraci druga to słowa leciały: I am yor sunshine i jeszcze jedna któa leciała najczesciej w Hawanie zaczynała sie wolno a potem przyszpieszala i wydawało mi sie ze to jest po rosyjsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×