Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss kupiłam filtr 20 i 30. 50 mam Loreala bo kupiłam wcześniej. Więc 50 na twarz i dekolt a te dwa pozostałe na resztę ciała. Dzięki :) no to super.... bo się tak właśnie zaczęłam zastanawiać czy to nie będzie za mało jak oboje zaczniemy się smarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss kupiłam filtr 20 i 30 - 50ml. 50 mam Loreala bo kupiłam wcześniej. Więc 50 na twarz i dekolt a te dwa pozostałe na resztę ciała. Dzięki :) no to super.... bo się tak właśnie zaczęłam zastanawiać czy to nie będzie za mało jak oboje zaczniemy się smarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za karteczke wielkie dzięki;) 🌻 a buziaka dostałas już wczoraj od razu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman jak Wam nie starczy to dokupisz pod koniec jakies male opakowanie niskiego filtru. Kwiatuszek juz pewnie smacznie spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie fakt - można coś dokupić w razie czego już na miejscu... No to ja już się żegnam z Wami 🖐️ dobrej nocy życzę 👄 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam z body space :D ciekawe jakie będą efekty :) takie śmieszne uczucie. jeździ się na rowerku stacjonarnym w takim jakby kombinezonie i tak się ciśnienie wytwarza. uczucie jakby wam ktoś ciśnienie od pasa w dół mierzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman 🖐️ Fannky moja kolezanka chodzila na jakies vacu slim czy cos i byla na 7 zabiegach i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też coś zmykam do krainy snów;) iyi geceler Dziewczynki!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena z Alanyi
Kwiatuszek, a moge zapytac co ci nie podobalo na tym Jeepie do Kanyonu, bo to jest nowa wycieczka od kilku tygodniej:( Jak nie jest fajna nie bede ja polecac:( Pozdrawiam i przepraszam jezeli coz nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku napisz coś więcej o tym jeep safari,bo ja chciałam się na nie wybrać,a teraz to już sama nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
wtajcie z samego rana🖐️ kwiatuszek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Milego dnia! Podobno dzisiaj mają byc super upały. U mnie zachmurzone ale parno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki! U mnie chica od rana - zapowiada sie upalny dzien - ale ja nie narzekam w koncu mamy lato :) Tylko dlaczego ja w pracy!!! Ale juz niedługo... :D Życzę Wam udanego dnia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
upał niesamowity:-) w TR 40 stopni w cieniu..tam dopiero są upały:D Siedzę w tej pracy jak na szpilkach,myślę czy wszystko spakowałam:-) chyba nici z dzisiejszej mojej pracy,bo myślami jestem już w TR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was gorąco;) właśnie ide pic kawke,w końcu 2 dni wolnego to relax się należy:p pozdrawiam!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie upał już był wczoraj, dziś się zapowiada tak samo. w końcu !!! Pariss jak się nie spodziewam jakiś cudów po tym ale chodzę z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Witam!! Pariss m,am do Ciecie ogromna prośbę.Moja córka miała lecieć z Kopernika w sierpniu do Egiptu i.. na razie jest z Chłopakiem 1000 zł. do tyłu.Nie stac ich juz na wczasy dwutygodniowe.Gdybyś widziała jakiegoś lasta na tydzień,obojętnie gdzie,niedrogiego ale no wiesz jakiegoś porządnego to daj mi proszę ;) znać na e-mail janinao2@wp.pl. Może być Tunezja,Egipt,Turcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
mam do Ciebie-oczywiście,nie wiem co mi się napisało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale dostalam zapalenie spojówki i padłam. Teraz siedze w pracy i probuje dosjc do siebie. Leno z Alanyi ogolnie ta wycieczka była nudna. Jeden jeep, kierowca generalnie sie nie przejmował. Jak zasiedlismy w jednym miejscu na jakies napoje to sie siedziało do znudzenia, i tak w kilku miejscahc. Generalnie nie ciekawe miejscedo jazdy. Owszem kanion piekny i widoki cudne ale tylko to. Mam porownanie z poprzednim jeep safari z którego wrociłam zachwycona. Tu do połowy sie nudziłam a kierowca wogole nie mowił co robuimy. np poszedł sobie pod kanionem pogadac i generalnie stalismy jak kołni bo nie wiadomo na co czekamy i co bedziemy robixc. Tragedia a juz napewno nie warta 25 EUR. Generalnie pieniedze wyrzucone w błoto. Jak jakies pytania to odpowiem bo nic mi nie przychodzi do głowy bojestem jeszcze otumaniona. A na marginesie nie pozwolono nam zapłacic w funtach a torebka i bagaz podreczny nikomu nie przeszkadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jak macie hity ktore leca w alanijskich disco to prosze bo jak narazie zadnej nie znalazlam. W sumie ja i tak chodziłam ciagle do 3:Havana, Jeames Dean, Zapfhahn. Frogi zapewne wysmaruje maila ale jutro. Dzis musze jeszcze pojechac i odebrac zwierzyne i opowiedziec o wrażeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kwiatuszek :) W sumie to długo w kraju nie zabawisz :P bo za chwilę śmigasz do Egiptu :D Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej to mnie trzyma. Bo jak bym iwedziała ze to koniec i pozstaje czekac rok to bym sie załamala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
dziewczynki ja będę zmykać. Chciałam Wam tutaj życzyć udanej pogody i odezwę się jak wrócę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alizka tak tak to juz znałam zanim pojechałam. Kilka było fajnych np taka cos zaczynała sie od muzyki z filmu piraci druga to słowa leciały: I am yor sunshine i jeszcze jedna któa leciała najczesciej w Hawanie zaczynała sie wolno a potem przyszpieszala i wydawało mi sie ze to jest po rosyjsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×