Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Vi
Dziękuje! Sama też przeglądałam inne strony, czytałam opinie. Większość jest pozytywnych, ale sama nie wiem. Zawsze zostaje jakiś niepokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ ja trzeźwieję jeszcze ale impreza była udana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki--sok pomidorowy i kawa z cytrynką bardzo pomagają takim stanom . Pozdrawiam. Vi ,hotel 4* to nie ma się co martwić , a kiedy lecisz i z jaką paczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...ale jestem słaba... 😴 Szazza, koniecznie jedż do Kapadocji...kupiłam u rezydentki za 90E, ale miałam super hotel5*z super jedzonkiem i w trasie sniadanie, lancze....moge podesłac zdjęcia... ..tak, macie rację, fajne forum, szkoda, że nie znalazłam takiego o Krecie...ale piszę, a raczej wklejam sobie na blogu, to oddam w spadku potrzebujacym.. Miłego dnia 🌼🌼Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam! Ja już też wstałam, włosy mi smierdzą fajkami (których nie palę) i jestem dętka. W domu byłam o 5.30, dobrze ze głowa mnie nie boli. W piątek jednak było fajniej. Shazza łaźnia jest niesamowita, musisz spróbowac. Wykup na mieście w biurze lokalnym pakiet. Zapytaj gdzie wożą najpierw. Pewnie do Konakli, ale w Konakli są dwie znane łaźnie. Jedna duża eksluzywna i bardzo fajna, a druga skromniejsza, ale też całkiem niezła. Łaźnie hotelowe też się ogłaszają i przed wieloma hotelami są reklamy, też możesz skorzystać nawet jak nie jestes z danego hotelu. Iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam! Zacznę od tego,że dopiero to ja sie uśmiałam co Wy tu za podteksty zaczęłyście wypisywać?!:D Ja naprawdę nie miałam nic innego na myśli jak palmy!BO ja np.uwielbiam i chętnie bym sobie jakąs przywiozła...także prosze mnie tu za słówka nie brać hehehehe:D Bobo jak ładnie po zachwalałaś nasz hotel hihihiihih:P Pariss i Fannky miło,że tak po imprezowałyście🌻🌻 Szazza biorąc tyle kasy to niczym się nie martw!Już widze jakie będą udane zakupy:):):) Ja z dwoma koleżankami z Alanyii samych torebek przywiozłam 9!!!+portfel kupione u jednego arkadasza{cool]...a właśnie w jakim Ty terminie jedziesz?jeśli pisałaś to przepraszam za przeoczenie.. Vanili zdrowiej!!!!!🌻 U mnie zima na nowo:O...dobrze że słoneczka troche jest...wypoczywajcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie , śpioszki. Frogi-- , Pariss-- Vanilly-- witam w niedzielne popołudnie.👄 Paris-- mam nadzieję że oglądasz w tej chwili Discovery ! jak nie to bardzo żałuj od 12-14 leci program z serii Discovery Atlas ,Mexico kultura geografia i przyroda. Niesamowity dokument.Oglądałam ze wstrzymanym oddechem. Teraz to Ci zazdroszczę że się tam wybierasz. Jeśli nie oglądałaś teraz to na Discovery World jest powtórka o 16-18. Muuuuuuuuuusisz to oglądnąć. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo kochana,wstałam wcześniej niż myślisz:P😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo dzięki za info. Bede oglądać moze coś z moich rejonów pokażą :) Zachorowałam na torebkę wczoraj :O Boska jest! Kolezanka kupiła sobie w Kanadzie, ale ja juz ją znalazłam w necie. Tylko do kupienia w USA. Jak ja mogę za to zapłacić? Muszę moją koleżankę z Chicago zatrudnić do tego chyba. http://www.zappos.com/n/p/p/7511496/c/3.html kliknijcie to się powiekszy Oj ja biedna nieszczęśliwa! bidulka 😭 taka chora jestem na torebkę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo na jakim doscovery to leci bo ja nie mam tego w programie nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już mam :) Sprawdzałam w sobotnim programie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Wam się czymś pochwalę. W piątek wyczytałam, ze Madonna bedzie w Polsce a jestem jej fanką od samego jej początku. Uwielbiam ją i jej muzykę, jej koncerty są niesamowitym show. I love Madonna ❤️ . Niestety nie bardzo mialam koleżanki, ktore tez chciałyby pojechać na taki koncert, a do tego zapłacić za bilet 420 zł :O (są tańsze, ale z tyłu nie chcę stać) .....i wczoraj z moje dwie koleżanki z podstawówki jak usłyszały to powiedziały, ze też chcą jechać!!! yupppiiiii! i to za 420 ! fajnie co? Od 20 lutego jest sprzedaż biletów i musze tego dopilnować. Całe życie na to czekałam i się doczekałam w końcu. ZObaczę Madonnę na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie z kacem zapraszam na rosołek z wiejskiej kury.:) I te co chcą też !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mamusia już podratowała rosołkiem i nawet dochodzę już do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ja lecę od 15-07do 29-07 Pariss torebka super,ja lubię tylko duze torby,wszystko w nich noszę,jak zmieniam na inną to tylko przesypuję z jednej do drugiej .Lubię jak jest kieszonka na komórkę i klucze . Dziewczyny napiszcie cos więcej o tej łaźni,co tam robią i jak trzeba się ubrać[czytałam tylko o pilingu i masażu]kto robi te zabiegi?Ja jestem po obiedniej dżemce,jak tu coś popieprzylam to sorry.Idę pic kawkę.Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa mamy brąz . I dla naszych szczypiornistów 👄 👄 👄 hip hip hip jip hurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa . Ależ to był mecz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazza o hamamie pisałam już więc skopiuję : GdybyByłoTak, łaźnie są różne i różne są w nich \"atrakcje\" w zalezności od ceny i od łaźni. Zazwyczaj to jest tak: Wchodzisz, i najlepiej mieć już założony strój kąpielowy i na to coś lekkiego, jakaś plażowa sukienka czy top i krótkie spodenki. Przyjeżdżają po Was do hotelu i odwożą także nie ma problemu, po mieście się nie będziesz za wiele kręcić. Idziesz do przebieralni gdzie zamykasz swoje rzeczy (warto mieć choćby 1 E na napiwek dla masażysty, ale nie trzeba) na kluczyk w szafce. Kluczyk nosisz ze sobą na bransoletce. Dają jeszcze takie pareo w kratkę. Pierwsza jest sauna sucha kilka minut, później sauna parowa z olejkami gdzie leżysz na ciepłym marmurze, później chwila w jacuzzi, następnie przechodzisz na wielką salę ( w zależności od wielkości łaźni oczywiście) i tam na marmurowym podgrzewanym podeście robią Tobie najpierw piling rękawicą i lekki masaż przy tym, a później masaż pianą http://www.turkishholiday.net/images/hamam2. jpg później jeśli chcesz to kładą maseczkę z alg (czasemjest dodatkowo płatna). Ostatni etap to czekanie na masaż ciała. TO najprzyjemniejsze. CZasem masaż jest w oddzielnych pokojach/parawanach a czasem jesli jesteś z kims to jesteście masowani w jednym pokoju przez dwóch masażystów. Wszystkie te etapy są wliczone w cenę, którą zapłaciłas. Oczywiście są łaźnie gdzie masują stopy, robią jakieś inne cuda itp. ale to jest podstawowy program. Czasem nie ma np. łaźni parowej. Bobo fajnie, ze mamy brąz :D Niestety moj filmik o Meksyku nie leciał. Leci o Indiach. Przegapiłam 2 godziny Mexico :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo to pewnie że szaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł:D:D:D Ja wyczekałam,ąz wszystko się skończy i po rak kolejny przenieś tu emocje,ale widzę,że mnie uprzedziłaś:P ale i tak megggaaaaa fajowskooooooooo :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--następnym razem do Ciebie zadzwonię. Szkoda że nie oglądałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgk
W tym roku mam zamiar leciec do Turcji tylko nie bardzo wiem w którym rejonie jest najlepiej?W Alanii podobno jest strasznie duszno i wieją okropne wiatry ,ale jest strasznie rozwinięte życie nocne co mi odpowiada:P, a jak jest w innych ? :) znajomi mnie straszą meduzami i jeżowcami 😭 można je tam spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrr jak ja nienawidzę jak ja piszę a mi później wszystko znika !!!! ja pierwsze słyszę że w Turcji są meduzy i jeżowce a co hamamu to mam miłe wspomnienia podczas masażu miałam takie łaskotki że postawiłam pół łaźni na nogi i każdy zaglądał co się dzieje. śmiałam się w głos 10 min ale było :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Dzieki za tak szczegółowe informacje jak możesz to wypowiedz sie na temat tych meduz i jeżowców.Nikt ze znajomych nie wspominał mi o tych stworzeniach ,że mogą byc w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanky-- no coś Ty nie widziałaś ani meduz ani jeżowców , no patrz ja też nie , ale ku przestrodze wszystkim to uważać trzeba bo widziała tam REKINA , strasznie się na nim dzieci bawiły bo był dmuchany i pływający. Ktoś tą nową naszą koleżankę próbuje przestraszyć. Koleżanko podejrzewam że w tej wodzie w Tureckich morzach nawet ryb nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×