Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

BoBo63 Dałem 1500zl(za dwie 3000zl wiadomo) na tydzien czasu z wyzywieniem all inclusive:)Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Widzę, ze jestesmy sławne i nawet Alania do nas zagląda 🖐️ Tools bardzo dobra cena za ten hotel, nie wiem dlaczego, ale on jest zawsze diabelsko drogi. Najwazniejsze ze blisko jest plaza, Migros (supermarket - trzeba isc dalej w stronę Konakli, Antalii), po drodze do portu znajdziesz jaskinie damlatas. A jak wyjdziesz z hotelu i pojdziesz w strone Alanii ale nie postronie plazy to znajdziesz taki fajny bar u Turka z dobrą zupką i pysznym tanim sokiem z wyciskanych pomaranczy. Walcz w recepcji o pokoj w budynku głównym, usmiechaj sie, kombinuj ;) U mnie duchota jest straszna, ale lepsze to niz deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ----może któraś z dziewczyn dała cynk o tym forum Lenie ? ;)Teraz jest Kwiatuszek i Milkaa w Turcji to może korzystają z biura Leny :D U mnie też duchota ,byleby nie było deszczu i burzy :O Wpadne jeszcze do Was ,tylko pozbieram pranie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę, że która powiedziała o tym forum :) no chyba, że Lena się nudzi i sama znalazła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialem sie dowiedziec wszystkiego na temat Turcji(Hmm...glównie chodzilo by o praktyczne informacje....)Ale jest tyle tych stron że zanim je wszystkie przeczytam to juz bede musial jechac na lotnisko w czwartek hehe:) A od tego czytania dostaje juz oczoplonsu....:) Wiec jak by sie komus chciało podzielic swoja wiedza był bym bardzo wdzieczny:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowanaIZKA
Przejrzałam Wasz topik, wiele cennych rad 🌻 Mam pytanie i chciałabym uzyskać konkretną odpowiedź, bo piszecie,że waluta euro czy dolce obojętna bo wszystkim można płacić lub na liry wymienić.Moje pytanie brzmi: dolar czy euro? nie chcę brać pół na pół wolę jedną walutę żeby nie mieć mętliku. Bardzo Was więc proszę ❤️ o doradzenie mi którą walutę zabrać w sensie,że nic nie wymieniam na liry i będę na bazarze płacić walutą euro lub dolar...która jest korzystniejsza? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
hej dziewczyny :) widzę że od wczoraj sie rozpisałyście :D Szazza - ja lecę dopiero we wrześniu, życzę przyjemnych wakacji jak wrócisz to napisz koniecznie jak było szczęśliwej podróży :))) a dziewczyny jak stoją ceny kurtek skórzanych bo zamierzam sobie jakąś ładną przywieźć, któraś z Was zrobiła może taki zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
hej dziewczyny :) widzę że od wczoraj sie rozpisałyście :D Szazza - ja lecę dopiero we wrześniu, życzę przyjemnych wakacji jak wrócisz to napisz koniecznie jak było szczęśliwej podróży :))) a dziewczyny jak stoją ceny kurtek skórzanych bo zamierzam sobie jakąś ładną przywieźć, któraś z Was zrobiła może taki zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra 2 lata temu kupowała marynarkę skórzaną z takiej lekkiej skóry chyba coś ok 800 zł ją wyszło. co do waluty trudno powiedzieć, nie wiemy jaki jest w tej chwili dokładny kurs w Turcji. ale moim zdaniem różnica i tak nie jest wielka. ja biorę euro, większość tutaj chyba dolary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zaraz padnę. Pół nocy nie spałam bo nie mogłam zasnąć a teraz mi to wychodzi i nie wiem czy wytrzymam chociaz do 21. Szazza jeszcze raz duzo słonka, opalenizny i udanych zakupów. Odpoczywaj i szalej, czekamy teraz na Twoje realcje. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wrócę to wszystko opiszę z detalami ,teraz już mówię Wam pa,pa.Jadę po koleżankę i może przespię się do drugiej w co wątpię. Kocham Was wszystkie,jesteście super babki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza żegnam Ciebie rowniez od Frogi 🖐️ 👄 Rozlgądaj sie tam az Milką i Kwiatuszkiem ;) I pilnuj swoich dziewczyn ;) A ja sie zmywam bo juz nie mogę dłuzej paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) Widzę, że tu już pustawo...ja ostatnio mam taki pęd, i w pracy, i poza nią, że nie mam na nic czasu więc rzadko piszę, ale jestem na bieżąco ;) Szazza--> czekam na relację również :) kiedyś mi obiecałaś hehe nie wiem czy pamiętasz...jeszcze raz udanego plażowania, zakupów, dużo słońca.. wypoczywaj i baw się dobrze! 🌼 fannky--> ja też biorę tylko euro..nie wyobrażam sobie płacić trzema walutami hehe chyba bym się pogubiła i nie wiem czy bym nadążyła z przeliczaniem :P Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:) Ja także wpadłam, żeby się pożegnać. Już spakowana , martwie się tylko o kilogramy, bo planuję wieksze zakupy... Nie wzięłam w sumie nic nadzwyczajnego, a prawie 14 kg jest... Muuszę coś pokombinować . Wylot jutro o północy, ale podejrzewam, że jutro nie będę w stanie nic napisać, tak więc chcialam Wam zrobić papa już dziś ;) Trzymajcie się dziewczyny! 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię wszystkim dzień dobry Tradycyjnie pierwsza . Dziękuje Wam za życzenia 👄 Piję kawę i za godzinke wyruszamy na lotnisko .Pozdrowię Alanyę od Turkomaniaczek .Jestem zakręcona ,spałam 2godziny .Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
papa Kobitki udanych wakacji, cudownych i pelnych wrazen, a przy tym slonecznych:)) ja to dopiero mam jazde z bezsennoscia od jakiegos tygodnia... to wszystko przez to,ze za duzo mysle:) wazne decyzje w zyiuc, a przy okazji siedze na stronie ikei i wirtualnie urzadzam swoja sypialnie, bo zamierzam ja we wrzesniu odnowic:) ah coraz wiecej pojawia sie osob na tym "naszym" formum. Takie to fajne,ze gdzies mozna dostac info.z pierwszej reki... Ja mimo ze juz bylam w Turcji czytam Was codziennie, nawet jak sie nie odzywam. Jakos tak milo... pozdrawiam dojadajac miche salatki z pomidorow. mniam:)k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Hej dziewczyny!:) rudakarola- byłam w czerwcu a Alanyi,kurtkę dobrej jakości kupisz za około 300 dolców.Świetne kurteczki były w fabryce w Kapadocji-cudeńka z skóry cieniutkiej jak safian.W hotelu na pokazie-też fajne.Tylko handlować dobrze. Fajnie Tym,które dopiero lecą!!Ja już niestety po a szkoda.Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
Normalnie już się doczekać nie mogę..Zazdroszczę tym które właśnie wylegują się na plaży sącząc drinki prze słomkę..Ja tez tak chce już😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi gunler! Ania Twoja kolej tez przyjdzie w koncu. Szazza juz pewnie w Antalii :) Buchnęło na nią to gorąco jak wysiadała z samolotu. Wstający dzień, zaspani Turcy, budząca sie Antalia. Góry Taurus za mgłą wyglądają jak chmury....ja Jak ja to uwielbiam ;) U mnie słoneczko i piekna pogoda. Coraz wiecej miłośników Turcji mamy. Tools poczytaj chicby co druga stronę wstecz bo od kilku tygodni pytania sie powtarzają, i na pewno na swoje znajdziesz odpowiedz. Bylo ostatnio o walutach i o zatruciach pokarmowych. Co druga strona i bedzie dobrze. Wiecej nie trzeba ;) Milego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka_1
Dziękuje za odpwoiedż na moje pyt. :-) Proszę napiszcie czy warto odbyć wycieczkę: MYRA - DERME - KEKOVA ???? Wszyscy zachwalając Kapadocję, Pamukkale, rafting, a mało pisze o tej wycieczce.... Jak myślicie małe dzieco (3-4 lata) nadaje się na taką wycieczkę? Będę w okolicy Side, tam podobno na tą wycieczkę ok 250 km. Miłego dnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
23 lipiec..Bodrum..HURRRAAA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to juz kilka dni ;) super! Angelica baw sie dobrze rowniez. Rob zdjecia i zdaj relacje. Mam nadzieje, ze widoki Turcji wschodniej przypadną Tobie do gustu. Selamlar! 🖐️ Wlasnie sprawdzilam GTI na 22.07 i Blue Star znowu za 1,493 zł na tydzien, wyloty z Bydgoszczy, Gdanska, Krakowa, Rzeszowa i Katowic. Brac kto chce bo to dobra cena i hotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
witam dziewczyny co za dzień gorąco jak nie wiem, a do tego Zosia daje mi nieżle ostatnio w nocy popalić, mam nadzię że do wakacji jej to przejdzie :)) wpadłam na chwilę żeby się z Wami pożegnać jadę do babci muszę troszkę odpocząć bo coś mnie trafi w tych czterech nagrzanych do czerwoności ścianach jadę na 5 dni, a mam tyle rzeczy nie wiem jak spakuje się do Turcji pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudakarola słoneczka w takim razie i odpoczynku 🖐️ Wlasnie spojrzalam na waluty!!! Jestem w ogromnym szoku. Spadła niesamowicie. Jak ja bym chciala zeby to sie juz unormowalo w koncu i zeby dolar i euro nie mialy takich drastycznych roznic. Jak ktos ma do kupienia to niech biegnie do kantoru dzisiaj lub jutro rano bo moze jeszcze spadnie. Cena jest naprawdę niezła. Pierwszy raz od poczatku roku taki spadek w srodku miesiaca. A moze pod koniec bedzie jeszcze mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
to super...!! planowałam właśnie dzisiaj zakupić dolary. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×