Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dzień dobry!!! Frogi-Ty pracusiu 👄 Tools-cieszę się,że tobie też się podobało a wrażenia są najważniejsze Pozdrawiam wszystkie pozostałe koleżanki, te które wstały już i które wstaną wypoczęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
Hola, hola Kobitki, to sem ja, Wasza Dzunia, niestety w dalszym ciagu pomaranczowa i tak mi sie cosikuj zdaje, ze z tego kompa tak zostanie :( U mnie zycie plynie dosc bezsensownie : duzo pracy, malo romansow i ze zdrowkiem ostatnio nie za bardzo (gin to ostatnio najczesciej widywany przeze mnie lekarz) Ciesze sie tylko z tego, ze wrzesien tuz, tuz....a wtedy zegnajcie wszystkie troski - witajcie ciepelko i super klimaciki ;) Pozdrawiam ciepluko, bo ta niedziela troche chlodnawa sie zapowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Kobitki! Tools 🖐️ Widze, ze Alanya znowu na plus, yessss! hi hi ...Udało sie Tobie byc w budynku głownym? Najwazniejsze, ze do plazy bylo blisko :) A jak imprezowanie sie udało? Bobo, Frogi 🖐️ Dżunia zdrówka życzę 👄 👄 bedzie dobrze a jak mowisz zaraz wrzesień :) i wtedy Hosgeldeniz Turkiye! ❤️ U mnie od rana sie wypadało a teraz swieci pewnie chwilowo tylko, słońce. Miłego dnia!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pariss-byliśmy w budynku głównym i ten oczywiscie polecam.Fakt,do plaży bardzo bliziutko i to duży plus....a imprezowanie?Imprezki bardzo fajne,te dyskoteki,te bar....sporo tego,ale zbytnio aż tak nie szaleliśmy.... Pozdrawiam i miłego dnia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i przybywa nam zwolenników alanyi :) miałam dziś w góry jechać ale ta pogoda taka byle jaka :O za to sierpień ma być ładny. Zobaczymy !!! Dżunia szybkiego powrotu do zdrowia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
Cieszę się, że tobie tools się podobało ;) My również mieliśmy wybrać się nad morze ale pogoda na to nie pozwala ;( Liczę na to że sierpień będzie choć trochę ładny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo! Mam zamiar poszukać jakiegoś fajnego aparatu. Moze polecicie jakies dobre? Ma być poręczny/nie za duży/ma robić ładne zdjęcia w słońcu/lekki/dużo pikseli. W cenie od 1000-1300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
Pariss ja się zajmuje fotografią więc chyba potrafię ci pomóc. Oczywiście chodzi ci o taki kompaktowy, cyfrowy aparat. Bo o lustrzanka to raczej mała nie jest ;D. Pamiętaj że przed kupnem aparatu sprawdź ile posiada pikseli, rozmiar wyświetlacza LCD, ile mm ma ogniskowa (obiektyw), czy posiada stabilizację obrazu jest to też jeden z ważnych szczegółów, no i oczywiście na końcu bateria, bo to też gra dość rolę. Z Olympusa są dobre takie cyfrówki, z Canona nie wiem bo nie posiadałam ale jeżeli chcesz żeby był jakiś ładny kobiecy kolorowy itp. to właśnie Canon posiada takie aparaty, ale czy ważny jest wygląd czy jakość zdjęć? Kilka propozycji: Olympus mju 9000 http://www.ceneo.pl/2108894s Olympus FE-5010 http://www.ceneo.pl/2280182s Ma trochę mniejszą ogniskową ale też dobry ;) Olympus mju 5000 http://www.ceneo.pl/2108895s Ma bardzo oryginalny kształt i dostępny jest w różnych kolorach. I posiada technologię kompensacji cienia. Canon Powershot A590 IS http://www.ceneo.pl/1235059s Trochę miej pikseli i mniejszą ogniskową, ale bardzo polecany . Canon PowerShot SX200 IS http://www.ceneo.pl/2211422s Jedna z dłuższych ogniskowych jakich widziałam w aparatach cyfrowych. Mam nadzieje, że podobają ci się moje propozycję i chociaż trochę pomogłam ;) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka DZIĘKI 👄 🌼 Zaraz przejrze sobie te aparaty. Ja mam canona powershot A590 ale wolałabym cos lepszego. Lustrzankę to niby mogłabym mieć, ale nie wyobrażam sobie latac sama po Meksyku z zawieszonym sprzetem jak fotograf. Po co sie rzucac w oczy. Chcę po prostu zeby moje zdjecia byly ladne i nie wychodzily jasne te robione w słońcu. Musze tez miec wizjer bo na wyswietlacz w sloncu nie ma co liczyc. bede miala lekture....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka a do czego ta ogniskowa? podoba mi sie ten olympus 5000 , ale szkoda, ze nie ma wizjera :O Korzystam z wizjera bardzo czesto przy duzym nasłonecznieniu. Musze podejsc do sklepu gdzies i go zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
Pariss a jeżeli już zdecydujesz się na lustrzankę to polecam Nikona D80! Naprawdę świetny aparat :) A i przydatny będzie również spory zoomwiększy niż 3x. Przyda się także wysoka czułość ISO 1600 by fotografować zwiedzane miejsca, także wieczorem. , bo nie zawsze będziesz w stanie podejść blisko do fotografowanego obiektu. Aparatów cyfrowych jest mnóstwo wystarczy tylko poszukać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dlatego, ze jest mnóstwo to nie wiem co wybrac. Ja bym chciala kompakt o parametrach lustrzanki najlepiej :D Kolega polecił mi tego Panasonica: http://www.ceneo.pl/1783447 i widziałam zdjecia z niego ale niestety jest za drogi jeszcze i nie ma tez wizjera. Bede w takim razie sie z Toba konsultowac. Przejde sie po sklepach i popatrzę co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tego nikona ma moj kumpel, ale dla mnie za cięzki i wygladam jak fotograf na weselu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
Ogniskowa, tłumacząc najprościej to odległość (zazwyczaj podawana w mm) pomiędzy soczewką a płaszczyzną obrazu (płaszczyzną ogniskową). Im dłuższa jest ogniskowa, tym większe będzie powiększenie. Także ma duże znaczenie w aparacie. Rzeczywiście ten olympus nie ma wizjera. Ale jak tak przeglądam te aparaty to jak ma ładną obudowę to nie ma wizjera. ;D Jak znajdę coś ciekawego to od razu napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
Panasonic Lumix DMC-LX3 to jeden z lepszych aparatów cyfrowych, ale dość drogi i ma mały zoom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi czy te baterie długo wytrzymują. Ja zawsze mialam aparaty na akumulatorki. Ile przecietnie laduje sie taki aparat? Starczy mi chociaz na 1 dzien i w nocy na doładowanie? Czy taką baterie mozna dokupic i miec dwie na zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
Zależy ile ładujesz. Jeżeli 1h to wiadomo długo nie potrzyma. Ja zazwyczaj cały dzień ładuję baterię, żeby długo trzymała. Ale i tak dokupiłam sobię drugą ;) Także jak jedna się rozładuje to mam zawsze w zapasie drugą. Myślę że jak długo będziesz ładować to potrzyma dzień i noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale najwazniejsze, ze mozna zapasowa dokupić i wtedy sie nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
No dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos dodam
w kazdej ladowarce jest swiatelko ktore informuje kiedy bateria sie naladowala, i nie ma tu nic wspolnego jak dlugo sie ja laduje ;) to tak samo jak tel. komorkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie koleżanki! Czas sie pożegnać :) Szalony tydzień i szalony weekend za mną - teraz tylko patrzec jak juz bedę na miejscu sie wygrzewać i odpoczywać :) Dziekuje za wasze nieocenione porady! Zycze Wam słonecznej ale też spokojnej pogody i samych miłych wrażeń gdziekolwiek będziecie :) 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra baw sie dobrze. Zwiedzaj, wypoczywaj, łap słońce i opaleniznę. Targuj sie i przywieź pełno wrażeń i zdjęć :) 🖐️ och! Marmaris - pozdrów ode mnie Ataturka na rondzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Pariss - zamierzam tak własnie robić :D Wygrzewać się i wypoczywać :) Już mam motylki w brzuchu hehe :D Już musze zmykać spać bo musze o 3 wstać . Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka 👄 Ja tez lece spac mimo, ze nigdzie nie lece :D paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna fajnego wczasowania życz ę :) wraja do nas z mnóstwem wrażeń i zdjęć :) ile nas zostało do wakacji ? 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór :) Dzięki Pariss za ta stronkę baltony 👄 ale wódeczka już kupiona. Mój facet wziął to na siebie ;) więc już nie będziemy kupować na wolnocłówce. Pozostało nam tylko zaopatrzyć się tam w coś do picia.. Ja jeszcze tylko jutro do pracy i zaczynam urlop :D Muszę się tylko jeszcze jutro dowiedzieć czy będzie coś podawane do zjedzenia w samolocie i o której mamy wylot z Antalii do Gdańska w drodze powrotnej... Dobrej nocy i udanego nowego tygodnia :* buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy wylot zazwyczaj jest w podobnych godz jak stąd czyli jak stąd masz rano to tam też rano ale z hotelu wyjeżdżacie ok 5 h wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×