Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość xaxaxaa
lecąc do Turcji robiąc zakupy na wolnocłówce obowiązują ceny nie EU tylko dla strefy spoza schengen NEU ceny są bardzo korzystne, np litr Żubrówki 18 zł w promocji -drogo? o_O nie wprowadzajcie w błąd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc hihi Pariss dziekiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba~! xaxaxa---> ja mysle, ze jednak obowiazują ceny EU. Nie ma znaczenia gdzie lece ale skąd. Jesli sie myle to przepraszam Crazy woman za wprowadzenie w błąd. Miłego dnia! Jutro jakaś imprezka chyba jest? hmmmm......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana. Ciagle nie moge dojsc do siebie. Pociesza mnie tylko ze to nie koniec i za 5 dni wyjedzam znowu. Pranie wczoraj porobiłam i teraz sobie spokojnie schnie na balkonie. Dzis jeszcze Rossman aby dokupic co wykorzystałam na maksa. Ale zdecydowanie wolałabym pojechac jeszcze raz do Alanyi a nie do Egiptu. Moze jakas dziwna jestem ale coz. Co do cen to lecac do Turcji płaci sie to nizsza kwote jaka jest podana czyli bez cła. Bierze sie pod uwage gdzie sie leci a nie skad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak obowiązują ceny poza eu. czyli te niższe :) znaczenie ma bo wywozisz poza unie a tam nie ma naszego podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bodrum na lagune
witam dziewczyny prosze mi pomoc chcialabym zobaczyc i pamukkale i lagune oludeniz czy jest to mozliwe? to gdzie powinnam jechac do bodrum czy do oludeniz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) jejku zapomniałam wczoraj pożyczyć mega udanych wakacji lecącym dziewczynką!!!!ale chyba wiecie że wszystkie tego życzymy:D Pariss ja tam myślę,że dzisiaj można też zrobić imprezke:) gdyż..... właśnie minęły 3 LATA i 4 godziny istnienia tego forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Pariss Tobie chyba należą się największe podziękowania i takie też składam. Myślę,że wiele dobrych słów już usłyszałaś od forumowiczów więc nie będę zbyt oryginalna stwierdzając,że jesteś największą skarbnicą wiedzy tutaj,wszelkich ciekawostek i przydatnych informacji. Dzięki wielkie !!! 😘😘😘 😘😘😘 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo gorąco Ja też życzę udanego wypoczynku tym które wyjechały i które niebawem wyjadą. U mnie już jest 26st. Ja niestety muszę iść do pracy. Frogi- Paris- i życzę udanej imprezki. Wszystkim też życzę miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
hej,hej :) Przede wszystkim Pariss dziękuję bardzo za maila i poproszę o te linki bo jednak na razie nie jadą. Wyjazd byłby z katowic-2 osoby. Co do płacenia funtami za wizę, to w jednym okienku powiedzieli ,że nie przyjmują i skierowali nas w Alanyi do czwartego,takiego cofniętego trochę-bez problemu przyjęli. Wódka w Pyrzowicach jest rzeczywiście bardzo tania i obowiązują ceny przy wyjeździe do Turcji-te mniejsze oczywiście.Litrowy Jaś Fasola-45 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow no no widzę rocznica :D witam Was 🖐️ No to się przyłączam do życzeń i również dziękuje wszystkim za pomoc i mnóstwo nieocenionych porad 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jedyne czego możemy sobie życzyć to kolejnych paru lat istnienia :) ja też myślę, że co prawda Pariss nie była założycielką tego tematu ale na pewno jest matką chrzestną :) 🌻 for you 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy jeszcze raz sorki za wprowadzenie w błąd. Ja zawsze byłam przekonana, ze placimy ceny EU, zreszta tak kupowałam nawet napoje czy słodycze o ile pamietam...a moze nie? Sama juz nie wiem. Frogi jak Ty to wypatrzyłaś, ze dzisiaj mamy urodziny wątku? Dzieki za życzonka, w takim towarzystwie to mozna tu siedziec jeszcze kilka lat. Wyobrażacie sobie takie weteranki po 15 razy w Turcji? Jaja :D Stawiam tutku! i raki :) Chodziło mi jednak i inną imprezkę jutro ;) Bedzie na pewno very funny ;) :p hi...hi... Jania zaraz sklecę maila :) Prawdopodobnie nie przyjmują tych funciaków w tym samym okienku bo nie mają funtów zeby wydawac, tylko po co w takim razie taka mozliwosc. Fannky Matka Chrzestna mnie powaliła. ZAbrzmiało jak matka chrzestna mafii tureckiej :D żartuję ;) W Turcji na pewno czesto wyzywali Was od mafii. Oni tak mowią jak chcesz bardzo mało zapłacić za jakis super towar. Uwielbiam ich za ten tekst. Z bodrum na lagune---> jak chcesz jechac na lagune to jedz najlepiej do Marmaris lub okolic. Stamtad masz jednodniowe wycieczki do Oludeniz i do Pamukkale. Z Bodrum na pewno są do Pamukkale ale czy są do Oludeniz to nie wiem. Laguna jest super. Ja bylam z Marmaris na wycieczce z lokalnego biura za ok. 20 E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Turystki kolejne- bawcie sie dobrze na urlopie co do cla itp lecac do kraju poza Unie Europejska obowiazuja duty free zakupy,ale TYLKO na alkohol i wyroby tytoniowe. Sama mialam nadzieje zakupic duty free perfumy,ale nic z tego... przynajmniej wodka byla tansza i fajeczki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamałam sie :O Moja kolezanka z USA powiedziala mi, ze pewnie bede miec problemy z powortem z Mex. na granicy i ze mam sie zastanowic nad tym. Ja pier...co ja mam zrobic? A dzisiaj mi sie snil Meksyk. Ja niby sie pytalam na forach i ludzie mowia, ze spokojnie moge jechac, ale jak ta mi tak nagada to ja zwariuję i sie nakrece i bede sie bac. Kurde no! Zaraz sie porycze normalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahatahata
Pariss, poza strefe unii sa tylko tansze alkohole i papierosy;) a nie inne rzeczy;);) Nie rozumiem po co kupowac wodke w Polsce i wozic ja w walizkach, z ryzykiem rozbicia jej i zalania bagazu, jak na lotnisku w Polsce , w Turcji papierosy i alkohole to taniocha, nie mowiac o tym ze w samolocie mozna kupic papierosy po 10 -15 euro za karton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tahatata ja bardzo czesto woze wodke w walizce i jeszcze nigdy mi sie nic nie wylało, a papierosów nie kupuję wiec nawet nie wiem po ile sa. Teraz bede wiedziec chociaz na jakie ceny mam patrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie jest tanio wódka bo w Alanyi jest droga o,5 kosztuje ok 30 zł !! Pariss z powodu grypy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahatahata
na lotnisku fanky, na lotnisku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to nie patrzałam. po przylocie na miejsce raczej patrze za walizką niż za wódką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahatahata
... no bo przeciez juz ja kupilas i masz w walizce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz że w Polsce i Turcji alkohol to taniocha, na lotnisku w Polsce się zgodzę ale w Turcji? tam chyba wszędzie jest drogo bez różnicy na lotnisku czy w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahatahata
Ceny alkoholi w samolocie i na lotnisku w Turcji sa o wiele tansze ;) niz w sklepach, tak jak i w Polsce;) przy wyjezdzie tez mozna kupic niezle alkohole w promocji:) masz szanse sobie sprawdzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale to przy wyjeździe ale jadąc z Polski do Turcji to gdzie jest tanio po przylocie do antalii na lotnisku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahatahata
Tak, na lotnisku w Antalyi;) Papierosy, wodka, JB, JW... ja niekiedy kupuje "ich" cygarety za smieszna cene:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę to sprawdzić bo chyba nawet nie zaglądałam na ceny. nie lubię perfum w stylu JW bleee. ( no dobra tak szczerze jak nie ma nic innego to nie wybrzydzam :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahatahata
....ale ja ostatnio jestem wygodny i wszystko i tanio kupuje w samolocie :D i do tego panie z milym usmiechem ladnie mi to zapakuja zeby sie nie rozbilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W samolocie bardzo czesto kupowałam alkohol i był tani. Bacardi, raki, baileys, to sie zgadza. Fannky nie z powodu grypy. Tam są straszne naprawdę przeboje jak chce sie wjechac do USA. To, ze mam promese nic nie znaczy bo jesli nie spodobam sie urzednikowi imigracyjnemu to moze mnie zawrocic na lotnisku do domu z powrotem.Od jego dobrej woli zalezy na ile dostanę wizę na miejscu i ile moge tam siedziec. To wszystko pal licho, ale jak wyjade to niektorzy mowia, ze moge nie wjechac bo beda sie dopytywac po co i na co? Musze jeszcze raz sie skonsultowac z tym mim znajomym. On pewnie mnie nastawi optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki bezsens. matko co za cyrk to już nie można legalnie do nich na wczasy jechać ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky niestety. Jest tyle roznych historii, ze az zal słuchac. Przez to nienawidze tych popaprańców Amerykańców. Mają sie za niewiadomo kogo i wszystkim dyktują co mają robić i mysla ze Ameryka to jest taka cacy i wszyscy chca tam mieszkać. Dziewczyna na forum raz pisala, ze ja zawrocili w Chicago bo miala bilet w jedną strone. Dla nich to potencjalny przyszly nielegalny emigrant i to byl powód. Takze kolorowo nie jest :O Zobaczymy, pomysle jeszcze. Jakby co to polece do Las Vegas zobaczyc Wielki Kanion moze na jakas wycieczke. Zobacze na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyjeżdżając ze stanów nie mogą od razu ci dać jakiegoś papierka że możesz wrócić ?? po h....... ta ich pieprzona wiza :O:O ale masz rację oni zatrzymali się mentalnością w latach 80-tych i dalej myślą, że to dla nas el dorado :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×