Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Jessica, przegladanelam, ale szczerze mowiac nie widze nic ciekawszego na ten termin. Jest jeszcze z Exim Tours Kleopatra Gondola w ktorym byla kiedys Frogi i Bobo (1530) i za 1700 Ark Suite z Jet Touristic. Z Ark są busy na plaze Kleopatry a hotel jest bardzo fajny. Kiedys tez byla tam ktoras z nas ;) Jesli chodzi o bliskosc do centrum to Gunes, bliskosc do plazy Gunes i Ark (tylko ok. 1 km) nie wiem jak Gondola. Ja chyba bym sie zastanowila nad Ark i nad Gunesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochana biore ten Gunes jakos mi tak przypasował bo wszedzie blisko. I wylot w niedziele 25 a inne maja dopiero 28 lipca no i ileż można czekać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Wrocilam niedawno z Alanii i zakochalam sie w tym miescie , w ludziach :) Napewno tam wroce , jest pieknie .Ciezko bylo mi wrocic do Polski , az łezki krecily sie w oku. A hotel club sidar moge polecic :) jest tam tylko hb , jedzenie dosc dobre :) pokoje czysciutkie , duzy basen. Ja zaplacilam za tydzien 1360 , a widze ze teraz jest za 2025 ;) czyli chyba mi sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, że chyba nie zdarzyło się jeszcze tutaj żeby ktoś wrócił nie zadowolony :D co ta alanya w sobie ma takiego magicznego że tak wciąga ?? :)) ja też już chcę jechać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar :) a tylko na sekundę dziękuje za kartke dziewczyneczki cok cok cok 😘 😘 iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkam
Hejka :) Wybieram się do Turcji na objazdówkę, ale kilka dni spędzam w Didim. Wyjazd 31 lipca - czy filtr 50+ nie będzie za duży? Chciałabym się troszku opalić, ale nie poparzyć lub spalić :) Na razie mam właśnie 50+ z La roche, zarówno na twarz jak i do ciała. I nie wiem... zaopatrywać się jeszcze w mniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wróciłam wczoraj z Egiptu a po temperaturach widze że u nas też jak w Afryce :) chociaż tam nie było mi tak gorąco jak u nas. Zakochałam się w morzu czerwonym, ta cieplutka, czysta przejrzysta woda te rafy ach te rybki kolorowe normalnie super, piekne ono jest. hotel też był super Kwiatuszek mówił że to jeden z najlepszych w Hurghadzie, no ale oczywiście mój mąż stwierdził że Limak Lara w Turcji był fajniejszy ,że wogóle Turcja mu się bardziej podobała i już zapowiedział ze w przyszłym roku jedziemy właśnie do Turcji :). ogólnie to byłam bardzo zadowolona z wczasów w egipcie żadna zemsta mnie ani moje dziecko nie dopadła, jednodniową zemstę miał mój mąż ale to z jego problemami jelitowymi było do przewidzenia :D, Exim też okazał się być solidnym biurem podrózy następne wczasy napewno z nimi, ale koniec urlopu był dość .... jak by tu powiedzieć wkur....cy. Przy wymeldowywaniu się z hotelu pan w recepcji stwierdził że brakuje w pokoju jednego szlafroka i czy nie wiem co się z nim stało ja mu mówie że par dni temu były dwa a potem widziałam już tylko jeden ale nic sobie z tego nie robiła bo ich wcale nie używaliśmy a ten do mnie że albo zgubiła albo go ukradłam i mam zapłacić 45 $ za niego no tak sie wpieniłam zrobiłam awanturę żadnej kasy nie dałam to trzymali nas w hotelu jeszcze pół godziny żeby sprawe wyjaśnić i okazało się ze zabrał go sprzątający a a zostawiłam francy z 30 prze dwa tygodnie napiwku aten mi takiego wała zrobił ale to nic jak już sie okazało że to sprzatający to pan z recepcji nawet nie powiedział przepraszam a hotel niby 5* a i wogóle jak się wyszło na misto to nie dają człowiekowi spokojnie przejść tak nagabują że szlak człowieka trafia i słyszysz tylko jak sie masz dobra cena do mnie do mnie .... itp.... chociaż w Turcji było podobnie ale tu mnie to denerwowało strasznie ... dobra nie bede sie za dużo rozpisywać ogólnie to chciałam powiedzieć że kartki wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondii, super, ze Tobie sie podobalo. To, ze cena hotelu jest teraz wyzsza to wina sezonu. Od polowy czerwca mniej wiecej ceny zaczynają rosnąć zeby spadac nieco dopiero w drugiej polowie wrzesnia i na poczatku wrzesnia kiedy zaczyna sie szkola. Magdalenka w ym okresie 50 to w sam raz. Na objazdówce czesto jestes w terenie wogóle nie osłonionym drzewami i cieniem np. Kapadocja czy Efez - tam zawsze butelka wody i duzy filtr. Pamietaj tez o jakiejs chuscie na ramiona (moze byc pareo nawet) bo jak zacznie mocno parzyc zeby sie oslonic. Poza tym przyda sie na wejscia do meczetu, wtedy musisz miec ramiona i kolana zasloniete. Pewnie przewodnik dzien wczesniej powie, ze jutro obowiazuje stroj "zakryte ramiona i kolana". Jesli ktoras kobieta zapomni zalozyc cos dluzszego to przed wejsciem do meczetu sa "z przydzialu" workowate spodnice, ktore trzeba zalozyc, dlatego tez lepiej miec swoje. Do meczetu tez wchodzi sie na boso wiec warto miec jakas plastikowa siatke w plecaku zeby schowac buty ewentualnie i ich nie nosic ani nie zostawiac przed wejsciem. DO tego "jednorazowe" lub wielorazowe skarpetki stopki np. zeby nie zlapac "czegos" na stopy. Wiadomo, ze te dywany kryja pelno bakterii z golych nog tysiecy ludzi :) Oczywiscie jak sie nie boisz to mozesz wejsc na boso. Magda, spotkalas sie z Kwiatuszkiem? Napisz na maila co tam u niej ;) Widzisz jednak ludzie tam to nie to co Turcy. Ja tez wiem, ze w Turcji nagabują, wołają itd ale w Egipcie jest to tak drażniące, ze nie do wytrzymania. Zreszta i tu i tu sa bardziej i mniej sympatyczni i na roznych sie trafia, ale z Turkami daję rade jakos. Z tym szlafrokiem to rzeczywiscie przegiecie. Dziekuje z gory za karteczke :) 🌼 .........czyli za rok znowu Turcja? ;) Frogi, Fannky 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a kto był w Kusadasi? jadę za tydzień z 11 letnią córką do Palmin Htl , ale nie chciałabym jej ani siebie narażać na kłopoty, już wiem co wymiany kasy, ale gdzie są fajne targi albo ciekawe miejsca na zakupy, jeżdżę co roku na ciepłe wakacje więc samo leżenie na plaży jej nie bawi, dzięki za wszelkie informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallyneedshelpp
witam witam ja bylam w Turcji w maju, niedaleko miejscowosci Manavgat :) hotel piękny...HOTEL FELICIA VILLAGE all inclusive, obsługa cudowna, basen, plaża...czyściutko, smacznie...RAJ NA ZIEMI :) oczywiście podobało mi się, jednak muszę zaznaczyć że turcy maja ogromne parcie na blondynki :) i w ogóle na kobiety, młode i ładne po prostu nie idzie z nimi wytrzymać i jedna rada dla pań - kochają wszystkie, niestety :D więc uważajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że większość zachwala alanye. Ja w Alanii nie bylam, ale byłam w Marmaris - Boze.... magiczne miejsce, cudowne... nie da się opisać! Bardzo Wam wszystkim je polecam :) Tęsknię za tym miejscem każdego dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam panie i panów o ile jacyś tu są :) po 1. Bobo gratulacje !!!!! :))) słodki ten mały :)) po 2. kupiłam dziś sobie sukienkę na wakacje także Frogi i Pariss teraz nie macie wyboru, musimy jechać :))))))) nie wiem jak u was ale u mnie dziś pierwszy dzień bez upałów. ale już wolę te upały niż zimę której oddech czuję już na plechach 😭 liście z drzew się sypią, w sklepach zamiast japonek półbuty brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Fannky a tak nie chcialas ze mna isc :D :D :D ile musialam sie nagadac :D Bobo gratulacje 👄 talk to me - ja tez bylam w Maramris i Oludeniz i Fethiye , Kemer itd. ale to nie to co Alanya, uwierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally to wiadomo od wiekow ze Turcy kochają wszystkie kobiety i to bez wyjątku, brunetka, blondynka, ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nie chciałam i nawet bym nie wiedziała co straciłam :P to nauczka na przyszłość, że Pariss trzeba się zawsze !! słuchać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety umówione spotkanie z Kwiatuszkiem nie wyszło, parę dni po moim przyjeździe ona leciała do Polski, chyba jeszcze jest albo już wróciła bo nie wiedziała czy leci na 2 tygodnie czy tylko na tydzień, miałyśmy sie spotkać wieczorem przed jej wyjazdem ale moje dziecko za szybko szło spać i nic nie wypaliło z kawki :( niestety ale może następnym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkam
Pariss, dziękuję za uwagi :) Planuję chodzić głównie w sukienkach, część z nich ma zakryte plecy i ramiona, a bluzki, które chcę zabrać, prawie wszystkie takie są (ale z cienkiego, przewiewnego materiału). Jedynie na plaży się roznegliżuję ;) Na Istambuł planowałam założyć białe cienkie rybaczki za kolano (z materiału), bo jednak przeraża mnie wizja chodzenia w tłumie w czymś przed kolano - boję sie, że mnie wymacają ;) Jeszcze raz dzięki za rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenkam --> mam nadzieję, ze te zakryte ramiona i sukienki to nie dlatego tylko, ze to Turcja i kraj muzułmański? Jesli tak to nie ma obaw przed topami i krotkimi spodenkami - sama zobaczysz. Turcja to kraj bardzo liberalny, rzadzi sie innymi prawami niz inne kraje z religią islamu. Nie obawiaj sie o zadne macanki!!!! Tego nie ma. Jesli sama na to nie pozwolisz i nie bedziesz kokietką to nic Tobie nie grozi. Inaczej Turcy traktują dziewczyny, ktore wchodzac do sklepu usmiechają sie od ucha do ucha i flirtują a inaczej "powazne" kobitki. Jesli sama nie dasz znaku do flirtu to oni tez nie zaczna. Wystarczy wtedy odpowiedni wzrok lub calkowite olewanie lovelasa :P Iyi gunler Arkadaszki! czas pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie sądzę żeby ktoś był stąd na tym obozie :) a to głównie wynika ze średniej wieku na topiku chyba nikt się na niego nie kwalifikuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkam
Pariss, no akurat zakryte plecy to ze względów estetycznych :) Mam trądzik, a na plecach nie tyle jest dużo krostek, co plamek po nich - nie chcę się chwalić, nie wszyscy taki widok lubią. Jako smakosz herbaciany mam pytanie: warto kupić tam jakąś herbatę na pamiątkę, do wypróbowania w domu? Bądź kawę? P.S. Choć was nie znam, mam nadzieję, że będziecie trzymać kciuki - dziś kolano odmówiło mi posłuszeństwa (prawdopodobnie niezły uraz spowodowany malowaniem drzwi), a za tydzień wycieczka. Mam nadzieję, że uda mi się jakoś je rozchodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam już wykupioną wycieczkę do hotelu Gunes Suntime- luksus może nie jest ale blisko wszędzie a i tak nastawiamy sie na wycieczki a nie wylegiwanie się w hotelu. Wylot niestety z Wrocławia bo z Poznania już wszystko wykupili ale damy radę. Ruszamy w srodę 28 lipca.Biuro Wezyr Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Pariss , Fannky -wielkie dzięki. Magdaole-dziękuję za karteczkę. Szkoda że nie spotkałyście się z Kwiatuszkiem,może następnym razem się uda. Pozostałych bardzo gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczęło się.......uroki mieszkania nad morzem ;) Goście goście gośćmi poganiają, rezerwują weekendy....hi hi. Do początku sierpnia spotkania, obiadki, pozne nocne rozmowy itp itd.....buuuuuu ale i tak bedzie fajnie :) Magdalenkam dam Tobie radę. Olej te spojrzenia innych bo to wakacje. Daj plecom odpocząć od zakrytych bluzek. Zobaczysz, ze jak je dobrze i ladnie opalisz na wysoki faktor to na pewno beda w lepszej kondycji na dlugi czas. Naprawde ;) Kilka lat temu chyba przez to, ze nie mialam nigdy tradziku na plecach wlasnie zaczely mi sie pojawiac jakies syfony :p latem opalilam je maksymalnie i odrazu byla roznica. Przeszlo jak reką odjął. Uwierz mi ze to dzialam. Kolano bedzie dzialac na pewno - ma motywację turecką przecież ;) Jessica to juz niedlugo, pakuj sie szykuj, rob na bostwo, prasuj, pierz itp itd :D Magdaole dzieki serdeczne za kartke 👄 Szazza Tobie rowniez 👄 moze kiedys mi sie uda ;) Pozdrawiam z nad schnacych pazurkow....nie mam wprawy w malowaniu i nawalilam tyle warstw ze chyba czeka mnie spanie na siedzaco bo pewnie do jutra beda schly :D Aha!!!! Bliskie spelnienia jest moje spotkanie z Dobrym Czlowiekiem z forum ;) Jest w Polsce z żoną! i moze ich odwiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeździłyscie w Alanii na wycieczki? co możecie polecić ? co warto zobaczyć a na co szkoda pieniędzy? Wyczytałam ,ze w tym miescie jakaś polka Lena prowadzi biuro i organizuje wycieczki po Turcji.Korzystałyście może z oferty tego biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dobry człowiek " od meksyku?? " :) ja myślałam że Ty tak pracą zajęta, a Ty spotkania towarzyskie prowadzisz w najlepsze :P odnoście wycieczek z alayi, tak większość tutaj z forum korzystała z biura leny. ceny dużo niższe niż u rezydenta. co do wycieczek to ja nie polecam Pammukkali jak dla mnie za daleko a mało do oglądania. ale wiem że innym się podobały także ile ludzi tyle opinii :) za to polecam rafting ( spływ pontonem) jak ktoś lubi coś bardziej z adrenaliną :) co prawda nie jest to aż tak straszne ale można coś ciekawego przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ja jadę tylko na 7 dni czy warto wykupic wycieczkę 2-dniową do Kapadocja ? nie chciałabym marnować az tyle czasu jeśli wycieczka nie dostarcza niezapomnianych wrazen.Byłyscie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na 7 dni, to ja bym nie jechała do Kapadocji. w alanyi moim zdaniem jest wystarczająco dużo atrakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenijczyk
ALANYA ALANYA ALANYA WOW własnie w nocy wróciliśmy jak tylko się ogarne to opiszę bo jest co, wycieczki również bo sporo atrakcji zaliczyliśmy: łaźnia turecka, green kanion, kapadocja, pammukale, myra-demre-kekowa, rafting, no i sama Alanya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×