Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss zycze Tobie i Fannky udanego urlopu:)Szalejcie ile sie da:P Pamietajcie o filtrach bo mi skora zlazi jak wezowi;) Co do Meksyku to ja wlasnie dostalam kartke,ktora byla wyslalana w lutym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawcie się dobrze dziewczyny w tym Egipcie :) Ja jeszcze 2 tygodnie i też sie bede wygrzewać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja czekam na tel od Pariss :) od Fannky też dostałam syg,bo kazałam :P się zameldować :D Teraz niech doleci Pariss i niech szaleja! :) Szazza ja nie wiem :( masakra!!! bardzo bym chciała do Turkiye ale mysle nad Egiptem i jedyne co wiem, to znów wrzesień,ale akurat na termin nie narzekam ...a Ty? Bobo dostałaś wczoraj smsa? 4pory też zdecydowanie polecam Alanyie,jak wszystkie tutaj raczej ;) Selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar Arkadasz ;) Pariss miała opóźniony lot z 20:15 na przed 22,bo o21:20 przylecial dopiero samolot z Sharmy także była zła...i sie nie dziwie ale dzielnie zniosła czekanie :) i również czekam na syg od niej :D Iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba!;) U Pariss i Fannky wszystko OK!:) Kto teraz następny gdzieś się wybiera?.. Bobo dziękuje za karteczke dostałam wczoraj! :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho no Frogi chyba ja następna bo jakoś nie przypominam sobie o wyjezdzie kogoś w podobnym termine a ja lece 2 lipca i będę się prażyć hihihi a dziewczyny juz pewnie szaleją na egipskich plażach hihi fajnie że sie zgadały i poleciały razem, zawsze to fajniej jest z towarzystwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) chyba zdecyduje sie na Kleopatra Golden Sun :) Powiedzcie mi jeszcze jak wygladaja te ceny na bazarkach bo nie wiem ile kasy brac;p jakies torebki, spodnie, buty, koszulki, bizuteria?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Frogi 🌼 ja lecę 3 lipca na Majorkę ,może będzie fajnie ?Jak nie ,to moja córka ma przekichane :)Ja chciałam w tym roku również do Turcji na wybrzeże egejskie ale towarzystwo przegłosowało i tak wypadło na Hiszpanię . Pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Jutro wyjezdzam z chlopakiem do Marmaris. To nasze pierwsze wspolne wakacje za granica:) Czy to miasto to dobry wybor? Na jaka plaze warto sie wybrac? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! magdaole na to wychodzi :) Ty też do Sharmy? pewnie już pisalaś,ale mnie nie było jakiś czas temu tak często tutaj także przepraszam,ale nie pamietam.. A pewnie,że fajnie im się udało,ja też chciałam ale aktualnie mam egzaminy więc nie dałabym rady..ale żałuje,bo z nimi jest świetnie! zk89 Pariss była w tym hotelu kiedyś, moi znajomi też dwa lata temu i było ok! a do plaży bliziutko i do centrum też :) także super! Jeśli chodzi o pyt. dot. pieniędzy to zawsze najgorzej odpowiedzieć..torebki i ubrania to mniej,ale jeśli chcesz biżuterie to już musisz się lizyć nie raczej nie zbije sie tak ceny jak na rzeczach,zalezy czy złoto czy srebro,ile gram itd.tak jak u nas cięzko byłoby odpowiedzieć...ważne żebyś pamietała o wymianie waluty na liry już tam i nie od razu wszystko,bo kurs sie bardzo zmienia to raz!dwa!targuj się!;) Szazza w takim razie mam nadzieje,że będziesz zadowolona, a po powrocie oczywiście czekamy na relacje!Póki co w pojedynku Turcja-Egipt wygrywa Turkiye :D:D:D Mi się Hiszpania podobała,ale byłam w Calleli, nie na wyspie :) Dżunia służbowo? :) anijka123 Marmaris z opowiadań wiem,że jest przepiekne więc nie powinniście żałować,pobawić też jest gdzie takze nic tylko udanego wypoczynku!i czekamy również na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja lece a właściwie my bo to ja mój mąż i moja trzyletnia córka Emilka do Hurghady do hotelu Steigenberger Al Dau Beach równo za dwa tygodnie, tylko nie wiem kto nie może się doczekać bardziej tego wyjazdu ja czy moje dziecko bo od jakiś 3 tygodni chodzi i co chwila pyta kiedy jedziemy na baseniki hihihihi i opowiada jak to było na basenikach w Turcji, co chwila przymierza stroje kąpielowe, klapeczki, mamy niezły ubaw z nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, pod konie lipca chciałabym polecieć z mężem do Turcji na tydzień. Gdzie warto pojechać? Tzn, chodzi nam o miejsce takie imprezowe ze względu na to,ze jedziemy sami oraz piaszczystą plażę . Czy ktoś mógłby nam polecic gdzie mozemy pojechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaole to fajniusio:) zobaczymy jakie będzie twoje porównanie:) Jessica-M-26 Popatrz na oferty do Alanyi :D plaża Kleopatra jest piękna, dyskotek mnóstwo jedna obok drugiej w porcie, można zmieniać do woli,bo sie nie płaci za wstęp. Patrz raczej na oferty z all, bo warto :) i jak coś to pisz, spróbujemy doradzić :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi dziękuję, oczywiscie interesuje nas tylko all inclusive, czytam cały dzien dzisiaj co tu piszecie i faktycznie ta Alanya byłaby ciekawa. Jaki hotel 4* mozecie nam polecić z dobrym jedzonkiem i dobrymi warunkami? Z jakiego biura najczesciej latacie i jestescie zadowolone? Bede wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Frogi mój mąż to nie był zbytnio zadowolony z pomysłu na wczasy w Egipcie, on chciał do Turcji jeszcze raz no i tak sobie myśle że w przyszłym roku to trzeba bedzie tam wrócić :) no ale Egipt też trzeba zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariss i Fannky z Sharm
Salam Alejkum! POzdrawiamy z Egiptu!!!! Jest zajebiescie goraco i wlasnie siedzimy palimy szisze, jemy arbuza, pijemy sok z mango i czekamy na zubrowke az sie schlodzi. Nasz Kolega ukochany Aymen organizuje nam czas i mnostwo czatrakcji wiec nie mamy czasu na nic. CAly czas mamy zwiedzanie miasta i okolic. Sharm jest zajebiste, znamy wszystkie dzielnice i jest bardzo ekskluzywnie. Hotel jest ok. I teraz pozdrowienia po arabsku:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariss i Fannky z Sharm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariss i Fannky z Sharm
:) nie chcialy wyjsc ladne pozdrowienia :( innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Abla-Pariss&Fannky!!! Ależ fajowsko,że napisałyście ;) 😘😘 Dobrze,że się tak Wami opiekuje,ale wróćcie :D Optum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w przyblizeniu te ceny?;p bo nie wiem czy brac wielkosci do 300-500 euro czy jakies 800-1000 ?;] na jedzenie nie licze bo ma all inclusive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zk89 myśle,że spokojnie pierwszy przedział wystarczy :) chyba,że planujesz jakieś wycieczki,to wtedy możesz sobie zobaczyć ile kosztuja i jakby osobno policzyć tą kase.A jeśli jesteś zainteresowana wycieczkami to też daj znać tutaj,coś podpowiemy :) a all koniecznie, naprawdę się opłaca czy to jedzenie czy picie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Frogi ;) wycieczki planuje kupic u Leny ale chyba tylko do Pamukkale bo jade niestety na 7 dni wiec Kapadocja bedzie na nastepny raz;p Waham sie jeszcze nad hotelem Kleopatra Golden Sun i Kleopatra Beach, ale chyba wybiore ten 1szy mimo ze 3*. Co wiecej mam pytanie dot. hotelu Remi, widze bardzo dobre opinie i jest naprawde tani! ale w all inclusive jest napisane ze napoje w wyznaczonych barach, tzn ze w miescie? :> to by mi sie chyba nie chcialo biegac;p buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zk89 a to dobrze,że planujesz w polskim biurze a nie u rezydenta :D Jak bym jechała na tydz to też tylko jakąś jednodniową ;) Poczytałam o tym Remi, powiem tak jesli chodzi o lokalizacje to rzeczywiście super, ma 2,5*! jedziesz na tydz więc też inaczej mozna na to spojrzeć,opinie rzeczywiście w większości ok;co do all ni widze takiej inf o której napisałaś :P ale na pewno nie chodzi o bary w mieście tylko jeśli mają( a gdzieś dojrzałam taka inf) na plaży bar to tam nie obowiązuje. Jeśli chodzi o Kleopatre Golden Sun to jest dalej niż Remi od centrum,ale bliżej do plaży:) tam zejście do morza jest ok z tego co pamiętam :) no i hotel jest sprawdzony,w tamtym roku chyba ktoś tu z forum był :) Kleopatra Beach kurcze te oferty są dziwne,bo różne-nie wiem czy zauważyłaś raz jest 3* raz 4* ale z opinii zorientowałam się,że są różne budynki być może dlatego więc trzeba na to uważać na pewno. Zatem porównaj sobie ceny i wybierz jakies priorytety na czym bardziej Ci zależy i może cos się wykruszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessica-M-26 Jeśli chodzi o biura to najczęściej przewijały się GTI, Wezyr, Alfa Star , Jet Touristic, ja byłam raz z Alfy raz z Wezyra. Dziewczyny teraz pojechały z Alfa do Egiptu i się denerwowały,bo zmieniali im loty ileś razy,ale z Turcja tak nie było..Z Alfy ja byłam zadowolona, była super rezydentka, która mi i mojej koleżance akurat szybko i bez problemów pomogła(sprawy medyczne).Hotel w którym byłyśmy nie był za ciekawy ale to już tylko nasza decyzja.Jeśli chodzi o Wezyra to było jedno spotkanie z rezydentem i tyle,miał swoje dyżury,ale akurat też nie musieliśmy nic załatwiać,aczkolwiek przy wcześniejszym wyjeździe koleżanki Pani była troche średnio zorientowana-a przynajmniej sprawiła takie wrażenie,ale to nic takiego wielkiego w sumie. Jeśli chodzi o hotel to podpowiedz na czym Ci zależy.Ale z pewnością Grand Zaman Garden!!! To jest marzenie moje i Pariss, a teraz właśnie jedna z tu obecnych dziewczyn wróciła z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajenka
Ja juz drugi raz będe w tym miejscu http://www.orbistravel.pl/wczasy,TR-AYT,ID-TRAGARDENI jesli ktoś sie zastanawia czy zabrac dzieci to nie ma najmniejszego problemu,poniewaz własnie to miejsce, ten hotel jest przystosowany pod takich malutkich.A do tego no co tu ukrywac,Turcja jest wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi ;) zobaczymy co bedzie w jakich cenach, zamierzam jechac 30 czerwca wiec jakies last minute obczajam;p pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenijczyk
ja lecę 8 lipca z alfa star właśnie do alanyii hotel to kleopatra-life 3* więc nie nastawiam się na luksusy ale może ktoś był lub ma jakieś info o tym hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollccee
Heej dziewczyny, jestem tu nowa ale mam nadzieje, że dojdę za niedługo do takiej perfekcji jak wy w pisaniu heh ;) Poczytałam tutaj kilkanaście stron wątków i już mi się tu wszystko pomieszało po prostu.. Chcę na koniec września-początek października wylecieć gdzieś do ciepełka, którego u nas niestety brak.. Z racji, że będę miała sporo wolnego będę polować na jakieś last minute ale.. zaczynam mieć poważny problem z miejscem mojego wypoczynku heh Turcja czy Egipt? Chciałam was o to zapytać co wy myślicie, gdzie wam bardziej wypoczynek odpowiadał, gdzie jest taniej i jak z temperaturami w tym okresie? I jedno z ważniejszych pytań.. Czy spotkałyście się tam z jakimś okropnym robactwem, wężami, pająkami itd itp? I jakie hotele polecacie? A jeszcze do lastów to myślicie, że ceny last minute będę zbliżone do tych, które są teraz czy może tańsze lub droższe? Czekam zniecierpliwiona na odpowiedź, pozdrawiam! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jessica-M-26 ja wlasnie wrocilam z Gran Zaman.Jestem mega zadowolona.Hotel zaraz po remoncie.Blisko centrum i przy plazy Kleopatry.Lecielismy z Rainbow Tours i tez jestesmy zadowoleni.Z tego co sie orientowalam to chwala jeszcze Wezyra a narzekali na Triade magdaole przynajmniej pogode macie gwarantowana i wode w morzu cieplutka:) Pariski i Fannky leniuchuja:)Jak ja im zazdroszcze;) i ta szisza;) zk89 koniecznie pozdrow Lene od czarnek Kingi z Grand Zaman-pewnie skojarzy;0 Bylismy z jej biurem Na Green Kanion(cudowne widoki i pelen relaks) I na drugiej wycieczce-zwiedzanie Alanyi,jaskinia dim i twierdza frogi buziaki👄Gran Zaman to swietny wybor,ktorego dokonalam po Waszych poradach:)Fajnie gdy ktos poleci cos sprawdzonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×