Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

a ja na wakacje lubię :) już bym się mogła pakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wrocilismy,było fantastycznie! Lecielismy z Wezyrem- super! Hotel Gunes Sun Time-jak dla nas bardzo fajny. Pokoik ładny,duzy z balkonem i pięknym widokiem na fontanny. W pokoju otrzymalismy butelkę wina i kosz owoców. Na drugi dzien,pokojówka przyniosła mi róże :D Hotel i pokój bardzo czysty, u nas sprzątała codziennie. Jedzenia bardzo dużo i różnorodne. Jestesmy zadowoleni z hotelu i naprawde szczerze polecamy. Plaża Kleopatry oszałamiająco piękna, fale robią niesamowite wrażenie. Płynęlismy statkiem zwdłuż wybrzeża,przy takich falach nie obyło się bez nudności ale i tak warto;D Zdązylismy nawet dac sie naciągnąc na narzuconą turecką usługę:] młody turek pokazał nam droge na wzgórze Kale, szedł z nami jakies 10minut,bylismy pewni,ze rowniez wybiera sie w tę stronę a jak sie okazało po 10 minutach wykasował nam po 37 lir czy lirów na parę , bylismy w szoku ale co mielismy zrobic-zapłacilismy. Za to w barze miły własciciel obdarował mnie i kolezankę darmową butelką wody i bransoletkami . Poznalismy tez wspaniałych ludzi. Tydzień bardzo męczący ze względu na straszne upały ale było warto.Zamierzamy tam wrócic. Dziękujemy,ze poleciłyscie nam Alanię, w innym regionie napewno nie było by tak super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessica , super, ze się TObie podobało. Jak widzisz tutaj nie ściemniamy, że tam jest fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj witaj ! Jak miło znów usłyszeć taką relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airetefak kafeteria
Cześć wszytskim :) Wiem, że jest tu dużo znawczyń Turcji, dlatego mam pytanie :) Narazie tak orientacyjnie bardzo chciałabym się dowiedzieć, jak jets w Turcji w październiku? chodzi mi o Alanyie, bo tam jest chyba cieplej niz np. w Marmaris prawda? Jak z pogodą, opalaniem i zaludnieniem? (tzn. dużo jest jesczze turystow? imprezy odbywaja sie normalnie w klubach? czy jest raczej pusto, zamykaja wszystko?) W zeszlym roku poleciałam do Marmaris za 924 zl all inclusiv na tydzien(mniej wiecej drugi tydzien wrzesnia). Jak myślicie, jakiej ceny moge się spodziewać miesiąc pozniej w tym roku? jest szansa, ze bedzie jeszcze nizsza? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria - --> w pazdzierniku jest calkiem przyjemnie. Jest mniej ludzi to fakt, ale knajpy sa caly czas otwarte - jest pogoda jest sezon :) Za mniej niz tysiac pewnie cos znajdziesz, ale gornolotne to to nie bedzie pewnie :) W GTI zawsze DOris Aytur ma dobre ceny, ale on jest w Mahmutlar, troch dalej od centrum. W Marmaris jest inna pogoda, tam jest szybciej zimno i sezon sie szybciej konczy zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
airetefak kafeteria czyżbyś była też na wizażu :) pzdr :) Jessice też tam widziałam, czyż nie? :) iyi geceler KIzlar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airetefak kafeteria
Dzieki dziewczyny ;) tak jestem tez na wizażu :D tutaj tez mam stalego nicka ale jakos tak tym razem na pomaranczowo napisalam ;) Spoko, mi nie zalezy na gwiazdkach i innych duperelach, byle bylo czysto, ladnie i schludnie ;) za te 924 zl mialam obsluge i warunki super, z reszta nie nastawiam sie w ogole na przebywanie w hotelu :D no ale wiadomo, warunki musza byc po prostu OK ;) No to teraz pozostaje mi sie tylko modlic o to, żeby wsyztsk osie udalo...!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane masakra albo jeszcze gorzej, Bogatyni w 50% nie ma, nie ma ulic, nie ma domów krajobraz jak po jakieś bitwie ruszyć sie nigdzie nie możemy, bo jak nie cześi zamykają drogi to i z niemcami nie zawsze wychodzi normalnier jseteśmy odcięci od świata, chociaż ja to nie mam co narzekać bo nam sie nic nie stało ale 10 km od mojego domu to normalnie armagedon w telewizji tego wszystkiego co się dzieje to nawet w połowie nie widać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, ja zapomnialam, że Ty z Bogatyni jesteś!!! Nawet nie skojarzylam. Współczuję. A masz chociaz wodę i prad??? Jak Twoja rodzina i znajomi? Dla mnie to jest masakra, od wczoraj patrze i znowu nie wierze wlasnym oczom. Nie mogę pojąć tych nieszczęść w tym roku. Powodzie, ekstremalne upały (Rosja, Polska), śnieg w Brazylii, to jakieś czarne lata. Nie wiem jak nasz rząd sobie z tym poradzi. Jak da tym ludziom mieszkania? Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Współczuję 🌼 Kafeteria a w jakim hotelu bylas w Marmaris? Moze Sun Maris?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Alanii dzisiaj wybuchło COŚ. Nie wiadaomo jeszcze czy bomba czy butla z gazem w samochodzie. Two people were hurt Monday when a car exploded in the Turkish Mediterranean resort town of Alanya near Antalya, reports the Anatolian Agency. The explosion erupted at a parking lot in Alanya. It was latter confirmed that it was not caused by a bomb, but by the propane bottles in a parked car. According to the information, the two people hurt are women from Denmark and are being treated at a local hospital. Several vehicles and nearby windows suffered damages.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airetefak kafeteria
Pariss - nie, to był hotel Class Family*** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airetefak kafeteria
Pariss - nie, to byl hotel Class Family*** ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wodę i prąd mam cała tragedia rozegrała się 10 km od mojego domu także mi niczego jak narazie nie brakuje tylko że ciężko jest się wydostać np. do zgorzelca bo nie ma drogi i musimy jeździć przez czechy lub niemcy, ja samochód mam ale aż strach pomyśleć co z tymi ludzmi którzy nie mają a tu żadna komunikacja nie działa brak autobusów , busów czegokolwiek.... moim znajomym domy ocalały tyko nie mają prądu ani wody o dojeździe do nich to już nawet nie wspomne.... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ nie dawno wróciłam z Zamościa i jechałam właśnie przez wcześniej zalany Sandomierz :O faktycznie krajobraz jak po wojnie :( domy do połowy pozalewane, często okna powybijane, sklepy pozamykane i tylko błoto na szybach itd. makabra !! Magda dobrze, że was to ominęło !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wybieram się końcem sierpnia do Turcji, na last minute. Z tym że nie wiem które miasto wybrać... Myślę o Oludeniz:) Chciałabym zobaczyć Lagunę:) Ale jeżeli tam nie będzie miejsc, to będę musiaławybrać cos innego. Jakie inne miasta polecacie??? Zależy mi na ładnych widokach i plaży:) Słyszałam ze Marmaris jest ładne, ale widok jest raczej jak na jezioro, a nie na morze... Co sądzicie o Icmeler, Kemer, Alanya??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Szukam osoby która leci do Turcji i byłaby chętna zabrać ze sobą małego pieska - 1 kg:-) oczywiście odpłatnie. Opieka ograniczałaby się do pilnowania małej klatki, w której piesek by siedział podczas lotu. Ja niestety nie mogę lecieć:( ola_ala77@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Szukam osoby która leci do Turcji i byłaby chętna zabrać ze sobą małego pieska - 1 kg:-) oczywiście odpłatnie. Opieka ograniczałaby się do pilnowania małej klatki, w której piesek by siedział podczas lotu. Ja niestety nie mogę lecieć:( ola_ala77@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Kizlar :) Magdaole jednym słowem szczęście w nieszczęściu... Trzymaj sie :) Pariss pytałam się wczoraj( bo dopiero wczoraj odczytałam co napisałaś tu) i wybuch samochód na gaz, podobno tym ludziom nic poważnego się nie stało. Fannky witaj lothlorien333 Oludeniz jest przepiękne i coś więcej na pewno może powiedzieć Pariss :) jeśli zależy Ci na widokach to chyba Marmariss bo podobno piękniejsze niż w Alanyi (sama już nie wiem jak to możliwe bo Alanya jest cudna!) ale w Alanyi jest piękna plaża Kleopatra :):):) a w innych miejscach takich nie ma z tego co mi wiadomo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Ramadan! ale ja nie pamiętam tego przywitania, co głowa Pariss to Pariss :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DragonBAll
zastanawiam się.. Pytanie, jakich tu pewnie były tysiące. Zamierzam zabrać euro i nie wiem..Opcję all mam wykupioną, wycieczki fakultatywne tylko na "mieście", jakiś kebab, przyprawy dla znajomych, żadnych skór, torebek nie chcę kupić. Czy 300 euro to rozsądna ilość gotówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 300 e na os. czy na ile ? na ile dni i ile wycieczek planujesz?? ja dopiero wróciłam z zamościa a już planuję jakiś weekend w krakowie albo warszawie :) nosi mnie jakoś ostatnio :) ciekawe co tam się działo w tej alanyi z tym wybuchem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DragonBall
2 osoby, tydzień. Bez zakupów skór, biżuterii, ubrań. Wycieczka Oludeniz bOAT tRIP, sAKKLIKENT, Tlos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycieczki jak boat trip itd -takie bliższe kosztują ok 15-30 e. Te 300 e spokojnie wystarczą 2 os na jakieś 2 wycieczki i na rozwalenie na duperele na miejscu. może i na jakąś koszulkę " good quality, oryginal" wystarczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandriva1991
Wybiera się ktoś może do hotelu Blue Star w terminie 15.09.-22.09.2010? Jak tak to piszcie na e-mail :) mandriva1991@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.seniseviyorumturkiye
Witajcie ponownie! Wczoraj wróciłam z objazdówki Smak Orientu by Rainbow i jestem zachwycona! Przewodnicy - Asia Pietrzak i Alp Karakaya - no cudowni ludzie po prostu! Turcja jest genialna, a tydzień wypoczynku w hotelu Savk w Alanii [Hasan - beachboy, człowiek orkiestra xD] był jak raj na ziemi. A teraz z ciut innej beczki - piszę tutaj, gdyż udziela się tu Pariss, która, jak już kiedyś pisałam, pomogła mi 3 lata temu z muzyką a'la Galabija party, za co jestem jej dozgonnie wdzięczna - a także reszta bywalczyń ma już pewne doświadczenie. Chodzi mi o muzykę z tzw. wieczoru tureckiego - jestem otwarta na wszelkie propozycje i przykłady utworów [pomijając 'Prawy do lewego', który puścili w knajpie w Kapadocji :D Oj, jak się wtedy Polaczki rozruszali, masakra xD]. Mam też dla Was 2 nagrania, które - mam nadzieję - pomożecie mi zidentyfikować. http://www.supershare.pl/?d=C94F5DD12 to śpiewa kobieta http://www.supershare.pl/?d=CA48F2F52 a to facet i słychać tam takie charakterystyczne klaskanie na dwa. Błagam o pomoc i przepraszam za to niedudolne nucenie w moim wykonaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×