Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

:D F. kolorowych snow, pomarancz wylaczajac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarancza -> jezeli juz to ortografia zwaszwankowala kmiotku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D ja to mam wyczucie..pomyślałam sobie, wejdę sobie do moich kobietek- zobaczę, co tam u nich słychać - jak widzę, słychać dobrze :) i na dodatek czytam malutki komentarzyk o mnie i Panie Love ;) ehhhhh Ale fakt, faktem, love kwitnie, ja podobno też, oby tak dalej. A co do moich/naszych wakacji - to skończyło się na Danii i paru dniach w Austrii - czyli żadnej egzotyki :( Walczymy z remoncikiem naszego gniazdka - a na przyszły rok...to hohohoho...gdzie my nie polecimy :D Pozdrawiam starą , jak i nową gwardię Turkomaniaczek :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Dżunia pięknie :) ale zaglądaj do nas czasem i tchnij w topik trochę wiosny :))))) jak widzisz parę nas tu jeszcze zagląda i nowi z doskoku w sezonie ogórkowym po rady wpadają :) i możesz wpaść po koniec października do Krakowa na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Fannky i Frogi dziękuje za kartkę. U mnie brzydka, typowo jesienna pogoda. Ostatnio jestem trochę zabiegana... dlatego dawno się nie odzywałam. Pozdrawiam Dżunie, Pariss...i całą resztę piszących na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllooooo!!!! Dzisiaj dostałam karteczkę z Kemer!!! 🌼 Cok tessekur ederim Arkadaszki! Dżunia!!!! 🌼 nareszcie dalas znac ;) buziaki Bobo 🌼 Czy Arkadaszki są chetne na II Spotkanie Turkomaniaczek w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. super że kartki tak szybko doszły :) moja siostra jutro leci zaczynam jej zazdrościć tego ciepełka :O matko byle wytrwać do wiosny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle muszę wracać do Turcji bo mi się słonecznik kończy 😭 mam nadzieję że mnie siostra wesprze i przytaszczy parę paczek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba kUleŻanki :) Sama jestem mile zaskoczona,że podochodziły tak szybciutko :D i co najważniejsze,że doszły :) Ohhh troche słonka by się przydało :O Fannky nawet nie wiesz jak ja zazdroszcze Twojej siostrze! ;) oby była zadowolona. Dżunia Pariss,Bobo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona właśnie doleciała a raczej jest w drodze do hotelu, ale tam ciepło jest na pewno :) tylko pozazdrościć !! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszeliście Orbis padł !!!! normalnie nie możliwe jeszcze 2 lata i nie będzie z kim na wakacje jechać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki a ja właśnie sie zastanawiam z jakim biurm w przyszłym roku do..... Turcji oczywiście, bo to zapowiedział mój mąż po powrocie z Egiptu że mam nawet nie próbować szukać czegoś innego tylko na bank Turcja w następne lato :) tylkoże mam dylemat zawsze rezerwuje w grudniu bądz styczniu a tu następne biuro poleciało, normalnie nie wiem co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może GTI ? ja z nimi byłam 3 razy i byłam zadowolona z organizacji. mają dobrze promocje na first. pewnie za niedługo wyjdzie ich nowy katalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też byłyśmy z GTI i wróciłyśmy bardzo zadowolone. W przyszłym roku pewnie też wybierzemy się z tym biurem (oczywiście do Turcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki! Ja jutro raniusienko lece do Antalyi a dokladnie do Side na tydzien sie pobyczyc:) Kurde teraz sie dowiedzialam ze hotel jest opanowany przez szwabow i obsluga tylko w tym jezyku kuma, ale moze i lepiej ze nie przez ruskich, zreszta mam nadzieje ze jakos sie dogadam a i tlumow o tej porze nie bedzie a temperaturka sie zapowiada ok 30 Pozdrawiam wszystkie turkomaniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo ;) Kari Ty szczęściaro ;) wypoczywaj i czekamy na relacje jak zawsze :) U mnie słonko,ale i tak chce TAM!tęskniem jeszcze...dobrze,że się zobaczymy w Krk chociaż :classic_cool: Selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari baw się dobrze 🖐️ my będziemy sobie tylko wzdychać jak Ci fajnie cieplutko :) ale za to my mamy Kraków dla siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedziemy ( Pariss, Frogi, Fannky) 22-25.10 a Ty możesz wpaść kiedy ci pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja uwielbiam piątki!!!!!! :D :D Dżunia może tym razem się Tobie uda? ;) Fannky załatwiłaś coś? ;) Have a nice weekend Girls!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si seniora oczywiście, że załatwiłam :) ale tym razem nie chcieli zaliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny znawczynie dorada
Doradzcie, proszę! Czy w połowie pazdziernika ma sens lecieć do Turcji a jesłi tak to gdzie??? Chcę się wygrzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny znawczynie dorada
I czy często chorujecie na wyjazdach na zemstę sułtana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic to juz historia .... sie wypstrykal na forum teraz pewnie przegrywa gdzie indziej....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie że nie :P ost na jakimś topiku chyba na erotycznym ( jego ulubionym dziale ) coś pisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×