Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

zainteresowanie wzroslo, jest to zapewne efektem kampani reklamowej w necie (podpisalem umowe na rok pozycjonowania:o) + wycieczki z klientami, projektantami oraz architektami do fabryki (nastepnych trzech arch. biore 02.02.) powiesilem tez 2 satki reklamowe na budynku po 40 kw.m. kazda ale podstawa to moj urok osobisty :D ;-) . a u ciebie jak , na basen chodzisz ? milosc wrocila juz z irl ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki żeby w końcu się rozkręciło na dobre !! na basen to mam plan chodzić :D:D póki co mam więcej planów niż chęci :D B. jaka miłość z irlandii ???? ja chyba o czymś nie wiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze ci przeszlo :D ;-) a za zyczenia dziekuje ale cierpliwosc plus pracowitosc i nadzieja...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba 🖐️ Wpadłam się pochwalić jaki hotel wybrałam bo juz mnie głowa boli od tygodnia. Wróciłam po prostu do wersji "hotel marzenie" i już. A więc Szanowne Panie, przedstawiam Wam głownego bohatera Las Vegas ( i filmu Oceans Eleven ;) ....tak tak Clooney i te bajki :p) : Beeeeeelagio hotel!!!! http://www.bellagio.com/ nastepny tydzien bede sie zastanawiac ktora opcje przelotu nad Kanionem wybrać ;) A Turcja chyba poczeka.....:( a może nie? no, nie wiem , zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce do turcji
Hej :) mam nadzieję że dobrze trafiłam, czyli na same znawczynie Turcji :) W te wakacje, najprawdopodobniej w lipcu, planuję lecieć z koleżankami do Turcji. Będzie nas 3 może 4. I najprawdopodobniej będziemy lecieć last minute, bo nie wiadomo jak nam się egzaminy w lipcu ułożą. Wylot najprawdopodobniej z Łodzi, bo najbliżej. I teraz pojawia się tu moja prośba o doradzenie do jakiego miasta najlepiej lecieć? Tak żeby było bezpiecznie (no bo wiadomo, 3 dziewczyny) a jednocześnie żeby było tam co robić, czyli jakieś kluby, dyskoteki. No i żeby ceny nie były niewiadomo jakie, bo wiadomo studentki :P Jakie biuro najlepiej wybrać? Zawsze marzyłam o Turcji jednak obawiam że tam się zgubimy, nie mam pojęcia jak się za to wszystko zabrać :( może polecicie jakieś strony z którymi powinnam się zapoznać zanim wszystko zaplanuję? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce do Turcji-- dobrze trafiłaś :) miasto na pierwszy wyjazd do Turcji to tylko i wyłącznie ALANYA :))))) z resztą ukochane przez większość na tym topiku :) centrum alanyi to dyskoteka na dyskotece :) spodoba się wam. o bezpieczeństwo martwisz się podobnie jak za pierwszym razem :) spokojnie oni ze względu na korzyści ( czytaj kasę ) płynącą od turystów nawet nie ośmielą się cokolwiek zrobić :) same zobaczycie że jest tam bardzo bezpiecznie. co do lasta to w 4 os może być ciężko, nie wiem jak poznań ale są miasta gdzie brakuje często miejsc w samolotach na dane terminy, także musicie się liczyć ze w tyle os trzeba będzie wybrać inne lotnisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce do Turcji, ja w zeszłym roku miałam podobne pytania do dziewczyn na tym forum i nie zawiodłam się na podpowiedziach Fannky i Pariss - to prawdziwe znawczynie tematu :) Alanya jest boska, ja byłam tylko z jedną koleżanką i czułyśmy się bezpieczne (a też przed wyjazdem obawiałam się, że może być inaczej). Za radą dziewczyn wybrałyśmy fajny hotel i...w tym roku też jedziemy, tym razem na 2 tygodnie...bo w Alanyi najbardziej niebezpieczne jest to, że uzależnia (chociaż pewnie z całą Turcją jest podobnie). O hotelach możecie poczytać na holidaycheck. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce do turcji----> Tylko i wyłącznie Alanya! Jak pisze Amirah 🖐️ Alanya uzależnia. Nie daj sie absolutnie namówić na nic innego. Znajdzcie jakis fajny hotelik niedaleko plazy Kleopatry to bedziecie sobie chodzic na pieszo do portu. Alanya jest prosta jak linijka. Ma jedną główną ulicę Ataturka a idąc w stronę morza dojdziecie do portu, a tam.....http://www.vimeo.com/1147785 nie mozna sie zgubic. Punktem odniesienia jest zawsze góra z twierdzą Kale. ALbo mieszkasz za górą albo przed nią - zawsze ją widzisz i w jej okolicy się krecisz. Nie obawiaj się o bezpieczeństwo, to nie ma sensu, sama zobaczysz. Możesz chodzić do białego rana i nic się Tobie nie stanie (oczywiście wszelkie zasady zdrowego rozsądku obowiązują jak wszędzie na swiecie). Hotel może być 3* ale jesli stac Was na 4 to tez super. Amirah ----> znowu Alanya??? :D hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, Znowu Alanya - w zasadzie wiedziałyśmy to już w drodze z hotelu na lotnisko :) Jeszcze jakieś 7 miesięcy, a my już nie możemy się doczekać. Ehh...to chyba rzeczywiście jest uzależnienie, ale w zasadzie groźne tylko dla portfela, więc luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mamy rezerwacji, ale już wiemy, że jedziemy we wrześniu (tym razem na 2 tygodnie). Tak się nawet zastanawiałam, czy nie lepiej (czyt. taniej) byłoby zarezerwować już teraz :) Co do hotelu, to w sumie byłyśmy zadowolone z Blue Stara, więc całkiem prawdopodobne, że ponownie go odwiedzimy. Chyba, że mi dziewczynki zarekomendujecie jakiś fajny hotelik bliżej centrum :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue star uzależnia tak samo jak sama alanya :D ja byłam 3 razy i pojechałabym kolejny :) jak jesteście pewne że jedziecie to KONIECZNIE zróbcie teraz rezerw. śpieszcie się bo niektóre biura mają promocje do końca stycznia a GTI chyba do 15.02. więc nawet sie nie zastanawiajcie !! a cena jest dużo niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, Absolutnie się z Tobą zgadzam - Blue Star też uzależnia :) Co do rezerwacji, to trochę się boję tak na ponad pół roku przed decydować - a nuż jakaś plajta biura podróży się po drodze wydarzy (choć równie dobrze bp może upaść w przeddzień wylotu ;) ). Teraz gdybym chciała rezerwować najtaniej ma Wezyr, GTI niestety najdroższe (a szkoda, bo byłyśmy zadowolone w zeszłym roku). Dziewczynki, a ile trzeba wpłacić jak się z takim wyprzedzeniem rezerwuje (jaki % ceny wycieczki) ? Selamlar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś wykupiłam w first rok do przodu :) jak jesteś zdecydowana to spoko, co do plajty biura zaostrzyli teraz trochę przepisy o ubez. więc może nie będzie tak źle :) ja za blue star w first płaciłam ok 1000 zł !!! mniej od ceny katalogowej na os !! bardzooooo się opłacało i dlatego ci to proponuje póki są promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, To faktycznie się opłacało :) Muszę pogadać z koleżanką, może się zdecydujemy na rezerwację już teraz. Chociaż mówią, że mogą w tym roku być bankructwa biur podróży z powodu tego, co się dzieje w Tunezji i Egipcie. Jakoś nie wierzę w odzyskanie kasy w takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Wyjazd planuję na maja,po 20 maja, wiem ... tylko Alanya:) nie wiem,czy jestem w stanie zapłacić,za 14 dni,a czy na 7-8 jest sens wyjeżdżać? Macie może dziewczyny jakieś ciekawe oferty, jeśli tak,to proszę o pomoc. Mam skromne wymagania,czysty 3 * hotel,ale z opcją all. Pomóżcie,będę bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to się dzieje w tych krajach arabskich ?? najpierw tunezja a teraz egipt grozi powtórką z rozrywki ?? co do ofert przejdź się po biurach zobaczysz co Ci zaoferują a później hotele, opinie i inne oferty spr na necie. lepiej jest jechać na 14 dni bo to w sumie nie dużo drożej wychodzi, ale jak nie ma innej opcji to i 7 wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przeczytałam kilka postów i mam nadzieje, że dobrze trafiłam z pytaniem - czy możecie mi polecic jakiś fajny hotel dla rodzin z dziećmi? Wybieramy się z przyjaciółmi do Turcji i będzie z nami 4 dzieci od 2-4 lat i jeden niemowlaczek:) Doradzicie coś fajnego? Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Fannky,dzięki,za rady:) Kurcze,mieszkam w małej mieścinie,jedno biuro i z tego co wiem nic ciekawego. Wiem,że sporo już o tym pisałyście,ale nie wiem gdzie tego szukać, podajcie warte polecenia,czyste hotele 3*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci nie pomogę bo byłam w 4 :) szukaj po kolei na str biur podróży, gti, itaka, easygo, eximtours, wezyr. zacznij od esaygo. hotele spr na holidaycheck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
72ja, Prześledź strony wątku tak od kwietnia ubiegłego roku do października - na pewno ktoś już polecał jakieś fajne 3* w Alanyi. Ja też byłam w 4*, więc nie mogę Ci niestety pomóc. A tydzień to trochę krótko - ledwie się człowiek rozkręci, a już trzeba wracać ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Ok,tak właśnie zrobię, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Przepraszam,że tak jeden pod drugim... a co powiecie o hotelu Blue Dream ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotel leży na obagolu, jak dla mnie miejsce uleci, bez rewelacji. sam hotel ma średnie opinie, ale za taką cenę jak np jest w tym laście na koniec kwietnia to może być :) chociaż wydaje mi się że w tym terminie pogoda też nie powala, jest ok 20 st więc zależy kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylem kiedys w kwietniu 70 km ponizej Izmir plywalem w wodzie 16c brrrrrrrrrrr............... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce do turcji
dzięki wam za odpowiedzi, ale pogadałam trochę z koleżanką z którą chce jechac (ona była 2 razy w turcji) i mówi że poniżej 2 tys nie ma szans na nic fajnego. Mówi ze lepiej znalezc jakis wypasiony hotel ale w małej miejscowosci i w nim jedynie spędzić czas. Ja powiedziałam że bym chciała troche miasto, stragany zwiedzić, do klubu pojsc. A ona mówi ze w hotelach to wszystko jest i w większym miescie nic taniego się nie znajdzie. A ja własnie myślałam ze cos ponizej 2 tysiecy w Alanyi się znajdzie, a teraz już sama nie wiem. Troche mi szkoda wydac kasę i przesiedzieć tydzień w hotelu na zadupiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat wolałabym trochę gorszy hotel a w mieście, lubię łazić więc nie wiem co bym miała na takim pustkowiu robić :) a tam często jak jest na wsi tzn że poza jakimś drugim hotelem i paroma straganami nie ma nic !!! syf i piach na około :) ten 2 hotel całkiem nie zły, miejsce też bardzo fajne w samym centrum prawie. jedyny minus jak dla mnie to natłok innych budynków obok ale pewnie da się to przeżyć :) za 2 tys w sezonie to faktycznie ciężko będzie coś znaleźć trzeba liczyć wtedy tylko na cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
hmmm.... ok,chodź 500 m od centrum,to nie takie odludzie. fannky,w takim razie może podsuniesz jakiś fajny hotelik w centrum,z dala od pustkowia i syfu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×