Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

no i jestem..... na dalszym zachodzie bylem.... krotko ale dobrze ;-) jak tam zdrowko :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jakas pomarancz komentuje ..... czegokolwiek by sie mozna czepic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co a po co
A po co bum tu wchodzisz masz cos ciekawego do powiedzenia na temat Turcji? Moze pisz na tym watku gdzie Fannky poznales, bo nas nie obchodza Twoje sprawy, nie smiec tu, idz gdzie indziej, albo pisz na temat bo majtki ani wyjazdy na zachodnia strone nas nie interesuja a jak chcesz pogadac z F o doopie marynie to popros ja o jej GG, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj a to jest prywatne podwórko ?? o Turcji nikt nie pisze to możemy o duupie marynie !! :)) ps. na przyszłość więcej odwagi i komentarz na czarno proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam ze to jedna z twoich "Kolezanek" sie wscieka .... no coz bedzie musiala znosic fakt iz puszczam jej komentarze mimo uszu..... F. teraz mnie zlapalo przeziebienie ... niech to ..... strzeli :o narazie spadam ciao 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho coś tu ucichło na naszym forum :( bo chciałam się Was poradzić, przeglądam oferty na przyszłe lato i tak sie zastanawiam nad biurem Alfa Star co o nim myślicie, bądź jakie macie doświadczenie związane z ich usługami, chociaż to może jeszcze za wcześnie bo za dużego wyboru nie ma, ale ja jakoś wolę szybciej miec zaklepane wczasy :) a czy może któraś z Was ma jakieś wieści od naszego Kwiatuszka?? strasznie jestem ciekawa co tam u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu musze zmienić stopkę bo już jest dość nieaktualna, Egipt na jakiś czas sobie odpuszczam hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z alfy byłyśmy z Pariss w tym roku w egipcie, jedno co nas u nich na prawdę wkurzało to, że zmieniali 20 razy godz lotu, dosłownie kiedy nie zajrzałaś na str to była inna godz, międzylądowania itd. ja się zarzekałam że już nigdy z nimi :) a ja w niedzielę lecę do naszych zach sąsiadów zobaczyć co u nich słychać :) poza tym że mają non stop pogodę do duuuupy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalosze?? ja słyszałam że ciepłe majtki, grubą kurtkę i ciepłe kozaki 😭 co to się porobiło że jest na odwrót jak zwykle- u nas wiosna u nich zima :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam zawsze wszystko bylo inaczej........ moze tylko nie zauwazylas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko się tam zmienia :O kiedyś my jeździliśmy do niemiec na zakupy a teraz oni muszą tu przyjeżdżać w tym zapyziałym H. już nic nie ma :) serio namiętnie zamykają sklepy, jeszcze trochę to tylko Lidl zostanie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holiday Travel
www.super-lastminute.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej, to ja kwiatuszek
To ja kwiatuszek;) U mnie wszystko dobrze, mieszkam z moim ksieciem w palacu, jeszcze nie mamy lazienki ale moj habibi obiecal ze jak dokopie sie do wody to zrobi taka lazienke, ze hoho... z krysztalowa wanna, a narazie chodzimy sie myc do morza, nie narzekam bo woda jest ciepla;) Nie mam kompa ani lacza bo moj habibi mowi ze szkoda na to kasy, on klika z turystkami polskimi, rosyjskimi w pracy (oczywiscie w sprawach byznesowych) jak juz posprzata i poroznosi reczniki na lezaki, a ja korzystam z internetu wtedy jak mi zostanie kasy, bo wiecie trzeba zaplacic za wynajecie palacu ( chyba zmienimy lokum bo pelno w nim robactwa, karaluchy chodza po nas jak jest ciemno wiec swiecimy caly czas swiatlo,ale to i jest zaleta bo czesciej sie kochamy;) Swiatlo tez drogie a na jedzenie starcza na co drugi dzien, ale to nic, bo on mnie strasznie kocha, mam wyrzuty sumienia bo chyba jestem za malo dobra dla niego, bo czasem mnie uderzy tak za nic, siedze wtedy cicho bo Allach bylby na mnie zly. A tak wogole to mam fajnie, czasem zabiera mnie do jego rodziny ale tam nie spimy, bo tam musialabym spac na podlodze z gliny a ja nie jestem przyzwyczajona poza tym jak tam juz jedziemy to musze dac wszystkie pieniadze ktore zarobie bo ciagle ktos w jego rodzinie choruje albo inne nieszczescia wiec trzeba pomoc, nawet moj habibi pytal czy by moja rodzina w Polsce nie mogla przyslac jakies pieniazki moze sprobuje poprosic? Jak Allach pozwoli to bedziemy miec gromadke dzieci jak beda chlopaczki to wszystkich wyksztalcimy na lezakowych albo kelnerow, zeby mogli uwodzic europejki a prze to my na starosc bedziemy mieli dzieki tym dziewczynom na stabilne dostatnie zycie ;) Salem alejku dziewczyny! Niech Allach ma was w opiece! Przyjezdzajcie do Egiptu by pomagac moim egipskim braciom w spelnieniu marzen w kupnie nowych spodni, koszuli juz nie mowiac o laptopie, a oni za to z wami sie beda kochac i szeptac czule slowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego lotu i pobytu F. poco ci te sklepy tylko rozpraszaja i odwracaja uwage od wartosci zyciowych ... skup sie na rodzinie i moze jakichs sasiadach ? ;-) paaaa ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 🖐️ sąsiad jest.. jeden... kawaler... dosłownie pół kroku do drzwi.... lat jakieś 70 :classic_cool: powinnam do niego zagadać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieno bez przegiec , az tak w potrzebie to chyba nie jestes :) milego pobytu pani nianiu . jak bedzie trzeba cie odebrac z lotniska po powrocie to daj glos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNKI!!!!!!! 😘 ......................._/|_ ......................>,\"< ......._/|_. .....>,"<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonuum55
W Turcji jeszcze nie byłam ale Was podczytuje i za życzenia dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim życzę. Oby zdrowie było i na podróże zawsze starczyło ;) Mutlu Yillar!!!!! p.s. dla zakochanych special turkish song: http://www.youtube.com/watch?v=3JAWFNegeOg&feature=rec-LGOUT-farside_rev-rn-2r-8-HM i dla tych co lubią poskakać przy tureckich starych hitach: http://www.youtube.com/watch?v=d8wsNYVvXTs Pariss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślności w Nowym Roku 2011, zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i...wielu fascynujących podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho możecie mi doradzić - ponownie planuje wczasy w Turcji zastanawiam się nad hotelem Sherwood dreams tylkoże ten hotel się dopiero buduje niby na lipiec ma już być gotowy, czy odważyły byście sie rezerwować wczasy w takim hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halloo :) co prawda spóźniłam się z życzeniami ale i tak wam życzę najlepszego i udanych wyjazdów :) Magda trudno powiedzieć, ja chyba jednak wolałabym sprawdzony hotel, bo jak to zawsze bywa na początku trzeba dotrzeć nie które rzeczy, także taki nowiutki hotel będzie miał pewnie jakieś plusy ale i minusy. nowy rok minął więc do wakacji bliżej niż dalej i mnie w związku z tym dopadła melancholia wakacyjna i już bym gdzieś pojechała, a przyjemniej sprecyzowała jakieś bliższe plany. ale co tam w tamtym roku też nie miałam o tej porze żadnych planów ani bliższych ani dalszych a zaliczyłam tyle udanych wyjazdów :)))) Głownie z Pariss i Frogi 🖐️ :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Magdaole ---> ja nie wiem czy bym zaryzykowała. Moze byc roznie, mysle, ze lepiej jednak wybrac cos sprawdzonego i z opiniami. Pamietam jak ktoregos sezonu otworzyli nowy hotel w Alanii i mialo go kilka biur w tym Triada. Opinie nie byly najlepsze. Nie byl calkowicie skonczony, wokól plac budowy, obsługa w chaosie, jedzenia malo itd. Turcy ogolnie nie przejmuja sie niczym wiec takie niedociagniecia nie sa dla nich czyms czym mogliy sie wstydzic. Moi znajomi zarezerwowali teraz fajny hotel Incekum Beach z TUI. Byla dobra cena bo dzieci placily po 450 zl wyobraz sobie. Ja za to caly weekend czytam o Las Vegas :) och!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Las Vegas jeszcze daleko czytaj lepiej co się w Alanyi zmieniło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jakos sie kula ... ale prywatnie bez zmian stale ta poczekalnia :o jak tam odsypowki , chyba narazie nie schodza ? ;-) :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekają aż się prognoza pogody sprawdzi :D a w pracy coś się dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×