Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krecik25

Kretowiny nad jeziorem Narie. Jak tam jest?

Polecane posty

Gość krecik25

wybieram się ale nie wiem czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik25
nie znacie tej miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamber
nie nie znamy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik25
szkoda, że nie znacie ;) chciałam wypozyczyć żagłówkę tam ale nie wiem czy jest gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beckyy
przepięknie tam jest! jezioro czyste i urocze! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik25
beckyy mówisz o białymstoku czy kretowinach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mała plaża
duuuzy pomost na ktorym co metr leży człowiek lub cała kolonia... Ale ogolnie jest dobrze.Sprzet jest blisko olsztyn blisko beznadziejny Morąg (to osobiste ;-) ) no i fajne osrodki blisko jeziora.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik25
a dzieje się tan coś wieczorami jest gdzie posiedzieć czy zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garkotłuk
Fajnie tam jest, ale plaża marna - mała. Jezioro czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kretowiny sa piekne !duze czyste jeziorko.. plaza niewielka, ale mozna znalezc (oproc tej glownej) kilka zacisznych i naprawe urokliwych miejsc (male plaze, pomosty) wypozyczalni zaglowek nie widzialam, ale napewna sa kajaki i lodki.. nie wiem jakie sa warunki na campingu, ale osrodki sa bardzo ladne i jesli trafi sie na dobry domek to mozna podziwiac z okna piekne zachody i wsody slonca nad jeziorem.. plusem sa tez dosc liczne bary i kawiarnie.. Naprawde warto pojechac.. pozdrawiam i zycze milego wypoczynku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik25
dzięki a możecie polecić jaieś kanjpki, gdzie można zjeść coś dobrego, a nie zapiekankę z mikrofali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimber na karbicie
Kretowiny – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, w gminie Morąg, nad jeziorem Narie. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa olsztyńskiego. Siedziba licznych ośrodków turystycznych, baz żeglarskich i kampingów. Stacja PKP i najbliższa większa miejscowość to Żabi Róg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do imprez, to nie wiem, czy trafilam w zeszlym roku na taki moment sezonu, ale dzialo sie cos niemal codziennie.. byly regaty i wyscigi biegaczy dookola jeziora (spora imprezka), pozatym na scenie przy jeziorze byly jakies wystepy, czsem na tarasie restauracji byly takie mini- koncerty (jednego dnia szanty, a drugiego muzyka rockowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie jest pod warunkiem, że jest pogoda, inaczej na Mazurach nie ma co robić. Jezioro czyste, jest kąpielisko, można dobrze i niedrogo zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wiekszosc to wlasnie tego typu bary ze srednim jedzeniem.. sa 2 restauracje.. wygladaly na porzadne, ale nie sprawdzalam ich, bo zywilismy sie sami (jest tam sklep) i gotowalismy w domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jadę w ten weekend do Kretowin, byłam w zeszłym roku i podobało mi się, tylko kiepski mieliśmy domek: mieszkaliśmy na tyłach baru JOKER, ciągle był gwar i walenie cymbergajem :O Teraz wynajmujemy domek w innym ośrodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam, ze dobra restauracja jest taka co wchodzi się po schodkach, w srodku styl ma ludowy i jescze jedna dobra z rybami też po tej samej stronie jest jakaś dyskoteka a wniej pizzeria, ale wsrodku śmierdzi :O dobre jedzenie jest w kreciku: szczególnie kociołek cygański (chyba to się tak nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik25
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik25
co z czarterem jachtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie jeszcze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluś23
W Kretowinach cały Morąg siedzi i oczywiście Warszawka bo wszędzie jej pełno,ciekawiej jest nad Jeziorakiem w Siemianach kolo Iławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik25
hmmm ja też z Wawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.A.M.
W Kretowinach jest zaje***cie!!! Po prostu full wypas!!! Wieczorem mozna sie wybrac do dyskoteki Narie ktora ma swoja specyficzna klime!!! Nigdzie takiej nie znajdziecie!!! Polecamy goraco! Przyjezdzajcie ludziska do Kretowin! Co bedziecie w domu siedziec! My jezdzimy tam juz od 17 lat i jeszcze nam sie to nie znudzilo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bignose
Bożeee! Tylko nie na tą dyskoteke! Jeśli chcecie żyć to lepiej tam nie wchodzcie! Mówie z własnego doswiadczenia.. Mam jedną piękną blizne po pewnym wypadku :/ Od tego czasu trzymam się od tego miejsca z daleka!!!! Ogólnie kretowiny bardzo urocze miejsce. Ale raczej za dnia niż w nocy.. Robi się ciemno - robi się niebezpiecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bignose
No chyba że ktoś lubi towarzystwo dresów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia z Wawy
To nie prawda co do dyskoteki !!!Wlasnie ze teraz tam jest bezpiecznie ,ochrona pilnuje wiec jest juz tam spokojnie!! no i muzyka jest Fajna,ostatnio trafiłam na SAX PARTY ...ciekawe połaczenie muzyki dyskotekowej z Saxofonem na żywo :-) Ogolnie fajna klima nawet takiej w Wawie nie znalazlam pozzdrowka i zachecam do przyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Wy tu wypisujecie
Ja tam byłam, jest pięknie, woda w jeziorze prawie przezroczysta. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alban
Zajebiscie a szczegoolnie na baletach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Olsztyna i czasami jezdze do Kretowin;) Uwazam ze jest tam baardzo fajnie i ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×