Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ramirez256

co kobiety czują robiąc facetowi loda???

Polecane posty

Gość gość
Jako facet uwielbiam gdy partnerka robi mi loda lecz ja odwzajemniam się tym samym uwielbiam drażnić łechtaczkę i te jęki rozkoszy , coś wspaniałego . Siedzę w parku i czytam gazetę obok siadła dziewczyna i chłopak po chwili on wyciąga dyskretnie penisa a ona schowała go w dłoniach i bierze do buzi , przechodzi starsza pani z mężem tak myślę , on w wulgarny sposób mówi co myśli o tym. Zona się odezwała i go zgasiła a co ty robiłeś w ich wieku nie pamiętasz , widzisz tam dalej tą ławkę . Podobało mi się podejście tej starszej pani , dzisiaj gdy dziewczyna robi loda swojemu chłopakowi i odwrotnie , nie jest to nic nadzwyczajnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie świnie wredne pedały zboczone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy co robią lody imają robione lody dosięgnie kara . Lara będzie surowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kara będzie surowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J***ecie sie a później aborcja i kolejne morderstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do kobiet , czy mówicie swoim partnerom jak mają pieścić muszelkę i łechtaczkę byście miały wspaniały odlot. Pytam dlatego że pewna pani pokazała mi w praktyce na sobie jak mam pieścić jej wargi , sromowe , łechtaczkę , jak język ma pracować , jest kochająca tylko kobiety i wie doskonale jak to robić . Ja myślałem że jestem doskonały w lizaniu muszelki oj myliłem się okrutnie , teraz gdy robię to mojej partnerce lub poznanej pani wiem że będą bardzo zadowolone i rozprężone . Dlatego kobiety, uczcie swoich facetów jak mają to robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam cicho być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie jak mnie ***** ostro mój chłopak wkońcu chłopaki to lubią taka ich natura a my kobiety powinniśmy sie z tego cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dej mu dej psu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa moje panie po co wam facet lizanie się też by ktoś pomyślał obrzydliwe dał mnie minetke robić dziewczynie mega przyjemność i ona mi tak samo obciąga kretynki co tu piszą nigdy nie kochały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co ? Obrzydzenie i wstręt . Takie kobiety które robią Loda nie zasługują na miano człowieka . To gorsze o świństwa . To patologia 0 stopnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można facetowi lizać a później tymi ustami jeść albo całować dzieci . Kobiety zastanówcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I później idziecie przyjąć komunie świętą tymi ustami i wy sie uwaźacie za chrześcijanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd mi źe jestem kobietae . I pomyśleć źe gdy idę ulicą wszyscy z góry zakładają źe ja teź to robię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzycie prawie wszyscy głupoty. W tym wszystkim chodzi oto by było przyjemnie a nie by kogoś poniżać. Jak ja robię minetę mojej kobiecie to jest poniżenie minie? Albo jak mnie ściśnie nogami ze się duszę i powietrza nie mogę złapać,to mam myśleć że ma mnie w dupie? Co wy pi.....icie? Tak samo ona jak robi mi laskę to ja nigdy nie myślę że ja poniżam i że mam ją w dupie tylko ze minie kocha i jej na mnie zależy a nie by ją poniżać..Robimy miłe i przyjemne rzeczy, tylko po to i dla tego, by razem być i przeżywac miłe chwile. Nie szukać dziwki co mi laskę zrobi bo żona na focha lub złe pojęcie "honoru"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co czuje kobieta ? no więc czuje, że tego nie lubi, brzydzi ją to, a zmusza się dla faceta, bo inaczej by ją zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćetxetera
A ja to lubię... Choć pierwszym jakiemu to robiłam był mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj godziny wieczorne wracając od kogos zaczepil mnie starszy pan pytal o ulice X probowalem mu wytlumaczyc ale n a mze bys mnie tam zaprowadzil zgodziłem się po okolo20 minutach stanelismy pod danym adresem podziekowal mi poglaskal dlonia po policzku i powiedział sliczny jesteś jak dziewczynka chyba się zaczerwieniłem bo jakos dziwnie się poczułem ja (15 lat)mówi do mnie co bys powiedzil na male co nieco patrze na niego a on lodzika mi zrobisz ?Ja bezwiednie jak zachipnotyzowany poszedłem za nim do bramy kamienicy on stanol za brama w kacie ja kleknolem i zaczolem dobierać się do jego rozporka wlozylem tam dlon poczułem goraco ,ciepło i cos miękkiego wziolem w dlon wyciagnolem był dos spory ale mięciutki objołem dlonia i skierowałem w kierunku mojej buzijego koncowke zaczolem delikatnie oblizywać języczkiem spojzalem wyżej a on wzdychal jecza i mowi ok rob tak dalej dobrze mi się robi wiec zaczolem go wsowac sobie glebiej do buzi obracając języczkiem dookloa po chwili miałem go bardzo gleboko bo w pewnej chwili az się zakrztusiłem a jego fiucik zrobil się mocno twardy chwycil mnie dlonmi za glowe i zaczol nia poruszać raz wprzód raz w tyl ,raz szybciej raz powolutku wzdychając trwalo to pewien czs i po chwilioczulem jak mocniej mnie za glowe chwycil i przycisnol do brzycha jego jajak były na mojej brodzie i cos wyciekło z jego penisa w srodku mojej buzi krztusiłem się dlawilem i polykalem on tylko do mnie lykaj kochanie to same witaminki,po chwili rozluznil uczwyt moglem odsapnąć wyciagnol fiuta z mojej buzi był caly czas twardy oblizywałem go dookoła a ona widziałem zadowolony usmeichal się do mnie, skonczylem wstałem ON do mnie odwróć się oprzyj się rekoma o ten parapet zrobiłem co azal za chwile ON opuscil mi spodnie dresowe ,rajtuzy ,majtki i poczułem jego jezyk na moim otworku lizal chwile nawilzyl i po chwili zaczol w niego wsowac bardzo powoli swoja maczugę trochę mnie bolało ale po chwili poczułem ulge i jego jajka obijając esie o moje pośladki ,rowneiz czaol rbs raz szybkie raz wolne ruchy żeby po chwili przycisnąć mnie mocno i poczułem ze się w srodku wypełniam ,przyjemnie mi się zrobilo ,potrzyma tak chwile wyciagajac probowalem go powstzrymac tak mi dobrz ebylo po wszystkim schowal swój skarb spojzal na mnie stalem z opuszcznymi spodnaimi ,rajtuzami ,majtkami zaczelo mi się zimno w pupe robic wiec zaczolem wszystko podciagac ,Dał mi gorącego calusa w usta z języczkiem caly czas zszokowany byłem .Powiedzial cos jeszcze sciszonym głosem głaskając mnie po policzku dając przy okazji calusa w usta wspanialy byłes pierwszy raz w zyciu robilem to z chłopcem przeważnie z kobietami ,ale nigdy niebylo mi tak dorze jak z toba kochanie dal mi swoja wizytowke puscil oko i powiedział do zobaczenia i odszedł ja caly czas jak zachipnotyzwowany patrzałem jak się oddala,rowneiz pomimo małego doświadczenia pierwszy raz roblem to starszemu panu .Spojzalem na wizytowke był nr tel ,adres pod który poszedłem następnego dnia stanolem pod drzwiami otworzyl mi ON mowiac niewiezylem ze przyjdziesz a jednak wejdź kochanie pomogl mi si erozebrac i poszliśmy do jego sypialni...…………..cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, a później się obudziłeś z ch00yem w japie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzzi
Ja czuję podniecenie, gdy robię to swojemu ukochanemu. A ci wszyscy, którzy piszą o poniżeniu są skrzywienie psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×