Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stasia22

MAM BRUTALNE GAZY ??

Polecane posty

Gość tez dobry cytat pozdro600
' Wyobrazcie sobie, ze kopulujecie, a cos z tylu rozzsadza Wam tyle, w brzuchu glulgocze, nie da sie wytrzymac. Nie myslicie juz o przyjemnosci z seksu tylko o tym, zeby pozwolic bączkowi pofruwac....Nie wierze, ze nikt tak nie mial ' ja ne mialam, ale czekamy na jeszcze inne rownie ciekawe cytaty pozdro6oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) wypalilam sie juz w temacie, wszystko zostalo powiedziane, juz chyba nic wiecej nie wymysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Jak facet pierdzi przy kobiecie to chamstwo ale po mężczyznach można spodziewać się takiego zachowania. Natomiast jak kobieta również w odwecie puszcza bąki to apogeum prostactwa. Jak jeszcze taka para będzie w podobnej "kulturze" wychowywała dzieci to czyste zwierzaki wyjdą. Nie wiem ja byłbym zażenowany takim zachowaniem. Nawet mlaskanie szczególnie u kobiet mnie denerwuje. Z drugiej strony jeżeli ktoś ma taką dziwną przemianę materii albo w swojej diecie spożywa "gazotwórcze" pokarmy to co ma zrobić, przeciez nie będzie ciągle wychodził. Romantyzm jest w takim związku zabity totalnie to jak życie ze zwierzątkiem - tylko jak obie strony tego nie dostrzegają to dla nich nie jest to wadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdrrrrrrrrrrrrrro600
Kobieto! No nie mogję:D Nie dość, że też mam gazy mordercze po jajecznicy i cebuli:p to jeszcze dokładnie ważę 52 kg!!!!!:D Kurde, no:) I też nie wyobrażam sobie związku, w którym mój mężczyzna musiałby wyjść do kibla za każdym razem, kiedy chce mu się pierdzieć:o Ja też nie będę się zamykac w łazience i wąchać, czy już minęło. Dom jest po to, żeby tam być u siebie. Nie podobają się komuś moje pierdy, to niech spada:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam na fajnym weselu
A hitem wiecie co bylo?:D:D:D Brutalne pierdniecie mamy panny mlodej podczas tanca ze swiezo upieczonym zieciem. Zespol konczyl wlasnie kawalek ,ziec przegial tesciowa do tylu a tuuuuuuuuuuu WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Wrazenie sluchowe bylo oszalamiajace ale wechowe jeszcze lepsze . Cala sala gosci turlala sie ze smiechu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Nie musze mowic, ze popieram ostatnia wypowiedz:DCiagle z tym rozmantyzmem wyjezdzacie. Nie prukamy 24/7 i na romantyzm jest mijesce, na przytulanie, na cmokasy, na kwiatki, na romantyczne wypady do knajpy na szczere rozmowy...na wszystko jest mijesce. all inclusive mamy w naszym zwiazku. Cieszcie sie ze mna, ze sie dobralismy i ze jest nam ze soba dobrze zamiast krytykowac. Tak BTW - prostactow to jest wtedy, jak sie nie ustapi staruszce miejsca w tramwaju, jak sie nie mowi dzien dobry sasiadom, jak sie bluzga w miejscach publicznych, jak sie pierdzi i beka np. w restauracji, jak sie glosno gada w kinie itd itp. Nie mylmy pojec. To co robie w swoim domu to moja sprawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to bylas na zajebistym weselu, hehehehehehehhe. No co chcesz, biedna kobieta pewnie splonela rumiencem, na pewno nie chciala pruknac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam na fajnym weselu
Zadziwiajace jest to ze ziaciunio bardziej sie zburaczyl niz tesciowa.Wiesz pozdro do konca wesela jak ktos spojrzal na mamuske mial banana na gebie .Nie zazdroszcze jej . A wesele jak wesele ,kobita podjadla ,potrzesla sie na parkiecie i...............BUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wziela espumisan na wzdecia, co by mogla bezkarnie wcinac wszelkie dania we wszelkich ilosciach. Potem sa wlasnie takie sensacje:D Hehehe, pewnie dlugo beda opowiadac ta historie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według twojej definicji jestem prostakiem:D tyle że u mnie tramwaje nie jezdza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tak będziesz latał z topicka na topick, to na pewno nie uda nam sie pogadać, bo nie będę za Tobą tak ganiać! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZDRO 6oo twoje pierdy
sa bardzo głośne czy tylko na tyle zby szyby popękały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie jedz tyle kapuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorych wypowiedzi
nie rozumiem. przeciez kazdy pierdzi i co to ma wspolnego z romantyzmem? czy bedzie romantyczniej, gdy ktos bedzie sie powstrzymywal od pierdniecia? a moze to ma byc tak , ze na poczatku - aby bylo romantycznie - nalezy sie powstrzymywac , a potem juz nie ? i potem mozna powiedziec, ze on/ona jest nieromantyczny/a bo pierdzi ? o co wlasciwie chodzi w tej dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o oto
zeby nie perdziec chlopakowi w twarz jak ciebie stuka d tylca bo to malo romantyczne jest i zapach tez nie najlepszy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorych wypowiedzi
jeszcze nie zachcialo mi sie pierdnac w takiej sytuacji , ale gdyby tak sie zdarzylo - to po prostu pierdne mojemu mezowi (bo z nim seks uprawiam) i koniec . on na pewno mi nie powie, ze nie jestem romantyczna. jestescie smieszni i malo zyciowi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli pierdzenie partnerowi
w twarz oznaka romantyzmu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorych wypowiedzi
aha i jeszcze jedno - lepiej pierdnac glosno niz puscic tzw. cichacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bie moze nie
ale pozdro6oo nie moze wytrzymac i musi wtedy poczas seksu czy ledwo po mocno pierdziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorych wypowiedzi
a powstrzymywanie sie jest takie romantyczne?? albo wybieg - nagle - do lazienki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorych wypowiedzi
ile wy macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie pierdzcie na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabym wolał
bo przynajmniej smrodu nie musiałbym wąchać pod nosem a i partnerce to tez yloby lepiej wiedząc ze sie nie zesmrodziła swemu partnerowi pod nos jak jakas krowa c sie na polu pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorych wypowiedzi
ja bym wolal - a wiec musisz sobie znalezc kobietke calkowicie niepierdzaca . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Widze, ze kolejny Ktos nie uwaza piardow za cos zakazanego:D 🖐️ Pozdro od pozdro600.Z dyskusji wynika, ze jesli pierdzenie jest okai, bo kazdy wiadomo pierdzi, to nasza fizjologia, natomiat pierdzenie PO sexie jest juz beee. Ło ludzie, dnia i godziny soczystego piarda sobie nie wybieramy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorych wypowiedzi
ja pierdze, moj maz pierdzi , nasze dzieci pierdza i nie wierze w to , ze ty nie pierdzisz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×