Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a jak to smakuje

czy naprawde tak łatwo jest znaleźć faceta do łózka..???

Polecane posty

Gość a jak to smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy łatwo
bo to on mnie znalazł:) zalezy na kogo trafisz ale moze to byz fajna przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
od tego czego od faceta będziesz oczekiwać,jeśli tylko seksu to łatwo jesli cos więcej to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfwe332333
wg mnie trudno, a próbowałam wielokrotnie..... np. po tym jak miałam złamane serce, byłam poraniona, wciąż kogoś kochałam i tęsknilam a brakowało mi zwyczajnej bliskości z kimś innym pomyślalam że byłoby fajne zawrzeć pakt z jakimś fajnym facetem że raz na jakiś czas spędzimy miły wieczór z seksem, ale bez niczego więcej było mi trudno znaleźć.... jeden niestety się zakochał, inny wciąż nie miał czasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quki
jakbys kiedys jeszcze potrzebowala takiego faceta, to daj znac, czas zawsze się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy łatwo
ja takiego chce teraz ale jakos nie mam odwagi proponowac tego...to raczej musi wyjsc od faceta:) poza tym to ma byc sex ale taki czasem delikatny no i z szacunkiem i troszke czułosci chocby takiej fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań.... Pusty seks dla sportu, bez uczucia? To wynaturzenie u kobiet... nic to Ci nie da, póżniej poczujesz się jeszcze gorzej... Bądż kobietą a nie facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi jak oferta przetargowa ;) Nie lepiej znaleźć faceta do wszystkiego ? ;) Łóżko, też ważna rzecz, ale przecież całego życia się w nim nie spędza. I najważniejsze, brakuje mi w tej \"ofercie\", po prostu, zwyczajnych uczuć.A tak "na sucho" - to nie uchodzi ;) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo łatwo. Szczególnie jak się jest atrakcyjną, można przebierać jak w ulęgałkach. Ale do czego prowadzi taka znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mntr
to zależy .JEsli faceta to może nie trudno ..NAtomiast jesli chcesz iśc z tym ,którego sobie wypatrzyłaś moze być bardzo trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz ochotę, to napisz do mnie, poklikamy trochę i może się umówimy :) Jestem czuły, delikatny, całuśny, pieszczot Ci na pewno nie zabraknie. Nie chodzi mi o jakieś \'ostre rżnięcie\' (sorki za ten zwrot ;) ) żeby się wyżyć :o tylko taki delikatny seksik, nie pozbawiony szacunku - chyba, że lubisz czasem trochę ostrzej, tak też może być ;) W każdym razie w łóżku przyjemność kobiety jest dla mnie ważniejsza niż moja własna, jakkolwiek nieprawdopodobnie to brzmi. Jestem szczupłym blondynem(ciemny), brązowe oczka, wzrost 178 cm. Pozdrawiam i zapraszam na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfwe332333
quiki - problem w tym że mi właśnie chodzi o ostre rżnięcie. "Delikatnego seksiku" za dużo się najadłam podczas związku. A delikatność nie podnieca. To kobiety są delikatne, facet ma być męski i ostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddddyyyta
ja kiedyś poznalam kogoś, ustaliliśmy że podobamy się sobie i fajnie byłoby uprawiać seks bez żadnych zobowiązań problem w tym że on mi się bardzo podobał, a po wspólnej nocy troszkę oszalałam na jego punkcie ;) ale nie przyznałam się, przecież ustaliliśmy że bez uczuć ... jakież bylo moje zdziwienie gdy następnego dnia, od razu rano napisał "tęsknię za tobą" Byliśmy razem 2 lata. Ależ to była miłość! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sfwe332333 \"chyba, że lubisz czasem trochę ostrzej, tak też może być\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuptusia
trudno jest spotkać! tydzień temu umowilam się z moim ex chlopakiem, uczuciowo nam nie wyuszło, ale seks zawsze był fajny, pomyslalam że mozna mieć tylko ten seks, zaprosilam go, postawiłam sprawe jasno (a nie widzielismy sie pol roku), kochalismy się i on od tamtej pory nie dzwoni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa czy niebałybyście się że przez tą przygodę zajdziecie w ciążę z obcym kolesiem? ja bym się bała.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówił Woody Allen - Seks bez miłości jest pusty, ale z pustych doświadczeń to jedno z najlepszych - coś w tym stylu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,ze czasami baardzo trudno jest znależć faceta z którym mozna budować wspólna przyszłośc..,którego się pokocha z wzajemnością:o. Ja nie popieram seksu bez zobowiązań....,no,ale jeśli ma się te 30 lat i nadal jest się samotnym..?,potrzebuje się czasemczułości,bliskości,albo jeszcze czegoś innego..,to ja takich osób bym nie krytykowała..Co najwyżej to można im współczuć,bo czasem mozna się niespodziewanie zaangazować(kobiety tak już mają)i to bez wzajemności:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandylia, a ludzie przed 30tką nie potrzebują czułości, bliskości?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×