Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fantazjaaa

Kto jedt z młodszym o ponad 10 lat facetem ???!!!!!

Polecane posty

Gość fantazjaaa

Proszę odezwijcie sie kobiety, które jesteście w związku z młodszym o 10 lat i więcej facetem. Potrzebuję rozmowy z kimś kto jest w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w nieformalnym. Przecierpiałam co swoje. Nie bedę o tym pisać, bo wciąż boli. Jak cholera. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaaa
Prosze napisz cos bo ja nie iwemco robić. Stoje na rozdrozu. Juz prawie podjęłam decycję o rozstaniu, ale serce pęka i mnie i jemu. Wiem ze biorąc to na zdrowy rozum taki związek nie ma szans ale nikt nigdy nie dał mi tyle akceptacji, ciepła i miłości. Mój związek też jest nieformalny. Oboje jesteśmy bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę Ci radzić, bo każda sytuacja jest inna. U mnie okazało się, zż chodzi mu tylko o seks. Poza tym, był typem motyla chyba. Z kwiiatka na kwiatek. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaaa
Jaka była między wami róznica wieku - miedzy nami 14 lat. Wiem ze nie chodzi mu tylko o seks. To sprawa drugorzedna. On jest bardzo młody jeszcze - kocha mnie bez żadnego ale, taką jaka jestem. Jesteśmy razem rok i nikt nie wie o naszym związku. Skrzetnie go ukrywamy bo inaczej na razie nie można. Tylko że ja juz dłuzej tak nie mogę. On twierdzi że to co mamy - siebie - mu wystarcza, nawet jeśli nie może to ujrzec na razie swiatła dziennego Starałam się przez ten rok chwilą, cieszyc się ze ktoś mnie kocha i ja moge kogos obdarzyc miłością ale coraz częściej zastanawiam się czy nie powinnam jako ta starsza i dojrzalsza skończyc tego zwiazku dla naszego dobra - i jego i mojego. ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16. Za dużo. Nie widzę sensu takich związków na dłuższą metę. Ale nie ma reguł. Możecie być wyjątkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaaa
To niewiele więej od nas. Boże, nie masz pojęcia jak jest mi cięzko. Może powinnam cxzekać spokojnie jak to samo się kiedyś rozpadnie a nie ucinać to wszystko teraz kiedy jest jeszcze dobrze. Mam czasem ogromne wyrzuty sumienia bo wiem że taka sytuacja jest społecznie nieakceptowana w naszym "tolerancyjnym" społeczeństwie. Czy wy tez musieliście się "ukrywać". Czy jego rodzina wiedziała o waszym związku.? Odpowiedz, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylam o 16 lat mlodszym, bylo cudownie i rozstalismy sie tez z rozsadku, on strasznie cierpial i ja. Ale znowu moja ciocia ma meza 10 lat mlodszego poznala go kiedy byla rozwódka z dwojgiem dzieci, a on kawalerem, obie rodziny wyksztalcone i obie byly przeciwko ich zwiazkowi, a teraz sa juz wiele lat razem, wybudowali wspolny dom, maja wspolna córke, ktora juz uklada sobie zycie z narzeczonym, takze nie ma reguł. Ja to dodatkowo mam jakies takie preferencje, ze zawsze wwolalam i wole mlodszych i duzy procent wskazuje na to, ze pewnie zwiaze sie znowu z mlodszym, jednak 16 lat juz wykluczam co najwyzej 10-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaaa
Asiu, żalowalaś tej decyzji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze nikt nic nie wiedział. Trudno Ci będzie, ale może warto. U mnie nie było warto, bo zostałam potraktowana instrumentalnie i się rozpadło. Nie chce juz o tym pisać, wciąż boli. Wybacz. Życzę Ci wszystkiego dobrego i mądrych decyzji. A na otoczenie nie patrz za bardzo. Patrz na to, jaki jest ON. To najważniesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaaa
Takatamsobie - dziękuję Ci barzdo za wypowiedzi i wybacz że drązyłam mimo że na wstępie napisałaś że nie chcesz o tym pisać. Nie mam z kim o tym porozmawiać i chyba zwariuję od tego myślenia. Równiez Cie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pewniepoznałas go w necie
:) daj spokoj im chodzi tylko o sex .Pomysl spokojnie o waszym zwiazku .A ,czemu to niby siedzicie w ukryciu?jak jestescie wolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pewniepoznałas go w necie
acha byłam z 10 lat mlodszym. Gówniarz ochuda nie lubie nawet do tego wracac myslami . Pozostaje nie smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaaa
Nie, nie poznałam go w necie. A tego ze nie vhodzi mu o seks jestem pewna. Boję się reakcji jego rodziny, swojej tez, tego ze strace prace, bo mieszkam w małej miejsowości. Na razie tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przez dlugi czas bardzo, ale teraz kiedy wiem, ze ma dziewczyne w swoim wieku, to sobie odpuscilam ten zal, chociaz nigdy z nikim tak nie rozumialam sie i nie uzupelnialam jak z nim. On mial w sobie ta szczerosc uczuc, emocji, ktorych nie maja Ci ktorych poznalam po Nim. Wlasciwie to kocham go do dzisiaj i zawsze jestem gotowa mu pomoc, tak czuje. A on sam zachorowal na depresje po naszym rozstaniu, wiem ze choruje na nia do dzisiaj :(. Ja zreszta tez przyplacilam to zdrowiem, ktore do teraz leczylam na psychoterapii. Takze to nie bylo tak chop siup z tym rozstaniem. Rozstalismy sie nie z wlasnej woli tylko woli jego matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pewniepoznałas go w necie
a powiedz ile on ma lat? Róznica wieku z czasem sie zaciera tylko 14 lat to naprawde duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na dobranoc Ci powiem, ze tez bedac z nim szukalam pzykladow takich zwiazkow, znalazlam ich duzo z przerozna roznica wieku i pokusilam sie o wniosek, ze wszystko zalezy od dojrzalosci. Po dwoch latach moj Ukochany skontaktowal sie ze mna i wtedy przeprosil mnie, ze zaprzepascil taka milosc, z powody niedojrzalosci wlasnie, ktora nie pozwolila zmierzyc mu sie z przeciwnosciami losu. Dlatego ocen tylko swojego partnera pomijajac jego wiek i na tej podstawi z nim zostan, albo nie, bo gwarancji na szczesliwy i trwaly zwiazek z kimkolwiek nikt Ci nie da, zwiazesz sie z rownolatkiem, to tez Cie moze zdradzic i porzucic bezlitosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaaa
Wiem, że jeslikiedys ujawnimy nasz związek to będzie podobnie - jego rodzice nigdy tego nie zaakceptują. Moi może by to jakoś przełknęli ale jego na pewno nie i w oczach innych to ja byłabym tą "winną". A przeciez nie robimy nikomu krzywdy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaaa
Dziękuje ci Asiu. On jest jeszce bardzo młody ale dojrzały nad swój wiek. Na początku obawiałam sie że to kaprys gówniarza który będzie mógł zaszpanować przed kumplami ze ma romans z dojrzałaa kobietą. Barzdo się pomyliłam - bardzo pozytywnie. On mówi ze żadnych przeciwnosci sie nie boi, że stawi czoła wszystkiemu co stanie nam na drodze. Ale nie wiem jak to będzie wyglądało gdy zweryfikuje sie to kiedyś z rzeczywistością. Na razie jesteśmy w ukryciu - jest bezpiecznie bo nie trzeba niczemu stawiac czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pewniepoznałas go w necie
Asia, a powiedz jaki procent tych zwiazków przetrwał? 1%? . Znam temat od 5 lat i też bacznie obserwuje .Znam nawet małzenstwa ,ale z tak duża róznica wieku a zwłaszcza bardzo młodego wieku męzczyzny zaden z tych zwiazkow nie jest udany . Czesto Ci ludzie sie razem nie pokazuja tj. bardzo przykre . ps.Ponawiam pytanie ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaaa
Asiu, napisz jeszce prosze ile on miał lat kiedy byliście razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaaa
19. Celowo nie pisałam o tym bo zaraz posypia mi sie gromy na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pewniepoznałas go w necie
Fantazja ,ale czego Ty sie boisz ?chcecie byc razem . Ma prace czy sie jeszcze uczy? Jak jest samodzielny to po co wam błogosławienstwo jego rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pewniepoznałas go w necie
19 lat uwierz to dziecko pewnie jestes jego pierwsza kobieta . On dopiero poznaje zycie . Moj miał wtedy 22 lat czekalam do 25 az skonczy studia nie wydoroslał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaaa
Uczy sie jeszcze. Bardzo sie stara bo w domu ma cięzką sytuację i pewnie gdyby nie juz dawno poszedłby do pracy i rzuił szkołę. Czego sie boimy? Raczej czego ja sie boję, bo on boi sie tylko tego zebym ja nie miała jakichs nieprzyjemności gdyby ktoś sie dowiedział. Ja boję sie potępienia, bo przeciez mam 33 lata i mam wrażenie że nikt nie uwierzy że przy takiej róznicy wieku może byc między ludźmi zwykła, najzwyklejsza miłość, bez żadnego interesu z obu stron. Mam okropny mętlik w głowie. Sama juz nie wiem co myśleć. Ciągle płaczę i on cierpi widząc te moje łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mial 18 a ja 34 iedy sie pokochalismy. hmm juz 3 lata minelo, zastanowilo mi po co Ci teraz takie szczegolowe dane :), ale niech bedzie, wiem co przezywasz. Juz dzisiaj musze zmykac, jesli znajde topik jutro to chetnie napisze. Trzymaj sie! zycie tak szybko ucieka, moze nie ma sensu ak rozmyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaaa
Chyba tylko po to ze jak ktos jest w podobnej sytuacji to wiem ze zrozumie i nie potępi a ja naprawdę potrzebuję rozmowy. Asiu, odezwij się jutro. Ja tez chetnie z Toba porozmawiam. Może ktoś jeszcze jest albo był w podobnej sytuacji ??? Piszcie proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest sytuacja matka syn
Uczy sie nie pracuje jest zalezny.Jak masz czas to czekaj co Ci zalezy i tak chyba nikt inny sie nie trafil . A jak sie rafi jakisfajny starszy to wiej od synka. A narazie sobie go potrzymaj zawory przeczysci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest sytuacja matka syn
ujeżdacz dam to nie tak jak sa to ludzie starsi róznica wieku z czasem sie zaciera on 30 ona 40 daja rade . Obecnie doposzczalnawieku to niby 10 lat ,kiedys było 7 . Sama nie wiem kto to wymysla:) Ale,19 latek to dzieciuch ,ale co jej zalezy sobie go trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest sytuacja matka syn
Fantazja a do tej pory nikt sie nie trafił? Tak sama byłas? Wiesz człowiek czasami tak starsznie jest samotny ,że łapie sie wszystkiego . Fantka tj. szkodliwy uklad dla Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×