Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopak 25

Zakochałem się w 16 latce

Polecane posty

Gość może i popieram
Zaczęłam się spotykać z moim chłopakiem jak miałam właśnie 16 lat, on miał wtedy 27. Jesteśmy ze sobą już 8 lat .... więc wiem, że wszystko jest możliwe. Każdy mówił, że on mnie wykorzysta i zostawi....a jednak.....kocha mnie nadal najbardziej na świecie, więc przestańcie pisać czarne scenariusze. Chłopak 25 > życzę Ci powodzenia. Jeżeli naprawdę ci na niej zależy, to wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać
jak zależy:Pmartwi się tylko prokuratorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, seks jest legalny od 16go roku życia. W prawie jest \"kto zmusza do aktu seksualnego osbobę poniżej piętnastego roku...\" ale są jakieś tam niejasności i prawnicy mówią że od 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
prokurator kładzie łapę poniżej 15 roku życia, czyli innymi słowy do dnia poprzedzającego dzień, w którym kończy 15 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrfe
do 15 roku zycia tak czy siak sciga cie prokurator, a powyzej 15 lat jak rodzice wytocza ci proces, jak nie to nie masz sie czego bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he heiii
moj obecny facet jest 9 lat mlodszy ode mnie, wiec gdy ja bylam 25 latka to on mial 16 lat:o no ale wtedy to ja nie mialam pojecia o jego istnieniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proces można wytoczyć każdemu o wszystko. Ukarana ta osoba mogłaby zostać gdyby była nauczycielem albo np wychowawcą kolonijnym. Słyszałem o takim procesie wychowawcy ale został uniewinniony - oboje tego chcieli i powtarzali to przed sądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu sie spotykalem z 15 owczesna podobala mi sie i wogole po 3 miesiacach zakonczyla znajomosc :/:/ a powodow nie znam do dzis... moze one sa fajne na poczatku ale na dluzsza mete to dzieci przeciez jeszcze :/ piasek w bani niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś napisał że wybrałem ją bo mogę jej zaimponować, no nie prezesadzajmy, faceci lubią imponować dziewczynom ale nie wybierają z tego powodu kobiet. No takiej bzdury to jeszcze nie czytałem. wybrałem ją bo jest energiczna wesoła naprawdę śliczna no i widzę że też się jej podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissFoch
ja mam 18 moj facet 30 i jakos zyjemy a nawet seximy i nikt nas prokuratorem nigdy nie straszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo 1234
Miss foch - a ktoś wie o waszym związku czy sie ukrywacie ? Twoi rodzice nie mieli nic przeciwko ? zresztą skoro masz 18 to jesteś pełnoletnia i jak mógł cie ktoś prokuratorem straszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym jeszcze dodał
że kobieta musi być warta tego aby chcieć jej zaimponować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna wola
Chcesz to dupcz ją na ile Ci pozwoli obyś nie trafił na jedną z tych 16 już rozepchanych ;) Dużo imprezuję i i bywa tak że z niektórymi 16tkami to w fisting możesz się bawić. Nie zapominaj o gumkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serena23
mnie ominelo na szczescie gimnazjum :D teraz dziewczyny traca szybko cnote, wiec pewnie niejedna 16stolatka jest bardziej doswiadczona ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×