Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopak 25

Zakochałem się w 16 latce

Polecane posty

Gość chyba to to
Widać, ze szukasz głupiej dupy, której zaimponujesz paczką chipsów i colą. Kupisz jej błyszczyk za 3 zł, a ona z zachwytu nadstawi swój naiwny tyłeczek. Na dziewczyny w twoim wieku cię nie stać - intelektualnie i finansowo, najwyraźniej. I emocjonalnie też. Poza tym, również w łóżku musiałbyś się bardziej wysilić, a tak wetkniesz gówniarze, trysniesz po paru ruchach i będziesz udawać super kochanka, głównie słownie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to to
Nie widać tu chęci wysiłku, a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to to
Przelecisz ją parę razy i stwierdzisz, że już używana. Biedna idiotka, zadaje się z takim leciwym zbokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana wyjdzie na
idiotke --- chlopak 25 ty puszczalski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to to
Zawsze, póki się nie zestarzeje - według twoich norm. A wtedy poszukasz kolejnej naiwnej siksy. Poczytaj sobie "Lolitę" Nabokova - podobna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to to
Z tym, że ten twój dylemat jest na nizszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
Nie wiem po co Ci ta dyskusja? Chyba że to marna prowokacja. W kodeksie karnym jest napisane że karze podlega ten kto dopuszcza się czynów seksualnych na osobie do 15 lat. Więc przyzwolenie prawne juz masz. Zastanów sie tylko kim ta dziewczyna ma być dla ciebi, bo jeśli tylko zabawką to samo przyzwolenie prawa nie wystarczy. Pomyśl jeszce o swoim sumieniu i moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaku 25, jak miałam 17 lat spotykałam się z facetem niespełna 26 letnim. Wydawało mi się, że koleś w tym wieku to facet dojrzały, odpowiedzialny i godny zaufania. Cały czas mówił o tym, że jestem cudowna w tej swojej bezinteresowności, potem zmienił mnie na inny model, potem inny model zamienił na jeszcze inny, potem próbował znowu wrócić do mnie, ale ja już nie byłam taka naiwna jak kiedyś. Teraz ma 29 lat i wieczorami jeździ na rolkach po Szczęśliwicach (park w warszawie) i wyrywa małolaty, które wiezie swoim fajnym, lanserskim autem, do swojego fajnego mieszkana i tam bzyka. Następnego dnia inna. Wam się wydaje, że potrzebujecie młodych lasek, że je kręcicie i jest super, sto razy lepiej niż z partnerkami w Waszym wieku. A mi natomiast wydaje się, że zwyczajnie nie dojrzeliście do związków w dorosłymi kobietami, dlatego ciągnie Was do nastolatek Poprostu ten sam poziom rozwoju emocjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw piszesz ze jestes w niej zakochany i odrazu chcesz uprawiac z nia seks...ja myśle ze to nie milość...facet ty zwyczajnie ocipiałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba chciałeś
napisać że to przywilej tępych i ograniczonych palantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marze o tym by zanurzyc w niej swojego wielgachnego fiutusa i marac jej cycuszki bo jeszcze nigdy tego nie robilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiujesz prawo? bo mój \"amant\" też był po prawie i też tkie bzdury gadał ;) poza tym mówił, że zawsze dostaje to czego chce ;) Nawet nie wyobrażasz sobie, jak jeszcze kilka miesięcy temu skamlał, żebym poświęciła jedną jedyną noc... ;) Nie poświęciłam Twoją pewność siebie też życie zweryfikuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to to
Powiedz zwyczajnie, że chcesz przelecieć świeżą dupę, tylko nie zasuwaj tandetnych tekstów, że się zakochałeś. Co, telenowele ci na mózg padły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to to
Zresztą, czemu tracę czas na duperele? To IDIOTYCZNY topic. Spadam stąd, a ty chwal się dalej, tylko nie wiem, czym. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChOpie
Przeciez wiesz ze ja tylko do lozka pare razy chcesz zaciagnac i to wszystko, w zadnym w twoich zdaniach nie ma nic na jej temat, oprocz tematu tylka i od jakiego wieku mozna sypiac z dziewczyna bezkarnie...zeby ona mogla wpasc na ten topik i sobie poczytac co sie "swieci" - daj sobie na luz, po co chcesz ja krzywdzic, ona dopiero wchodzi w to cale bagno...to tak jak pobic mniejszego-slabszego...a moze to wlasnie o cos takiego chodzi, brak odwagi w konfrontacji z kobietami? Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaBelle
powiedzmy ze ci wierze. zakochales sie dlaczego ???? bo jest madra, oczytana, spedziles tygodnie rozmawiajac z nia, ma zdrowy rozsadek, wie co chce bo juz jest kobieta. Czy wiesz ze jej mozg nie jest jeszcze w pelni rozwiniety? chlopcy dopiero w 19 wieku maja w pelni rozwiniety mozg. dziewczynki okolo 16 - 17 roku zycia. Wiec twoj umysl juz jest w pleni 'dywelopd' wiec uzyj go i badz madry i pelen respektu dla DZIECI. przeczytaj dziesiejszy artykul w gazetach na tym Forum o pedofilach. NIE mowie tego o tobie. polecam artykul. Badz madry, kochasz to poczekasz. KAZDY mezczyzna tak robi jesli kocha - kazdy poczeka na kobiete jesli ja kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leBele2
a czy dziewczyn w Twoim wieku nie ma? czy raczej nie masz im czym zaiponowac? wg mnie chlopy lecace na mlode, to takie co boja sie kobiet ktore mialy innych mezczyzn przed nim. bo nie ma czym zaimponowac.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dziwcie
się;)Przy takiej dupie nie trzeba się starać.Pewnie nie miała jeszcze faceta(choć w tych czasach to wątpliwa rzecz:o),nie ma doświadczenia.Nie oceni swojego kochanka,nie skrytykuje,nie powie,że coś jej nie odpowiada.Ja w wieku 16 lat nie wiedziałam czego chcę,byłam głupia.Starszy facet nad młodszą ma władzę,piszę to z doświadczenia.Przy 16letniej dziewczynie gość czuje się "facetem" przy niewielkim wysiłku.Młoda nie ma jeszcze wymagań bo jakie ona ma doświadczenia? Oj faceci lubią iść na łatwiznę:PNo,ale jak ktoś nie ma nic do zaoferowania mądrej kobiecie to co ma zdrobić?Nie chcę obrażać młodej,nie znam jej,ale co ona może wiedzieć o życiu w wieku 16 lat?No,ale ona autorowi potrzebna jest tylko do łóżka więc nie potrzebne są moje wywody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech sobie bzyknie łatwiznę, za miesiac bedzie miał nową. to ten typ męskiej k****, nie przegadacie mu, on myśli ze z niego super macho:P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dziwcie
masz rację i niech się tak czuje:P Przy starszej nigdy by się tak nie czuł,prostak nie ma co do zaoferowania;) Współczuję tej Młodej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurator
grozi osobie współżyjącej z nieletnim poniżej 15 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś dziwnie to brzmi
zakochałem się i zastanawiam się czy prawo pozwala ją przelecieć, a gdzie odpowiedzialność za drugą, niezupełnie dojrzałą osobę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza koleżanka
Jak miałam 14 lat zakochałam się w 28-letnim mężczyźnie. Bolało mnie, że nie traktuje mnie jak kobietę, tylko jak młodszą siorę i przez cztery lata myślałam, że jestem nieszczęśliwie zakochana. Okazało się, że po prostu czekał. Potem byliśmy razem i to był najszczęśliwszy czas w moim życiu. Tylko mądry i dobry mężczyzna podoła takiej sytuacji i rozegra ją tak, żeby nikogo nie skrzywdzić. Jesteś taki, autorze topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On..........................
Męska dz....Zenujące.Szkoda tej naiwnej dziewczyny.Ale jesli bedzie dziewczyna rozsądna i miała swoje zasady,to ci sie nie odda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×