Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eluśka

Co mam zrobić??

Polecane posty

Gość balbinas
W każdej chwili możesz to zakoczyc, po prostu zamilknij. Sam zatęsni. Mój jakiś czas temu mówił, że myśli cały czas o tamtej, no i odszedł. A teraz? Ciągle pisze ,ze teskni za moją buzią głosem, chce sie spotkać. Ciągle jednak sie nie zgadzam, a on pisze. A kiedy to sie stało? kiedy zamilkłam, całkowicie. Tylko trzeba cierpliwości i samozaparcia. Daj mu niech sie opatrzy tamtą, a ty znikając dasz mu szanse by zatęsknił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1973
Elu nie pissz do niego badz twarda a co do niej trudno mi powiedziec a moze mi poradzicie co zrobic z moim ksieciem z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetnij sie od niego
o jejku, Eluska!!! nie kieruj sie tym ,co inni maja, Zyj wlasnym zyciem , poza tym chyba jednak ie bylo takwesolo skoro taki numer ci wywinal.mam wrazenie jakbys to ty od niego odeszla a teraz zalujesz,ze tego nie doecnials

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinas
W niczym. Po prostu jest nowa. Kochasz go? To tym sposobem go nie odzyskasz. Musisz zachować twarz i być KIMŚ ,zeby ewentualnie czuł motywacje by wracać. Musi mieć do KOGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam jej namiery bo On mi dał. Chciał bym ja do Niej napisała, sam się bał z Nią skonczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinas
Też się bałam i nie wierzyłam. Ale jakże okazał sie typowym przypadkiem.Zaskoczył mnie kiedy sie nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetnij sie od niego
ludzie jaki tchorz :D no to juz jest normalnie potwarz, usun sie z tego towarzystwa i to jak najpredze, skoo twoj ex nie ma jaj, to ty je miej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej denerwuje mnie to że ja cierpie, płaczę a On w tej chwili dobrze się bawi z Nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetnij sie od niego
Eluska, ja cie rozumie, ale mam pytanie, czy ty znasz swoja wartosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On twierdzi że jest za bardzo uczuciowy i nie lubi krzywdzić ludzi dlatego chciał się mną wyręczyć. Wtedy nic do Niej nie pisałam. Ona dzwoniła do Niego a ja odbierałam jego telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze znałam swoją wartość i dlatego mnie pokochał ale teraz... jest mała, malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubi krzywdzic ludzi??? Chyba nie wierze w to co widze!!! Przeciez najbardziej krzywdzi Ciebie!! Co za obludnik bezczelny!!! Eluska, otworz oczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinas
Uczuciowy i nie chce krzywdzić... obcych... ciebie jakoś skrzywdził i powiedział ci wprost przykre słowa. Jeśli bedziesz udawać jej koleżnke, przyjaciółke - to jeszcze nie daj Boże on sobie pomyśli jaka jego nowa laska musi być dobra i wspaniała, że aż była ją strasznie lubi. Tą dziewczynę całkowicie olej, jego zresztą też , ale i tak wiem ,ze mu nie odpuścisz. W każdym razie z laska to tak jakbyś jej nie znała, nie słyszała. Do niego sie nie odzywaj. Nikt nie lubi skomlących o miłość ludzi - tak juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinas
Uczuciowy i nie chce krzywdzić... obcych... ciebie jakoś skrzywdził i powiedział ci wprost przykre słowa. Jeśli bedziesz udawać jej koleżnke, przyjaciółke - to jeszcze nie daj Boże on sobie pomyśli jaka jego nowa laska musi być dobra i wspaniała, że aż była ją strasznie lubi. Tą dziewczynę całkowicie olej, jego zresztą też , ale i tak wiem ,ze mu nie odpuścisz. W każdym razie z laska to tak jakbyś jej nie znała, nie słyszała. Do niego sie nie odzywaj. Nikt nie lubi skomlących o miłość ludzi - tak juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ja to wszystko rozumiem. Jak się kogoś kocha to nie robi się takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinas
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty eluska
juz do reszty postradałas rozum. facet ma juz inna do łózka, a gitare ci zawra, bo nie chce wyjsc na ostatnią świnie. odpusc sobie te spotkania i kontakty z nimi. zachowaj swoj honor. pokaz klasę. niech załuje. błaganiem i modłami o jego szczescie nic nie wskórasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............ta...
Jesteś żałosna nawet tutaj piszesz. Pokaże mu to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej pisze na Jego temat to tym bardziej się przekonuje że to palant. Wiecie co mi napisał dwa dni temu że On chce z Nią być bo Ona da mu dziecko jeszcze w tym roku a ja nie chciałam. Bardzo mnie to zabolało bo planowaliśmy rodzinę ale za jakiś czas. A wczoraj mnie za to przepraszał że głupio napisał bo chciał mnie rozłościć. Palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............ta...
Dobrze wiesz, że nie były to tylko życzenia szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie rozmawiał z Nią bo zaraz się wyłanczałam. Mam 23 latka a co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetnij sie od niego
no palanmt bez dwoch zdan, buahah teraz mozna tamtej lasce wspolczuc, nie tobie, Olej go cieplym moczem, z nia tez sie nie spotykaj.Koniec kropka.Miej to zasoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluska - jeszcze mu podziekujesz kiedys, ze Ci taka przysluge zrobil i sobie znalazl inna!! Przeciez to palant bez jaj i klasy!!! Zero szacunku!!! Olej chwasta i zacznij nowe zycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×