Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalalasialala

Ryzykanci- za chwile finał

Polecane posty

Gość elisana
ale lubię też Kena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisana
nie przepadam za to za tą starszą babką z przeciwnej drużyny ma 53 lata a wygląda na 70 ! i nie lubię Claya i tego murzyna.. wogóle ta ich drużyna jest do kitu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik _
kto wygra 5 edycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omq
Moim zdaniem nikt z tej edycji nie zasluzyl na wygrana ale dobra bw w to , radze nie wchodzic na strone oficjalna programu survivor jesli nie chcecie wiedziec kto wygral ja wiem i zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik_
Aha Brian. No ja go nawet lubię. Jak na razie mi nie przeszkadza. Jest młody niech wygrywa! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omq
wlasnie wkur*iles ludzi ktorzy nie chcieli tego wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka krk
ja zagladne na ta stronke, bo TV niestety przerwala emisje wg programu z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omq
Poleci ale pewnie dopiero w nastepne wakacje , a tak przy okazji we wrzesniu rusza 13 edycja kto ma CBS zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabcos
ale bezczelny jest ten Brian! Myslalem, |e to spoko koles, a tu zmija jedna cale plemie w bambuko robi!!!! a na marginesie, NIE NAWIDZE CLAYA!!! Jen jest naiwna;/ pierwszy raz wchodze na ta stronke;)) sung-gai by mialo wieksze szanse, gdyby idioci nie wycieli shi-ann, a ten Jeff (prowadzacy) chyba specjalnie zrobil ta potpuche z polaczeniem, zeby jacys naiwniacy wpadli, wielkie brawa dla JEFFA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajteq
Super ziomale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepe 23
Zdradze wam coś ja wiem kto wygrał 6 i 7 edycję robinonów, ponieważ śledziłem ich losy na Axn!!!!! Kilka ciekawostek: - W 6 edycji są fajne babki[ Jenna, Shawna, Heidi, Cristi] - W 6 edycji następuje coś co nie nastapoiło jeszcze w żadnej edycji - W finałowej trójce będzie kobieta i dwóch mężczyzn - 2 kobiety rozbiorą się dla nagrody w 6 edycji A teraz o 7 - ogólnie świetna edycja - w finałowej trójce 2 kobiety i mężczyzna - Fajne babki[ Krista, Darah, Tichuana, Michelle] - Stanie się coś co nie stało się w żądnej edycji!!!! -Jedną z zawodniczek będzie skautka - Akcja rozgrywa się na wyspach perłowych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika111_87
hej wszystkim ma ktoś może muzykę do Ryzykantów albo przynajmniej wie jak ją zdobyć?? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumbo bloker
co by było gdy sami zwyciężcy i wicezwycięzcy brali udział w All-Stars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all stars
nie wiem czy oglądacie na axn. Ale durna ekipa została. Ten kłamca Rob pogrywa z nimi jak chce. Oglądałam wszystkie części. Ale nie wiem kto wygra all stars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all stars
Ale w 5 edycji była najgorsza ekipa. Wszyscy nudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kike
5 edycja była ogólnie nudna, tylko Shi Ann taka spox, fajna [ ona bierze udział w all stars] Najlepszaedycja 6 i 7, 8 tez jest fajna!!! W tajlandi nic się nie dzialop, takie nudy powinna Tajlandie wygra Helen albo Jan!! Dobrze że nie wygrał Clay!! A Shi za szybko odpadła w plejadzie gwaizd będzie chocaiż sędzią a w all stars nie grają zwycięzcy z wice!!! Tylko różni zawodnicy mianowice Sue,Richard,Jenna z edycji Borneo Tina,Jerri,Amber,Colby,Alicia z edycji Australia Tom, Lex i Ethan z edycji Afryka Kathy i Rob Mariano z edycji Markiza Shi Ann z edycji Tajlandai Rob, Jenna z edycji Amazonia Rupert z edycji wyspy perłowe [ a powinna jeszcze Darrah i Krista]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumbo bloker
Amber wygra 8 edycje Robinsonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumbo bloker
Fabcos nie sung-gai tylko Sook-Jai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kike
Po co się Jumbo boker odzywasz my sie chcemy sami dowiedzie kto wygra 8 edycję!!! Nie chcemy wiedziec tego od ciebie!!! Mamy zabawe nie udaną bo wszystko wiemy dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka
Bloker uspokój swoją twarz, jak ty wiesz zachowaj to dla siebie!!! My chcemy sami się dowiedziec!!!! Mamy zabawę ale nie tak dobrą jak wtedy gdy nie wiedzieliśmy kto wygra!!! Jumbo Bloker bardzo ci dziękuje wiesz jesteś chamski, nie liczysz się z innymi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumbo bloker
Dzieki za komplement Grażynka Chcesz moje gg 7673053123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka
Bloker nie chce twojego gadu gadu możesz se je w tyłek wsadzic!!! Mam cie gdzieś!!!!! Wiecie że Amber i Rob Mariona z edycji Plejada Gwiazd byli nie wiem jak teraz ale byli parą!!!! Rob oświadczył się Amber w ostatnim odcinku ryzykantów a ona przyjeła oświadczyny!!!! Jumbo Bloker nie jesteś za fajny chcesz by wszystko było po twojemu!!!! Mam cie gdzieś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumbo bloker
Bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert S
Bloker my nie chemy żebyś pisał na tej kafateri!!! Masz informacje podaj jak cie ktoś prosi a nie na złośc nam!!!! Wypieprzaj z tej kafaterii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momek bloker
witam wszystkich kto zna nazwy szczepów ze wszystkich edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_mila
hmm.. nie wiedzialam ze ten program leci w polskiej tv (nie liczac axn) wszystkie sezony wczesniejsze tez lecialy?? bo ja sobie sciagnelam wszystkie i bede zaraz 9 ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiaD
W 4 edycji słusznie wygrała Vi chociaż wolałabym Huntera bo był wyczepisty:D:D. W 5 były nudy ale kibicowałam Erin i Helen, a w 6 kibicuje Heidi ale nie zdradze kto wygrał.pozdro dla wszystkich czatowiczów:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiaD
W 4 edycji słusznie wygrała Vi chociaż wolałabym Huntera bo był wyczepisty:D:D. W 5 były nudy ale kibicowałam Erin i Helen, a w 6 kibicuje Heidi ale nie zdradze kto wygrał.pozdro dla wszystkich czatowiczów:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiaD
W 4 edycji słusznie wygrała Vi chociaż wolałabym Huntera bo był wyczepisty:D:D. W 5 były nudy ale kibicowałam Erin i Helen, a w 6 kibicuje Heidi ale nie zdradze kto wygrał.pozdro dla wszystkich czatowiczów:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×