Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 24 letnia dziewica

Jestem dziewicą

Polecane posty

Gość 24 letnia dziewica

czy są tu jeszcze jakies dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 23 latka
i tez dziewica :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 letnia dziewica
:) a nikt sie nawet nie domysla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 23 latka
wiesz ja mam nadzieje ze w tym roku juz sie pozbede tego pientna :-P Mam juz kandydta z ktorym chce to przezyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaok
ja mam 21 i już od niedawna nie jestem dziewicą... i powiem wam dziewczyny że nie zrobiłam tego, bo to modne, tylko dlatego że spotkałam faceta który był tego wart! Jezeli spotkacie kogoś takiego to nie traćcie czasu :) a jesli jeszcze sie nie pojawił to czekajcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 23 latka
alaok dokladnie tak jak mowisz,jestem nia poniewaz nie spotkalam wartosciowej osoby z ktora moglabym to przezyc;)Ale juz niedlugo,zakochalam sie ze wzajemnoscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykcyk
A ja 15 lat:P i też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznam dziewczynę
Mam 40 lat, 182 cm wzorstu, ważę 86kg. Posiadam wykształcenie średnie techniczne, jestem sympatyczny, dość przystojny, wrażliwy, z poczuciem humoru, pracujący, ustabilizowany finansowo, bez zobowiązań. Szukam miłej, wrażliwej, bratniej duszy, wolnej pani poważnie myślącej o życiu. Może nadajemy na tych samych falach czy kanałach, kto wie? Może to właśnie siebie szukamy, a może na siebie czekamy? Foto mile widziane, odpowiem na każdy list, wysyłajcie zdjęcia i piszcie emaile na tadeuszsunshinereagge@o2.pl Wrzucam też swoje zdjęcie http://i2.photobucket.com/albums/y21/carrieph/Trannies/phtv037.jpg :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 letnia dziewica
Wkładam w swój wielki odbyt dynamit i siadam na grillu,jednocześnie wciągając gumowym wężem świeże psie stolce,dzięki temu miewam barwne omamy,że oddaje się zawiadowcy stacji w Koluszkach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dziewczyny
w londynie tw2005@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 wiadomosci wyzej
wspomniał ktos cos o koluszkach.... :P Przperaszam bardzo, całkiem porządna mieścina :D i stacje tez mamy nie złą :P a co i kto tam coś robi mało mnie interesuje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 17 lat jak straciłam dziewictwo i nie załuje, ponieważ był to partner którego kochałam i wiem ze był odpowienią osobą której się oddałam :) szkoda ze juz z nim nie jestem... ale niczego nie załuję, rozpadło się po 1,5 roku :( ale wspomnień nikt nie zabierze ;) Takze dziewczyny, jesli nie macie tego ktory jest odpowiednim męzczyzną nie spieszcie się, trzeba wyczuc ten moment :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamma
hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×