Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwkowa

Mówi, że jego penis jest dla mnie za mały

Polecane posty

Gość oliwkowa

Mam faceta od roku. Kochamy się. Jest nam ze soba dobrze. Planujemy wspólną przyszłość. Kilka razy podczas stosunku powiedział, że jego penis jest dla mnie za mały, a kilka razy nawet, że jestem luźna. Nie wiem. Ale z żadnym wcześniejszym partnerem nie miałam takiego kłopotu. Jego kompleks czy mój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma pewnie racje
pewnie jestes juz rozjechana po wczesniejszych partnerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa
nie rozumiem. przed nim miałam dwóch tylko. A przed obecnym 3 lata przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze faktycznie ma malego penisa, co myslisz? Jak to wizualnie sie prezentuje Twoim zdaniem? Twoi ex mieli wieksze? Najlatwiej facetom wszystko zwalic na nasze szerokie rzekomo cipki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa
no dokładnie. ma małego penisa. Mój mąż miał dużo większego i mówił mi nawet po porodzie, że jestem ciasna. no, a teraz będę miała chyba z tym związane kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko facet
oliwko - Jak rozumiem już rodziłaś. Bardzo często pochwa staje się po porodzie luźniejsz, a w zasadzie jej mięśnie stają się bardziej wiotkie. Tak było też w przypadku mojej żony. To od partnera zależy, czy potrafi Cię zaspokoić. Nie bez znaczenia jest też wielkość penisa. Jeżeli już porównujecie, to zwracajcie uwagę nie tylko na długość, ale również na średnicę penisa, niejest to bez znaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×