Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam Ł.

Do wszystkich DZIEWCZYN ...

Polecane posty

Gość Adam Ł.
Dea jest zajebista Juz wiem ze jestem taki zajebisty, cool i w ogóle jestem anioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiubździu
Rzeczywiście, dea, a teraz wszyscy na trzy cztery UŚMIECHAMY SIĘ! Ciekawe czy dupek też się szczerzy... 25 lat i taki głupi? Gdzie on się uchował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
Dea teraz wyczulem ironie w twoim poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
ej moj temat byl zaadresowany do dziewczyn chcialem zebyscie mi cos doradzily a tu co?? G###

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to zwykła prowokacja
Żyje na tym świecie juz trzydzieści parę lat i wiedziałam że faceci są często palantami, ale żeby aż tak ???? W głowie mi sie nie mieści, że może po świecie chodzić taki palant. Gówniarz jesteś i tyle. Na jej miejscu kopnęłabym cie w twoje 4 litery i jeszce wszystkim znajomym opowiedziała jaki jesteś denny (ku przestrodze) !!!!! Skąd się biorą tacy idioci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
no tylko Ty a inni?? Halo ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja nie moge
Jak sie okazało że Twoja dziewczyna dostała okres to tzreba było sobie w kaloryfer wsadzić. Biedna kobieta, pomyślec że przez 2 lata była z faetem, który myśli fiutem i kombinuje tylko jakby swoją "laseczkę" namówić, żeby "dała dupy" Najszczersze współczucie dla tej biednej dziewczyny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz to zwykła prowokacja
a jakiej ty rady oczekujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
TO NIE JEST PROWOKACJA! NIE JESTEM J AKIMS GLUPKIEM ANI TEPAKIEM. ZDENERWOWALEM SIE NA NIA I TYLE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobzre ja ci doradze
daj dziewczynie spokuj..niech nie marnuje zycia z toba..bo zmarnowala juz 2 lata.......zwal sobie konia i nie zawracaj nam kotary.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
a ty sobie wez do reki slowik ortograficzny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ja ci doradze
wogole powinienes dostac od niej za to w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
a najgorsze jest to ze ja ją dalej kocham ... pomimo ze nie obliczyla sobie kiedy dostanie ciote :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
do dobrze Ci radze: a Ty pownienes dostac lekcje z ortografii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ja ci doradze
tak juz wzielam slownik,dziekuje za dobra rade,mam nadzieje ze ty sie zastosujesz do mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHHHHHHHHm
Gdybyś ją na prawdę kochał to potrafiłbyś ja zrozumieć i nie pisał takich bzdur!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty mozesz mowic ze ją kochasz po tym co jej powiedziales i jak ją potraktowałes Czy tak się okazuje miłość...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz to zwykła prowokacja
Skoro to nie prowokacja to tym gorzej dla ciebie !!! A o co Ty się zdenerwowałes??? Czasem okres się spóźnia albo może byc wcześniej ze względu choćby na zmianę klimatu . Jesteś ns tyle tępy, że myślałeś, że co? że ona to specjalnie zrobiła !!! A po drugie to nic dziwnego że nie chciała się kochać jak tylko dostała okres - większość kobiet w pierwszym dniu miesiączki jest obolała, - boli brzuch, piersi itd. Nie wiedziałaęś o tym po 2 latach bycia razem. Fajne określenie - na indiańca !!! Żałosny jesteś. Pomyśl sobie, że ciebie boli brzuch, krwawisz, masz złe samopoczucie a ktos ci jeszce w to bolące miejsce wsadza fiuta !!!! Nie no, normalnie krew się we mnie gotuje jak o Tobie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
Co Ty moderator mozesz wiedziec o problemach prawdziwej miłosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHHHHHHHHm
moderator też człowiek..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz to zwykła prowokacja
A Ty dea naprawdę taka denna jesteś czy tez masz niezły ubaw podsycając oburzenie tego popaprańca ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ja ci doradze
jak chcesz wiedziec jak to jest kochac sie pierwszy raz jak ma sie okres,to popros kumpla niech naleje ci do tylka soku z borakow..a potem zaaplikuje swoja maczuge..zobaczysz jaki to odlot!! nie pozalujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz to zwykła prowokacja
I żadnej rady dla ciebie nie widzę, bo żadna normalna dziewczyna nie chciałaby Cię znać. Potraktowałeś ją jak przedmiot i pewnie nigdy Ci tego nie wybaczy. Tak że powoli zacznij o niej zapominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
to mial byc niezapomniany wieczor, szykowalem sie do takiej chwili pzez cale zycie. W taki wlasnie wieczor chcialem jej pokazac prawdziwa moja milosc, mielismy stac sie jednoscia.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
Adam L. -> to nie jest problem prawdziwej miłości, tylko problem chłoptasia, który chciał zagrać w grę dla Dorosłych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHHHHHHHHm
A pomyślałęś chociaż przez chwilę jak ona się czuła????????????????????????Zamiast rozpaczać jak to zostałeś skrzywdzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHHHHHHHHm
skoro szykowałeś się całe życia to tydzień chyba mogłeś jeszcze poczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
tak myslalem jak ona sie czuje faktycznie... ale powiedziala mi ze tylko troche ja boli brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabaaaaa
Jejku jesteś tak żałosny, ze normalnie wierzyć się nie chce. Czego Ty się spodziewałe, że ktoś ie tu pożałuje.? ??? Biedny 25 letni, niedojrzały emocjonalnie samiec, który zaplanował sobie posuwanko laseczki a jak nie wyszło bo biedaczka okresu dostała to powiedział jej "spierdalaj" bo sie bardzo zdenerwował, ale bardzo ją kocha. !!! Nie wiem czy się z ciebie śmiać zy nad tobą płakać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×