Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shorty

Faceci to gnojki, i nie mówcie mi, że jest inaczej!

Polecane posty

Gość shorty

mam powody ku takiemu mysleniu, oczywiscie sa ci lepsi i ci gorsi ale wiekszosc ktorych ja spotykam to gnoje niepotrafiacy docenic piekna tego co maja :o nie rozumiem tego swiata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluzgaczka
tak..zgadzam sie..faceci to gnojki ..niestety. Opócz tego niedorozwinięte istoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty
mam na imię Józef:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty
kurde no ale serio, zaden, po prostu zaden facet ktorego znam nie potrafi docenic tego co ma!!! a ma i moze miec duzo, a oni wybieraja zawsze cos innego :o nie wiem czy mnie rozumiecie, nie chce tu podawac przykladu ktory to odzwierciedla bo mnie to jeszcze za bardzo boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty
ta fajnie, a twoja stara ma na imie edwarda, milo mi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinimod
zgadzam się, lepsi i gorsi, ale i tak gnojki. jednak moze mowimy tak, bo nie mamy obecnie tego jedynego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, moj jedyny i najdrozszy wlasnie mnie wy****jał (to jeszcze nie jest pewne na 100% ale fakt faktem..) :o a zapewnial ze kocha nad zycie i to nie byl jakis dres ani nikt z tego pokroju :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym ty do mnie rozmawiasz w ogole? nie sprawdzilam sie? :o to chyba on sie nie sprawdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HS POL to pewnie tez facet
wiec co sie dziwisz, reprezentuje poziom wiekszosci facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HS POL to pewnie tez facet
wiec co sie dziwisz, reprezentuje poziom wiekszosci facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie staram zawsze, daje wszystko i nie biore prawie nic i co z tego mam? :o bez takcih rad prosze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HS POL to pewnie tez facet
zamknij sie idioto, i jak nie masz do powiedzenia nic madrego to sie w ogole lepiej nie odzywaj. Pewnie nie mozesz sobie znalezc dziewczyny, jestes pryszczatym nastolatkiem i siedzisz cale dnie przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HS POL to pewnie tez facet
Shorty moze wlasnie dajesz za duzo? bo oni tak maja, ze jak poczuja ze juz wszystko maja to traca zainteresowanie. Ja juz sie nauczylam ze trzeba byc czasem zołzą, nie dac sobie wejsc na glowe i wtedy facet ciagle sie musi starac, i jak narazie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HS POL to pewnie tez facet
ale przyznajesz sie ze jestes pryszczatym nastolatkiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on dobrze wie, ze ja nie daje sobie wchodzic na glowe, po prostu kocham cala soba co nie znaczy ze facet jest moim panem i wladca. a ten Hs cos tam w ogole wyjdz stad bo nie masz pojecia o czym mowisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HS POL to pewnie tez facet
wiesz czasem dobra jest mala powsciągliwosc, albo po prostu faktycznie trafilas na gnojka i juz. Nie wszyscy sa tacy naprawde. Czasem my tez nie doceniamy tego co mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta...tylko ci na ktorych ja trafiam tacy sa. ja wiem ze ja idealem nie jestem ale kurde widze co mam i co moge stracic :o a im to zwisa albo co ,nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia002
czemu faceci zdradzaja?mnie nie zdradzono ale znam facetow ktorzy zdradzaja,po co ciagna takie zwiazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, zdrady :o nie doswiadczylam tego jeszcze (chyba, nigdy nie mozna byc pewnym) ale zdrada to najgorsze co moze byc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia002
tak ja nie toleruje zdrady,jak ktos by mnie zdradzil to bylby to definitywny koniec,nawet jesli bym kochala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, ciezkie jest zycie :o chcialabym czasem byc taka laska z dyskoteki, co noc inny, bez uczuc, bez zbednego gadania :o ale niestety, jak juz sie zadurze to na amen i poem cierpie pol roku przz takiego gnoja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do shorty
jakbym czytala o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do shorty
witam, witam 🖐️ Jest dokladnie tak jak piszesz. a ja mam juz tego dosc! i rez czasami chcialabym byc taka panienka, co to do wszystkiego bez uczuc podchodzi. ale ja tak nie potrafie... A oni, te kanalie, to wykorzystuja i pozniej porzucaja nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnn
popiearm faceci to gnoje bez wyjątku jedni mniejsi gnoje drudzy więksi a do tego niedorozwinięte istoty, egoiści. Nie warto przez tych pajaców płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie :( wiem ze to moze bzdurne ale przez facetow mi psychika siadła, juz nie jestem taka jak kiedys, nie przejmujaca sie niczym i myslaca ze zycie jest piekne mimo wszystko :o nie wiem co ja zle robie, czasem mam wrazenie ze dla facetow liczy sie tylko seks, cokolwiek to znaczy i jakkolwiek patetycznie to brzmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do shorty
tez tak mam... juz chyba zadnemu nigdy nie zaufam tak w 100 % ehhh... szkoda gadac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×