Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskusja

Sala weselna

Polecane posty

Gość dyskusja

Witam!Szukam opinii o Restauracji Prezydencka w Legionowie i Hotelu Mistral w Markach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o hotelu Mistral .... Kolega jest kamerzystą i nagrywałą tam wesele ... O 15.00 przy rozstawianiu lamp był zachwycony , że taka fajna sala i lampy są mało widoczne , dobre nagłośnienie ... ale przy oczepinach wysiadł prąd i to parę razy .... Generalnie chwalił za wygląd sali , ale przerwy w prądzie były żenujące ... Młoda była w ciąży i to dość zaawansowanej i się wnerwiła strasznie ... Widziałam film z tego wesela i sala faktycznie fajna ... ale minimum 150 osób musi być , bo inaczej "sie pogubią" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiedziawszy dla mnie sala weselna była największym priorytetem, zależało mi zeby był w miarę do niej dobry dojazd itd. Wybraliśmy wraz z narzeczonym Venge w Łodzi. Było bardzo fajnie w nasz wspaniały niezapomniany dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się naszukałam dobrej Sali weselnej, która jest elegancka, łatwa w udekorowaniu i ma dobrą cenę. W końcu trafiłam na www.dwor-magnat.pl w Gdyni. Jeżeli poszukujecie czegoś w Trójmieście i okolicach to polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie też salę weselną w hotelu best western efekt express w krakowie na ulicy opolskiej. Fajna i duża sala, gdzie pomieści sie nawet 200 gości weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamierzamy zorganizować wesele w sali Albizja, jest duża może pomieścić nawet 300 osób więc jeszcze większa, a powinna być wystarczająco duża jak planujesz dużo gości bo nie ma nic gorszego jak ciasnota przy stołach. Podoba mi się tak jak zrobiono to w Albizji koło Szczytna, gdzie bawiliśmy się ostatnio na weselu, wszystko urządzone i dopracowane ze smakiem, jedzenie też przepyszne o sympatycznej obsłudze nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę skromne wesela, 300 osób? Wielka sama? Wesele na wypasie? Nie, nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizowałam swoje wesele w Łodzi i wybrałam salę Vengę. Bardzo mi się spodobała i pod względem wystroju i pod względem jedzenia. Na prawdę wszystko okej było tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znaleźliśmy idealne miejsce na wesele i jest to Parisel Palace w Klimkach koło Łukowa. To jest w ogóle bardzo eleganckie centrum wypoczynkowo-konferencyjne które ma doskonałą restaurację z pysznym jedzeniem i różne sale w tym taką która może pomieścić nawet do 500 osób. My takiego wielkiego wesela nie planujemy ale urzekły mnie te piękne pałacowe wnętrza i cudny zadbany ogród, jak dla mnie wymarzone miejsce na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
My postawiliśmy na Zamek w Janowie Podlaskim. Często jeździmy tam do SPA i uwielbiamy tamtejsze jedzenie, więc i wesela już wypatrujemy z niecierpliwością! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam w zeszłym miesiącu tam wesele! Było idealnie, bo obsługa tam na prawdę daje radę. Dania były takie jak wybraliśmy do menu - przeprzeprzepyszne! Przyznam się, że trochę w ciemno brałam to miejsce ale teraz nie żałuję ani sekundy mojego wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorekx
Robiłam wesele w hoteliku grandmet 4 miesiące temu. Wesele do 100 osób. Fajnie się bawiliśmy. Teraz tych sal jest duży wybór ale polecam poszukać tak jak my zresztą wybraliśmy, sali z pokojami na miejscu. To duża wygoda, gości nie trzeba odwozić, kombinować transportu w środku nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Czy z Torunia czy z Bydgoszczy i okolic to godny uwagi jest ośrodek http://www.wiktorowo.com/ . Z wyjątkową salą, przepysznym jedzeniem i bogatą ofertą. Nam również na pokojach dla gości zależało, a tam oczywiście są. Miejsce wyjątkowe, z fantastyczną atmosferą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, sami przez ostatnie tygodnie szukaliśmy sali weselnej, wtedy natkneliśmy sie na strone https://chrzcinyikomunie.pl/ na której znaleźliśmy wymarzona dla nas sale weselna, wszystko juz zarezerwowane i ustalone bez problemowo ! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelo9
Witam zapraszam serdecznie na strone z której sam skorzystałem https://chrzcinyikomunie.pl/, mozna na niej znaleśc odpowiednia dla siebie sale jak i poprosić o bezpłatną pomoc w wyborze sali pod siebie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otorka3
Teraz tych sal weselnych otworzyło się od groma i ciężko wybrać jakąś konkretną. Gdybym ja brała ślub to poleciłabym http://gosciniecbanasiowka.pl/5.html , tutaj profesjonalnie podchodzą do tematu, potrafią doradzić parze młodej, wyręczyć ją z niektórych rzeczy. Według mnie te miejsce idealnie nadaje się na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kizia

Z rodziną ostatnio byliśmy na weselu w Sali Bankietowej Venge, swietne miejsce , napewno nada się na wiele tego typu uroczystości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannaa

Pamiętam jak sama szukałam idealnego miejsca na nasze wesele..ciężki temat. Ostatecznie padło na salę Olimpia w Kocku www.olimpiakock.pl . Jak tylko pojechaliśmy obejrzeć salę, coś od razu mnie w niej urzekło. Stwierdziliśmy z mężem że to jest to. Wesele udane, ceremonia piękna. Jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regina

Sala na wesele musi być idealna a ja właśnie taką znalazłam w Szkole Tańca SoSalsa w Gdańskich Dokach. Duża przestrzeń, nowoczesność, wszystko przemyślane w każdym szczególe, do tego atrakcyjne ceny... Z tego co wiem to powierzchnie mają od 30 do 300m, więc metraż jest naprawdę wspaniały. Jak ktoś chce pomieścić tak dużą rodzinę, jaką mam ja to z ręką na sercu polecam :) Takie miejsce jest warte każdej ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka

Ja moje wesele organizowałam w przepięknej sali weselnej OLIMPIA w Kocku.  Warto wejść do nich na stronę i zapoznać się  z ich ofertą   na stronie tak jak z obiektem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

Jeśli szukasz czegoś w Małopolsce np w Krakowie, to ostatnio byłam na weselu w Best Western Premier i było na prawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednim miejscem na zorganizowanie wesela w okolicach Białegostoku, polecam zapoznać się z ofertą sosnowezacisze.pl Jest to świetny hotel, w którym odbyło się moje wesele. Hotel ten ma niezłe ceny i prezentuje się bardzo dobrze. Warto się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firka

Uważam, że moje wesele nie mogło wypaść lepiej. Zorganizowane w pięknym, naprawdę uroczym miejscu, jakim jest Pałac Domaniowski. Sala elegancka, gustowna, jedzenie i obsługa na wysokim poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×