Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nocne przemyślenia

są młode i samotne ale ambitne i przyjechały do dużego miasta ze wsi

Polecane posty

Gość nocne przemyślenia

Zaczynają od zera, ledwie maturę zdała i już do wielkiego miasta jedzie aby tylko ze wsi się wyrwać , uważa że na wsi nie ma perspektyw. Jeszcze będąc w domu rodzinnym matka na nią nakrzyczała , że już za mąż powinna wyjść i kawalerów jest dużo na wsi ale ona poklikała w necie i znalazla pokój przy rodzinie do wynajęcia w dużym mieście i za własne oszczędności jedzie w ciemno do miasta dużego odziana w dżinsy , plecak, bluzkę i klapki na nogach, zaczyna nowe życie . Za pokój przy rodzinie musi zaplacić 300 zł miesięcznie bez kuchni i łazienki własnej ale ona wie, że pracy w mieście jest dużo i już za dwa dni ma pracę i pracuje jako kelnerka za 1200 zł miesięcznie plus napiwki , praca ciężka ale stała, za pół roku wynajmuje własną kawalerkę i już jest prawie na swoim , bardzo ciężko pracuje w hipermarkecie budowlanym za 2000 zł miesięcznie i dodatkowo sobie dorabia podrzucając ulotki . Mijają dwa lata i ona ma już ustabilizowane życie , zaczyna studiować ekonomię zaocznie , pracuje i studiuje , każdego dnia wraca do siebie potwornie zmęczona. Na swoją wieś już nie wróci , już jest zakorzeniona w mieście i uczy się języków obcych. W wieku 26 - 30 lat zaczyna myśleć o własnej rodzinie , z banku już pobrała kredyt na zakup własnego mieszkania i za chwilę szczęśliwa wprowadzila się do własnego mieszkania , znowu przeprowadzka i znowu jest dla siebie sterem i okrętem , podłogi i glazurę musi sobie ułożyć i meble poustawiać . Na własnym jest ale teraz już pracuje na etacie asystentki prezesa w dużej firmie . W wieku 32 lat zaczyna poważnie myśleć o rodzinie ale nie chce in vitro , szuka faceta i ma wielkie wymagania , facet musi być wysoki i przystojny i powyżej 185 cm wzrostu , musi być na stanowisku i co najmiej z doktoratem , musi być wrażliwy i rodzinny , musi umieć sobie wyprać i wyprasować , musi umieć ugotować i pozmywać po obiedzie. Ten facet musi tą kobietę zachwycić i oczarować kobietę. Słaba płeć jest mocna psychicznie ale ta kobieta nie znalazła równego sobie . Obroniła doktorat i nadal w wieku 40 lat jest sama , przytula perskiego kota , czy popełnila jakiś błąd ? Naprawdę widzę takie kobiety , facetem jestem i to co widzę wynika z moich obserwacji , przepraszam jeżeli uraziłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, opisujesz kobietę która odniosła sukces, taka może mieC wszystko, mężczyznę też, spoko ja takie kobiety podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczek
jest takich kobiet duzo bo NIema tych mezczyzn ktorzy mogliby dorownac im. A nawet jezeli sa to takie kobiety nie sa dla nich apetyczne.Wola cos latwiejszego i mniej skomplikowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne przemyślenia
ale jaki sukces ona osiągnęła , ona tak naprawdę nie ma nic własnego w wieku 40 lat oprócz kota perskiego, do którego się może przytulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomeczka75
Dużo w tym racji, jeski idzieo postwe dzisiejszych kobiet, niekoniecznie jednak ze wsi.Czemu własnie piszesz o takih które wyjechały ze wsi. Co to za róznica skąd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona wie, ze nie bedzie dla nikogo ciężarem, ze jej rodzice mogą miec w niej oparcie na starość - to jest dużo...ze męzczyzna jakis nie zostawi ja bez srodkow do zycia ze widac po niej to, ze nie potrzebuje łaski, umie na siebie zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własny dom, stała praca w której można awansowaC i zarabiaC coraz więcej, wykształcenie to sukces bo daje perspektywy przy tym partner i rodzina to miłe dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczek
A rodzina to cel dla ktorego sie pracuje. Dla kogo ona ma ten caly sukces? Dla kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne przemyślenia
jeżeli partner i rodzina dla takiej kobiety jest dodatkiem to ja wymiękam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszciektoś
dla siebie !!! Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak pucio ze swoim
kotem banderasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne przemyślenia
Tak myślę , że facet bardzo musi takiej kobiecie zaimponować wiedzą , inteligencją oraz kulturą osobistą oraz stanowiskiem aby taka kobieta zechciała zerknąć na tego faceta . Skoro kobieta poznała życie od podszewki to czy zechce się zadawać z inteligentem, który nic nie wie o życiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dla kota, dla siebie (podróży, luksusu), a w końcu i czas na dzieci przychodzi (można sobie zafundowaC i bez udziału męża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokój
to przeciez kwestia charakteru, wychowania, priorytetów - jednostkowa a nie taka którą można generalizować. Startujesz do takiej kobiety, że cię naszło po nocy na takie przemyslenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne przemyślenia
in vitro masz rację tak se pisze i gratuluję pomysłu , mam nadzieje że samotnie dasz sobie radę nie wiem jak się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne przemyślenia
nie wiem jak się robi 'łapka'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×