Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obserwator 24

na ulicy widze oblesne tluste projekty

Polecane posty

Gość obserwator 24

tipsiar i blachar...teraz kazda grubska chce byc cool robi sobie tipsy wlosy na blond biodorwki i mysli ze jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koper...
ale naszczescie i na tekie projekty sa chetni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moralna propozycja
a może mają piękne wnętrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja niedomytych facetów...
bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
a może mają piękne wnętrze?" - a kogo to obchodzi skoro wyglad widac od razu a wnętrze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja facetow(rowniez mlodych) z brzuchami jak kobieta w 9miesiacu ciazy...:O jak bylam w krynicy morskiej tydzien to na plazy od tego widoku zaniedbanego tlustego polskiego spoleczenstwa omal sie nie porzygalam...............:O fakt mlodziutkich kobiet otylych tez bardzo duzo widizalam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O jejku jejku
Ja tam wolę swobode:) lniane spodnie japonki koszulka, jeansy japonki koszulka spódnica japonki koszulka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O jejku jejku
a ponieważ na poim ciele znalazłaby się fałdka... dlatego zakrywam to, bo wiem, że nie jest to fajny widok, no i innych może to drażnic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moralna propozycja
zawsze można zamknąć oczu i sprawdzić to wnętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się rzygać chce, jak widzę spoconych facetów po 40-tce, z obleśnymi, grubymi brzuchami, rozpiętymi koszulami do pępka, przez które to rozpięte koszule wyłaniają się wstrętne włochy, zaczepiających młode dziewczyny. Obrzydliwe to jest!!! Wczoraj w autobusie przysiadł się taki i próbował mnie sobą zainteresować. Myślałam, że puszczę pawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ał znowu coś mnie boli
Jak mowa o 40 latkach to przypomniałam sobie mojego przyszłego (?!) teścia :D tzn. On to bliżej 60:D To taki wyluzowany typ człowieka - buty spotrowe, skarpetki spodenki koszulka polo, mp3 w uszach i rower:) heh A co do tych facetów - to fakt, obleśni wlepiają swoje "ślepia" w ciało dziewczyn a fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem: wyluzowany. Ale ja mam na myśli tych oleśnych dziadów, którzy chyba przeżywają kryzys wieku średniego i chcą się dowartościować. Kiedyś miałam takiego szefa po 50-tce, który przy okazji moich imienin czy urodzin zawsze tak cyrklował, żeby podczas składania życzeń pocałować mnie w usta. Zawsze mówił \"No co, w tym wieku chciałbym pocałować młodą dziewczynę\". Kiedyś nie wytrzymałam i powiedziałam \"A ja w tym wieku chciałabym pocałować młodego faceta\". Mało zawału nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojedźcie może za granicę i nauczcie sie tolerancji. Na zachodzie nikt nie musi sie wstydzić jak jest trochę grubszy, albo kaleki. Na basenie 100 kilowe osoby nie mają kompleksów i nikt nie patrzy na nich jak na dziwowisko. Dużo młodych dziewczyn ma nadwagę, są za to uśmiechmięte i mają piękne, długie włosy. Sama byłam zdziwiona widząc pięknego chłopaka zapatrzonego w grubaskę. Ale tylko taki chłopak może sobie na to pozwolić, on nie musi leczyć kompleksów pokazując sie z modelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest za granicą, a nie u nas. Moja była bratowa jest osobą o niesamowitej tuszy i podczas pobytu w USA poszła na basen. I okazało się, że jest tam najszczuplejsza wśród Amerykanek w jej wieku. A tu oglądają się za nią na osiedlu, bo jest gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no dobra,samoakceptacja swoją drogą ale trza miec odrobinę samokrytycyzmu...a nie.. 15letnia dzioucha tlusta jak amlo kto...w samych lydkach chyba miala 60cm :O brzuch jak w zaawansowanej ciazy blizniaczej,mega cellulit,ale ubrala skąpe wycięte bikini...:O choc widzialam szczuplejsze znacznie od niej kobity co w dlugich spodnicach i pareach sie w okolicach plazy paradowaly......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo seksowna
masz absolutna racje, zachod niestety jest bardziej tolerancyjny niz Pl, szkoda, bo wlasciwie kazdemu mozna cos zarzucic... Ech, tolerancja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liiliia
Nie ma co sobie strzępić języki Tacy ludzie są i będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tolerancją to amcie racje....wystarczy,ze raz ubralam okulary typu muchy i sznur takich czerwonych imitujących koral koralikow to wszystkie panienki sie gapily..:O a jak sie odezwę choc slowem ze swą wadą wymowy nosową to wzbudzam sensacje,ze ho ho...:O troche to przykre ale.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liiliia
Jeżeli ktoś jest tłusty z powodu obzerania sie fast foodami i podobnymi, to niech nie ma prtensji, ze sie ludziom nie podoba, aczkolwiek trzeba pamietac, ze niektorzy sa otyli przymusowo( geny, choroby). Trzeba miec wyczucie smaku, dla kazdego znajdzie sie odpowiedni strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczen dobry
na tlustej piczy brzydal cwiczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała20...
będąc nad morzem widziałam kobiety (około 20-30 lat) wyglądające jek..(proszę mi wybaczyć..) jak taka szynka wiejska(?)- ta zawinięta sznurkiem. to było naprawdę niesmaczne. a na dodatek spacerowały tak ubrane ze swoimi facetami. hmm..ja nie mam nic przeciwko( właściwie..) ale...no właśnie , to "ale". jeśli podoba się taka swojemu facetowi to ok. ale może niektórzy nie potrafią im powiedzieć"słuchaj kochanie, załóż coś innego"(czy cos w tym stylu). (???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×