Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to ma byc

Pytanie do bywalcow burdeli lub korzystajacych z prostytutek .

Polecane posty

Gość jak to ma byc

Na ogolnym caly czas wywalaja wiec daje tutaj.Niech opisza tez swoje doswiadczenia i przygody z prostytutkami . jak to ma byc [29.07] 17:50 jak to ma byc Wieczorem mam isc do jedbej takiej nazwijmy to "dziewczyny" , jestem umowiony na konkretna godzine i mam pytanie jak sie mam tam zachowywac . Sa jakies rozmowy czy od razu stosunek , ide na godzinke . [29.07] 17:52 smerfetek nie łam sie chłopie, tylko wejdziesz to ona od razu sie tobą zajmie, najlepiej zwal gruche wczesniej zebys mógł dłuzej mi zwykle od razu po wejsciu zaczyna robic laske [29.07] 17:54 jak to ma byc A w czasie godzinki ile razy dasz rade ja obskoczyc ???? [29.07] 17:54 na erotyczny z tym tematem [29.07] 17:57 jojojojojjjj módl się zeby Ci chociaż raz stanął jak zobaczysz taką wywlokę co ją miało 300 przed toba [29.07] 17:58 jak to ma byc Mam jej zdjecie , nie boj sie , stanie mi [29.07] 18:00 smerfetek moj rekord 7 razy [29.07] 18:01 glupia wiewióra fajnie..piszcie piszcie ciekawy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna malina
no mi sie wydaje ze powiesz cos w stylu,czesc i rob swoje i ona to zrobi. Bylam RAZ u mezczyzny-prostytutki i nie powiedzialam nawet dzien dobry bo od razu zaczal mnie calowac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA TO PYTANIE
najlepiej odpowie luj z promenady i świr z dołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×