Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Lady

definicja zakochania

Polecane posty

jesli macie wątpliwosci czy jestescie zakochani, podaje prosty sposób jak to sprawdzic.. Otóz sprobujcie przez pare dni nie widywac ukochanej / ukochanego. Jesli jestescie zakochani, wystapia tak zwane objawy abstynencyjne: niepokój, rozdrąznienie, drżenie rak, poczucie pustki i zagrożenia, depresja, bezsennośc.. Wtedy bedziecie wiedziec na 100 procent. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Kolumb
odkryłaś Amerykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim problemem jest jedna ważna dość sprawa na tomiast mam dziewczyne obecnie z którą zaczołem chodzić niedawno ale w cześniej tesz chodziliśmy ze sobą ale ona zemną pare razy zerwała a dokładnie 5 razy. Moją proziba jest odpowiedż na pytanie ile można dawać szans ukochanej która rani drógą osobe i jeszcze jedno pytanko dlaczego kobiety ranią ja niemówie że męszczyzini nie raniaq broń boże my jako płeć przeciwna jesteśmy tacy sami potym zglendem ale czemu ranimy prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile masz lat, ale chyba jesteś dość mody :) Mój obecny mężczyzna to osoba którą znam dosłownie 3/4 życia. Chodziliśmy razem do jednej klasy do podstawówki. Przyjaźniliśmy się. Wiele razy próbowaliśmy być ze sobą, tzn \"chodzić razem\" :P. Ale albo ja coś odwaliłam, albo on, albo wspólnie dochodziliśmy do wniosku, że to nie TO. Ale wciąż się przyjaźniliśmy, mimo wyrządzonych wzajemnych krzywd (oj, co ja sie kiedyś napłakałam w poduszkę...!). Aż nadszedł czas, kiedy dorośliśmy poprostu do związku. Jesteśmy razem od 2 lat. Znamy się na wylot, a mimo to codzień odkrywamy sie na nowo. Kochamy się i nie żałujemy że przetrwaliśmy burzliwy czas dorastania i młodzieńczych miłostek. Więc kto wie, może i wam się uda dojśc do takiego momentu :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy się zgadzają;] a podobno \'można żyć bez powietrza\'.. ja już nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELOU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×