Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noi

Zakochałam się w zajętym

Polecane posty

Spokojnie, prześpij się, świeże emocje to rzecz straszna, wtedy się nie myśli racjonalnie... Zobaczysz, po nocy przyjdzie dzień, a po burzy spokój - albo wkurzysz się tak, że go rozniesiesz na strzępy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
eee kobitki mialo byc przepraszam :O chyba powinnam isc spac ,ale nie chce mi sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee kobitki
ja mam tak samo--->ale w czym rzecz? teraz chociaz masz pewnosc, ze wrocil do innej a ja mam to w duszy, ze mnei obśmial - boli to, ze nie przypuszczalam, ze to taki cham, prymityw jeden takie cos mu sprawilo satysfakcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
padma ... :D chyba dam te moje posty na smietnik bo az strach to czytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee kobitki
w duszy =wisi mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
eee kobitki ... on byl ,jest i pewnie bedzie z nia caly czas :( a ja sie obawiam ,ze powie to co wie o mnie ,ale mam nadzieje ze do tego sie nie posunie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli jej powie, to co? Bądź spokojna, będzie trzymał gębę na kłódkę. Poza tym naprawdę przepraszam, ale kawał z niego sukinsyna. A ja wciąż myślę, jak pocieszyć ten swój nieszczęsny obiekt uczuć, i pomysłów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee kobitki
padma kogo chcesz pocieszac? tego kolesia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tego, przez którego się znalazłam na tym topiku. Rozstał się z kobietą. Nie byliśmy ze sobą, nie mieliśmy romansu, nic z tych rzeczy. Żal mi go, wiem, że cierpi - mieli cholernie skomplikowane relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee kobitki
padam, idę spać...padma mi ten gosciu tak skomplikowal swiat, ze mi się wszytsko skomplikowalo jak nigdy i lepiej nie mówic dostalam po dupsku porządnie, nie zywię chęci zemsty, mam żal, ze pokazal swoja prawdziwa twarz, choc nie musial czyzby urazone męskie ego? demonstracyjnie kocha zonę i obrobil mi d..konkursowo kij mu w oczy i shalira w plecy lecę dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
padma jej nie powie o to jestem spokojna .Wiecie co ,sama siebie nie poznaje ,ja zawsze spokojna a teraz ? Ech ...lepiej pojde spac bo jutro nie wstane . Dobranoc kobitki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lećcie, też idę. Dobrej nocy. :) eee kobitki - dopieto teraz doczytałam, faktycznie kawał śmiecia z niego. Życzę ci siły. Wam obydwu zresztą, i sobie też. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwilę
a najabrdziej boli to, gdy wlasny ojciec nie szanowal matki a czlowiek spotyka potem takie padalca, ktory demonstracyjnie poniza cię i obśmiewa deklarując milosc do zony...którą przecież zdradza ...ale tylko wtedy gdy coś am się wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka..kruszynka
do Arlena.. mam podobnie jak ty ,był i jest kolegą dla mnie ,ale też stale dzwoni.śle smsy po nocach,maż zrobił mi z tego piekielną awanturę,prosiłam tamtego żeby dał mi spokój ale on wciaż robi to samo,a ile nagadał złych rzeczy o swojej żonie,z tym że ja dużo wiem od znajomych o jego żonie i nie jest tak jak on oniej mówł,najwidoczniej chciał mnie brać na litość żebym sądziła jaki to on biedny,nieszczęśliwy,a tak naprawdę to znajomi mówią że to gnojek maltretujacy swoją rodzinę.Nie wiem jak z nim skończyć żeby dał mi wreście spokój..Arlena czy tobie udało się go pozbyć ,jak to zrobiłaś..powiedz nie wiem co mam już robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobietki :) To ja >> ja mam tak samo ,zaczernilam juz nicka . Jak Wam minela noc ? Mam nadzieje ,ze zamiast myslec udalo sie wam zasnac :) Mi niestety nie udalo sie ,ledwo siedze :( Kurcze smutno mi :( Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka..kruszynka
topik upadł? szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwnailadna
wyszłam za monsz, zara wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
Strasznie za nim tęsknię....chce mi się płakać. On jest z inną, ma dziewczynę a ja to tylko ... przygoda. Powiedziałam: nie na romans bez zobowiązań no i ... milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex83
kobiety nie warto zajmować sie zajętymi .Dla nich to tylko zgryw i dobra zabawa gdy patrza jak dziewczyna mieknie pod ich czułym dotykiem i zapachem perfum.Uwielbiaja te gierki a do uczuć dziewczyny wagi nie przywiązuja zupełnie to świnie i tyle.Sama jestem zakochana w zonatym facecie wiec wiem o czym mowa,walcze jak lwica z jego urokiem i wyrachowaniem ale chwilami miekne jak każda z was.pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex83
a moze jakiś wyrachowany samiec ma ochote pobronic swojego marnego gatunku ? to może być ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
alex-------> tylko o czym tu dyskutować? Same jesteśmy sobie winne:(. Kobieta zawsze na coś liczy i oni to wykorzystują...jedyny sposób to zerwać taki układ, popłakać i mieć nadzieję, że się szybko pozna kogoś wolnego i cudownego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalumada >>Strasznie za nim tęsknię....chce mi się płakać. On jest z inną, ma dziewczynę a ja to tylko ... przygoda. ----doskonale Cie rozumiem , trzymaj sie 🌼 alex83 >> ja to doskonale wiem ,caly czas sobie to powtarzam ,ale niestety serce nie idzie w parze z rozsadkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
mala-------> no, niektóre kobiety mają talent do wpierniczania się w takie chore układy..:(. Niech to świnia powącha...;) Piję drinka i ... sama nie wiem...czemu to życie takie poplątane scenariusze mi pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
Z jednej strony to dobrze, że się nie odzywa, skoro sie nie zgodziłam na romansik za plecami jego dziewczyny ale z drugiej jestem na niego zła, że tak łatwo odpuścił, że kompletnie mu nie zależy i nie mysli o mnie... :( Zawiodłam się na całej linii ale jego panienką do łóżka nie będę! buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalumada >> wiem ,ze to nie jest zadne pocieszenie ,ale nie tylko Tobie pisze takie smutne scenariusze .Ja tez niezle w zyciu dostalam po tylku :( Pierwszy dzien bez niego za mna ...brakuje mi jego ,ale coz ... Myslalam ,ze nie pozwoli mi odejsc tak latwo ,ale widac znowu sie mylilam :( Znajdzie sobie inna ...za bardzo lubi kobiety ...ech ... Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo autorki
mala--------> życzę Ci, żeby życie pisało od tej pory dla Ciebie same wspaniałe scenariusze...:) Zasługujesz na najlepsze,,,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodo autorki >>dzieki :) ale ...ech nie wazne ... Padma >> co u Ciebie ? jak Twoje sprawy ? odezwij sie :) Chyba dzisiaj nie dojde do tego lozka ;) papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
I jak tam dziewczynki? U mnie dół totalny...ale on nigdy się nie dowie jak mi żle, że tak bardzo za nim tęsknię, że się zakochałam... Została mi tylko duma i ...mam nadzieję, że z czasem jakoś zapomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! lalalumada>> trzymaj sie ,dasz rade .Ja wiem ,ze to cholernie trudne ,ale jestes silna i poradzisz sobie z tesknota i smutkiem. U mnie bez zmian .Juz drugi dzien bez niego .Dzisiaj bylam na takiej malej imprezce ,bylo fajnie ,staralam sie nie myslec ,ale ciezko ...Z jednej strony brakuje mi go ,a z grugiej ...teraz widze jak malo dla niego znaczylam ,slowo \"kocham \" bylo tylko pustym slowem ,zniszczyl wszystko ,zranil mnie i pozwolil odejsc ...tak latwo ,pozwolil mi odejsc ...:( Ciekawe czemu Padma sie nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×