Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Zakochałam się w mężczyźnie którego nie potrafię zdobyć

Polecane posty

wprawdzie często sie z nim spotykam. On jednak traktuje ten związek jako taki bez obowiązań. Poza tym ma tak wysokie wymaganie wobec kobiet. Jak opowiada jekiej kobiety szuka to czuje że to nie ja raczej wiem to. Da się to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same wymaganie co do wyglądu, to wiadomo, oczywiście na żonę pracowita energiczna a jednoczęnie posłuszna delikatna sympatyczna dziewica wesoła co jeszcze zaraz sobie przypomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... takie rzeczy to tylko w erze... powaznie-wymagania wymaganiami,kiedy przychodzi uczucie wszystko bierze w leb... przeciez nie poznaje sie kogos z mysla \"o!to moj przyszly wspolmalzonek!\". jesli zainteresujesz go soba,sprawisz,by szukal twojego towarzystwa,by mu go brakowalo,by zatesknil... wszytsko jest mozliwe a wymagania? coz...nie marzylas nigdy o rycerzu w lsniacej zbroi na bialym rumaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili30
Ja tez spotykałam sie z takim facetem.Niby czuły, pragnący uczucia ale jednoczesnie wieczny poszukiwacz i ....strasznie pomiatał uczuciami innych...niestety tego dowiedzialam sie od innych kobiet z ktorymi sie spotykal.Facet ktory ma tak wygórowane wymagania nie szuka zwiazku ani partnerki...on szuka maskotki z która moze sie pokazac, która moze sie pochwalic i pobawic a jak mu ise przestanie podobac to ...poszuka innej bo jego wyagania jeszcze wzrosną. Moj pracuje za granica, jest marynarzem i powiem wam ze duzo jest w tym prawdy ze marynarz ma w kazdym porcie dziewczyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×