Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laysy sobie jem

Czy obojętność w związku wobec mojego partnera

Polecane posty

Gość laysy sobie jem

Czy obojętność w związku wobec mojego partnera sprawi, że zacznie doceniać to co miał i nie doceniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnei tak
tylko to trude udawac obojetnosc probowalam wiele razy ale nie umiem poprostu nie umiem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak się stało. Tyle, ze ja NIE GRAM. Po prostu mam dość a on teraz szaleje. Ale to też mam w dupie. Niech robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laysy sobie jem
No własnie mój facet ma wszystko, i to mój błąd - nauczyłam Go tego... Kanapki do pracy zrobione (4:30 budziłam się) Przed pracą kawa Po pracy obiad Pozmywane, posprzatane ... cholera ale to, że powie .. Kochanie dziekuje obiad był cudwony, bla bla bla nie wystarczy, mógłby chociaż raz sam coś zrobić...o np. odkurzyć!bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
bardzo dobry temat poddałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
Ja tez chciałbym byc obojętny wobec niej,jejku jak bardzo chciałbm,czasmi udaje sie ale za chwile to powraca ze wzmożoną siłą. Co mam zrobic. Poradzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laysy sobie jem
No bo jak sprawić, żeby facet docenił to co ma? Chyba dopiero jak to straci... A ja nie wiem czy należę do takich osób które będą na wszystko reagowały obojetnością. Narazie pierwszy dzień...NIC nie robię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laysy sobie jem
Spiderman Oj fajnie bylby gdyby to mój facet mial taki dylemat - a to taki luzak co ma wszystko pod nos postawione i jeszcze mu źle bo czasami ma wyrzuty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrr
no tak jak tak robilam i do niczego dobrego to nie doprowadzilo. osiagnelam wrecz odwrotne skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laysy sobie jem
No własnie tego sie obawiam, bo skoro teraz nie okazuje wdzięczności to tym bardziej jak bede miała wszystko w **** to może przynieśc odwrotny skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laysy sobie jem
Hmmmmm....... 11:27 machos Moim zdaniem jesteś żałosna, ale to tylko moje zdanie. To jest najlepsze! Mój partner nie jest dla mnie obojetny i Kocham Go z całego serca i wiem, że On mnie Kocha tylko chcę abyśmy w związku byli partnerami również w obowiązkach domowych i innych. Rozmawialam z Nim na ten temat wiele razy, po każdej rozmowie było idealnie, a potem znowu powracało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdfd
w tamtym topicu tez nie byl obojetny tylko ona chciala ze by taks ie poczul; ze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laysy sobie jem
Ja nie chcę aby mój partner myślał, że jest dla mnie obojętny - jeżeli chodzi o uczucia. Bo to zawsze będę Jemu okazywała! Ale poprostu chce pokazac obojętność np. poprzez - nie robieniu kanapek - niech nauczy się sam o 4:30 rano obiad ok, ale musze jakos Go zmusic aby pomagał mi, a nie chcę czuć się jak kura domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laysy sobie jem
11:26 zobaczysz jaka potrafie byc on nie jest mi obojetny i nie chce sie rozstawac chce tylko zeby pokazal ze mu na mnie zalezy jesli zalezy oczywiscie Mój w inny sposób okazuje, że mnie Kocha i szanuje - tylko nic nie robi w domu! Nooo nie powiem, że nic kompletnie nic, bo wstawi pizze do mikrofalówki, pozmywa jak poprosze. Ale chyba powinien sam się domyślic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
hmm ciekawe to wszstko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×