Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bergmanowa

Jeśli wyślesz komuś życzenia, a ten ktoś nie odpowie niczego-to jak sie zachować

Polecane posty

Gość bergmanowa

? A może inaczej, co sądzić o kimś takim ,tym bardziej ,ze są wysłane do kogoś z kim sie jest niby w normalnych stosunkach, ostatnio sie z nim normalnie smsowało a teraz zachował sie jakby normalnie olał. Wkurzyłam sie troszke, fakt powinno to być bezinteresowne, ale zawsze jest miło jak sie wie, ze nie trafiły w próżnie - tym bardziej, że to był wyraz dobrej woli z mojej strony, bo ta osoba dużo złego narobiła kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomop
to się nazywa kultura! A ona wymaga podziękować za życzenia. A skoro nie podziękował, no cóż znaczy ,ze za grosz kultury nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergmanowa
A jeśli mam pewność, że miała ? Tzn. wiem na pewno ,ze braków na koncie nie ma,sms normalnie doszedł. Troche mi przykro, bo jak mowie w pewnym sensie to ja musiałam wykazać sie dobrą wolą. Wysłałam je wzczerym geście, ale teraz nie wiem dlaczego czuje sie ... podle jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomop
nie czuj się podle, zachowałaś się w porządku, tymbardziej,że jak sama mówisz, ta osoba nie zasługiwała, bo narobiła wiele złego w przesżłości! To jej powinno być głupio, bo nie wypada nie podziękować za życzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergmanowa
No to dzięki, prawde mówiąc i tak sie czuje podle - ale masz rację, widocznie brak tej osobie kultury i dobrego wychowania. Tym bardziej ,ze po tym co zrobiła...potraktowałam ją "bardzo humanitanie" i można powiedzieć... przebaczyłam. Liczyłam jednak mimo wszystko na przyjazny gest, właśnie choćby dziękuję ... albo nawet zwykły uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergmanowa
Ehhh, cóż tam. Co sie bede przejmować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle
bergmanowa - Ty nie masz wiekszych zmartwien?? ;) przed okresem jestes czy jak :p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergmanowa
:) hehe ale przykro mi sie troszke zrobiło przez jakiś moment - no ale skoro to ktoś taki co albo nie domyśli sie,że ktoś może sie tak poczuć , albo... robi to specjalnie - to faktycznie temat skończony :) nie zatruje kolejny raz moich myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle
nie ma co sie truc jak ktos nie doceni fajnej babki to jego strata :p pozdrowki i szkoda myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergmanowa
Pozdrawiam również 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerekumkum
byłam w podobnej sytuacji, wysłałam życzenia do byłego i nie podziękował, wściekałam się bez potrzeby! Nie podziękował,bo nie miał ze sobą telefonu i dostałam podziękowania następnego dnia, takze głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergmanowa
Trafiłaś, u mnie też chodzi o byłego. Tylko, że wiem akurat on z telefonem sie nie rozstaje. W każdym razie widze, że nic sie jednak nie zmienił. Niepotrzebnie dałam sie wplątać w te niby miłe słowa ostatnio. Już główka do góry u mnie :) To nawet nie jest kwestia dla mnie ,że coś sobie po tym obiecuje, bo on u mnie jest w tym względzie spalony na zawsze, dlatego myśle ,ze przeżyje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerekumkum
no u mnie też o nic nie chodziło, ale byłąm zła,ze mnie olał totalnie i nawet za smsa nie podziękował- no i on też się nie rozstawał z telefonem :P A przejdzie ci na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergmanowa
Przejdzie :) dzieki za dobre słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to musi być zwyczajnie
jakiś prostak i tyle - nie masz co o tym myśleć, tak pomyśl o nim i tyle i wiecej już niczego nie życz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passsiy
kolejny dupek na drodze? olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka zl
I co odpisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam życzenia imieninowe byłemu z którym byłam 3 lata....nawet nie podziękował....co za porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak kultury i niewychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×