Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzia18*

hej dziewczyny poradżcie jaki kolor bluzki do ciemno zielonych spodni rybaczek

Polecane posty

Gość madzia18*

i czy do biało różowych spodni moge ubrac błekitne przezroczyste japonki bo niestety mam tylko tten kolor czy lepiej ubrac białe laczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciemno zielonych rybaczek pasuje bluzka w kolorze błękitnym,różowym,żółtym,białym,kremowym,seledynowym,czarnym,w sumie to dużo opcji masz.a co do butów,to uwazam,że powinnas kupic japonki w jakimś neutralnym kolorku,które założysz do każdego stroju (ja np. mam ze złotym paskiem),teraz przecen pełno,a japonki są najwygodniejsze!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delta19
czesc.do takich rybaczek najlepiej pasuje carna lub biała bluzka,będzie podkreślała kolor spodni.Uważj z kolorami,zebyś nie wyglądała jak smerfetka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorystka_Mila
Do tego typu rybaczek najlepiej pasują bluzki w tonacji brudnej pomarańczy...to najlepsze zestawienie. Do biało-różowych spodni radzę założyć białe buciki, nie powinno łączyć się bieli, różu i niebieskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizazystka_stylistka
bialy czarny pomaranczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
do spodni zielonych- kolory które wymieniła aj em de czołzen łan- pozdrówki 🖐️ :P do tych różowo- białych nie ubrałabym niebieskich, tylko białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem ty
aj em de coś tam- sorki ale jak widze, ze ktoś łączy zielony z różem albo niebieskim to wygląda trochę śmiesznie. do zieleni polecam bluzki brązowe, kremowe, białe, czarne, pomarańczowe, żółte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech skonam! ta osoba, która powiedziała, że do ciemno zielonych rybaczek pasuje błękitna albo różowa bluzka to jakas niekompetentna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się- do zieleni super wygląda pomarańczowy kolor. biały pasuje praktycznie do wszystkiego, tak samo czarny. do zieleni też żółty się zgra, choć osobiście tego koloru nie lubię. beż też jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
prawie wszystkie pasuja ,no moze bez fioletu czy jakis takich jaskrawych wscieklych kolorow ....ale to kwestia gustu...obecnie laczy sie kolory jak komu odpowiada i to jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciało stałe,sama jesteś niekompetentna.Wszystko zalezy od odcienia błękitu i różu.Znasz tylko obciachowe jaskrawe odcienie,to gratuluje bystrego wzroku.Poza tym,skoro spodnie są ciemnozielone,to faktycznie można poszaleć z kolorami. Napisałam co pasuje,zależy jak kto lubi.Wątpie np,że zakompleksiona dziewczyna zdecyduje się na odważniejsze zestawienie. Tyka,pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
ciało stałe- nie podważaj czyichś kompetencji dobra? Aj em zaproponowała ciekawe i rzeczywiście pasujące kolory- a to czy autorka z tej rady skorzysta to Jej sprawa. A Ty chyba faktycznie nie umiesz sobie wyobrazić innego np. różu niż taki oczojebny, którego pełno na ulicach :o Aj em 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też łączę ciemną zieleń typu khaki z brudnym lub bladym różem, błękitem albo nawet turkusem i jest to bardzo ciekawe zestawienie. :) Natomiast mam pytanie, co to są laczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smiej się z własnego braku wyobraźni koleżanko :) Widocznie jesteś osobą,która ma jakiś problem z odróżnianiem fajnych rzeczy od kiczowatych.Mimo to życzę ci nieco szerszych horyzontów, zwłaszcza w dziedzinie mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilka
Hmmmmm...do ciemnozielonych rybaczek fajnie będzie wygladał jakiś czarny top...i japonki ma koturnach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilka
...to typowe zestawienie...najbardziej bezpieczne i zawsze trafione....ale zgadzam się również z dziewczynami...można fajnie połączyć ciemną zieleń z brudnym różem....nad błękitem bym się jednak zastanowiła....pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie nie róbcie wsi! tak w ogóle to w sprawie mody akurat mogę się wypowiadać, bo na tym się znam, ale moda nie znaczy pstrokatość. i żaden róż nie pasuje do zieleni. błękit też. moje zdanie :O idę stąd, bluzgajcie sobie. Wyobrażam sobie, że pewnie niezłe tapeciary z Was i lalusie, które usilnie starają się być modne ale coś im nie idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Nie osądzaj kogoś, kogo nie widziałaś!! Tak się składa że nie mam ani jednej pstrokatej ani różowej rzeczy. Nie wiem- dowartościować się chcesz? znawczynio mody buahahha. Każdy ma swój styl i kolory będzie łączył jak chce, a że Ty nie widzisz innych kolorów poza neutralną czernią czy bielą to już Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyka daj spokój,ciało stałe,tak jak w nicku,jest stałe,nie ma sensu mówić,bo to jest jak walenie grochem o ściane.Laska jest szara i ograniczona,a do tego wiadomo było,że zaraz wyskoczy jaką jest znawczynią mody buahahaah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
B R A W O Ale Ona i tak będzie się upierać, bo jest znawczynią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
First of all ---> buziaczki dla Tyki i aj em :D Co do tematu... do ciemnozielonych spodni można ubrać bluzeczke w prawie każdym kolorze, z tym, że należy odpowiednio dobrać odcień. Osobiście nie wybrałabym czarnego koloru, bo całość sprawiałaby przytłaczające wrażenie...prawie jak strój wojskowy:P jeśli zależy Ci na tym, aby wyglądać ładnie i dziewczęco polecam do spodni np.delikatny róż , biel , blady żółty... Ciało stałe---> te, stylistka, nie wypowiadaj się, tylko zacznij uniformy do woja projektować, o bożyszczu mody z upośledzoną wyobraźnią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojm zdqnuvd:-Q :-P :-S :-Q :-* :-> :-( :-I ;-) :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako fanka kolorów uważam, że każdy kolor będzie pasował. Problem nie jest w samym kolorze ale jego odcieniu. Muszą być chłodne odcienie. Dużo fajnych bluzek we wszystkich możliwych kolorach znajdziesz w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×