Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak bywa

Byłam kochanką

Polecane posty

Gość tak bywa

przez 3 lata. Obiecywał, mamił pięknymi słówkami, rozkochał mnie w sobie, a dziś? dzis jestem zmęczona czekaniem. Teraz posypią się gromy na moją głowę, moze i słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zgadnę - żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ...
zycie jest popieprzone moim zdaniem pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
to nie była nawet trudna zagadka, żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
spuszczam sie do buteleczki po actimelu i biegne z reklamacją do sklepu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje Ci
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
żeby choc było zabawne, to wyżej, ale nie jest, podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem kochanką
i sama nie wiem co dalej bo jakoś nie widze żeby miało się coś zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczapnik
to teraz już wiesz, że - pardon - kurewstwo nie popłaca, że trzeba się trzymać zasad moralnych , a nie podążać za marzeniami opartymi o zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
zastanawiam się czy były to piekne 3 lata czy zmarnowane? jakoś bliższa mi druga opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje Ci
szczapnik Ty nie badz taka(taki) madra(y) bo nigdy nie wiesz w jakiej sie sytuacji znajdziesz i te swoje glupie komentarze zostaw dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
czy kurestwo? pokochałam go szczerze pomimo tego,że był biedny, średniej urody, w łóżku w skali 1-5 oceniam na 2 i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje Ci
tak bywa moim zdaniem to nie kurestwo ,poprostu zle ulokowalas uczucia ,trafilas na zajetego faceta ,ja tez trafilam na takiego ...wiem co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
i tacy chyba są najgorsi, bo dowartosciujesz takiego zagubionego, a on potem mysli, że jest wielki macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczapnik
ale był żonaty więc uczciwa dziewczyna zabija taką miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
wspólczuję ci, nie jesteście już razem? ile trwał taki układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje Ci
czy Ty wiesz wogole co to jest milosc? czy Ty uwazasz ,ze mozna sobie nakazac : nie czuj tego co czujesz ? to sa uczucia ,a one z rozsadkiem nie zawsze ida w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naprawdę nie mogę zrozumieć
Naprawdę nie mogę zrozumieć jak możecie wązać się z żonatymi facetami, na co czekacie i liczycie? na krzywdę żony i dzieci? Czy aż tak trudni zdobyć wolnego faceta, że łapiecie co się da byle by był? i nie mówcie o miłości bo na początku znajomości napewno uczucia jeszcze niema a wiedza o jego stanie cywilnym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
szczapnik, czy miłość można zabić? pokaż mi tę broń, od której ginie miłość, dzisiaj właśnie jej potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba mylisz MILOSC z czyms
innym z deka... nie wiem jak mozna milosc budowac na nieszczesciu innej osoby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje Ci
tak bywa - jestesmy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
doskonale rozumiem, że przekroczyłam pewne granice i nawet nie wiem kiedy tio się stało, a już byłam zakochana po uszy. Przez te 3 lata udowadniał mi,że jego związek jest czystą formalnością, nie układa sie jemu z żoną i to było widać i czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też kochanka
A ja dalej jestem kochanką. I mam to w nosie kto co o mnie pomyśli. jestem szczęśliwa i wiem że wszystko dobrze się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem kochanką
kiedyś też uważałam że jak można się wiązać z żonatym... że to z gruntu złe, podłe itd. Jednak nikogo nie oceniałam, nie krytykowałam. Ale wiecie co? Przekonałam się, żepowiedzenie nigdy nie mów nigdy jest bardzo dobre... zakochałam się i co? Oboje to czujemy, na miłość nie ma mocnych. Ona nie patrzy na papierki... przychodzxi i przewraca Ci życie do góry nogami. I choćbyś nie wiem jak się wzbraniał to ona zwycięży. Więc zachowajcie swoje oburzenie dla siebie... nigdy nie wiecie co was jeszcze spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
do też kochanka, a ja nie byłam zawsze szczęśliwa, tęsknota, zazdrość, czekanie - to wszystko pozbawiało mnie radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczapnik
kobieta wiedząca co to honor i moralność może sobie nakazać przyzwoicie się zachować mimo uczucia. To współczesne czasy postrawiły uczucie nad honor ale już zrozumiano, że to był bład, że bez honoru nie ma moralności, a uczucie bez poczucia obowiązku może być często żródłem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem kochanką
szczapnik daj se na wstrzymanie ze swoim chorym poczuciem moralności. Przypatrz się wpierw sobie a potem osądzaj innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szczapnik Zycie jest jedno. I tak naprawdę wolę żałować rzeczy które zrobiłam niż tych których nie zrobiłam. Nie mam zamiaru dusić się i wszystko robić pod publikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×