Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pikander

Taki sobie sam jestem -

Polecane posty

Gość Pikander

Jestem facet :-) Mam 33 lata. Jestem sam I uwaga będę się żalił :-) Jestem sobie sam i się pużalam trochę, skoro kobiety mogą to i ja też :-) Choć to forum kobiece..no ale oc mi tam szkodzi? No nic. No i jestem sam i czasami się wkurzam. Tak na serio nie jest mi źle, ale czas minął, dużo czasu, a ja nadal nie mogę w nikim znaleźć prawdziwego oparcia i szczerej chęci bycia razem. Zwykłego związku, Kogoś kto po prostu jest, kogo nie trzeba zdobywać podstępem, kasą, kombinować i zastanawiać się co powiedzieć żeby było dobrze. Żeby po prostu ktoś taki sobie był i chciał coś powiedzieć, chciał wysluchać. A próbowałem. No i wszyscy się dziwią że jestem sam, bo przecież taki ciekawy, dobry i niezły człowiek...więc jak to możliwe, że połowa łóżka, ta od drzwi jest pusta? No pusta.... :-) aaaaaaaaa i tak wierzę, że ktoś tam się w końcu położy ;-) pozdrawiam wszystkie panie - tak tak, nie tylko Wy się wkurzacie na tę swoją samotność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
mowisz co czujesz, to nie zalenie się. pamietaj. :) a ten urywek super jak kawałek ksiazki:P "No i wszyscy się dziwią że jestem sam, bo przecież taki ciekawy, dobry i niezły człowiek...więc jak to możliwe, że połowa łóżka, ta od drzwi jest pusta? No pusta.... aaaaaaaaa i tak wierzę, że ktoś tam się w końcu położy :)" hmm niech L. Wisnieski sie boi, ma konkurenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj tez pewnie siedzialy
Dlaczego akurat polowka od drzwi ???? Jako facet mowie ze jestes tyranem i nie dajesz kobietom mozliwosci wyboru :D Zartowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa
a druga połówka jest od ściany? ...bo ja chyba wolałabym wybrać tą drugą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikander
-----> lea_i ależ mi tu posładziłaś :-) fakt: lubię pisać, a ludzie lubią to czytać - ale to już inna bajka ;-) nie lubię spać z brzegu, akurat tak mam łóżko postawione, przy ścianie, no i przytulam się do ściany....ależ to żałosne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ta połowa od drzwi jest zajeta. A wolałabym, żeby była pusta. Uważaj, bo czasem marzenia się spełniają. A w życiu nie wszystkie bajki kończą się dobrze. No niech Ci się tam położy ktoś, kogo nie będziesz mieć ochoty wygonić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj tez pewnie siedzialy
Juz jest zajeta , on tak zdecydowal , juz wiemy dlaczego jest sam - nikt nie lubi spac od drzwi bo tam przeciag jest :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie choć ja nie mam jeszcze 30. Hmm połowa od drzwi... moze zmień stronę, niech to będzie połowa od okna będzie im trudniej uciec :D Staraj się człowieku to dostaniesz kopa, a jak się nie starasz to też dostaniesz :O i takie to błedne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikander
ale jak się leży tak na kraju to można sobie wstać, isć do kuchni, wody się napić! No i nie trzeba robić akrobacji, żeby przeskakiwać tę leżącą osobę...same plusy! Ja taki dobry, śpię przy ścianie.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśna aguśka
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikander
Ja się zawsze staram, ale normalnie. Bo nie chcę robić czegoś tylko na pokaz. Żeby już zawsze było tak samo, żeby zawsze tak samo mi zależało: dzisiaj, za tydzień i za pół wieku..... a ostatnio gdy Ona była to leżała pod ścianą..... nic nie mówiłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa
a nie moża by tak zmienić ustawienia? postawić bardziej na środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
-----> lea_i ależ mi tu posładziłaś - tak z serca;) fakt: lubię pisać, a ludzie lubią to czytać - ale to już inna bajka;) - to istotna spawa, masz wielki atut by zdetronizowac nie tylko L. Wisniewskiego, a moze i martineza, coehelo i innych:) jest kacja i reakcja:) ja tez lubie czytac:) nie lubię spać z brzegu, akurat tak mam łóżko postawione, przy ścianie, no i przytulam się do ściany....ależ to żałosne - a to ciekawe, bo ja lubie spac z brzegu, nie od sciany. Dlaczego bo moge sobie koldre zarzucac itp teraz mam łozko co nie dotyka sciany i czuje sie jakbym spala z brzegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikander
Bo to bardzo maleńka sypialenka jest :-) A ja tak długi.... nieproporcjonalny dom i jego właściciel. I się dziwi, że wszytkie wieją ;-) HAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśna aguśka
wiecie co? moze wpakujmy się mu wszystkie na raz na to łóżko to problme zniknie :D autorze drogi, skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
30.07] 23:03 zarcik super, zrozumialam:) Tak zawsze trzeba sie strac, tak normalnie, by zawsze tak cudnie pachniałoo "chlebem" miłości, a nie tylko od swieta. to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
malutkie mieszkanko, to i malutka sypialenka, taka wisząca:) hmm no i bez kuchni, masz racje to moze i wieja, nie maja wyobrazni, nie czuja tego ciepla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikander
---> lea_i ja tam kołdry nie zrzucam, ale lubię sobie "dyndać nogami", dlatego nie mam obudowanego tego łóżka, bo muszą mi te stopy moje wisieć dla komfortu psychicznego.... Normalni to my nie jesteśmy z tymi dziwnymi nawykami łóżkowymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikander
całuśna agatka - a Ty oszalałaś dziecię drogie???? :-) Wszystkie? A ile was jest? Ja porządny i przyzwoity człowiek jestem. Z sąsiadami na ścianą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba uważać żeby tego chlebaza bardzo nie przypalić, bo swąd będzie nawet okno nie pomoże ;) a niedopieczony tez odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśna aguśka
..chcę mężczyzny :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśna aguśka
..ktory mnie pomizia po brzuchu i powie mi, że jestem ładna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
pj tak, ja spie opatulona jakby w kokon, wiem ze tak maja ludzie co czuja sie w ten sposob bezpieczni, czytalam o analizie spania. lubie kraniec lozka ale i posceili. poduszki. :) tak to bedzie łoze z Nimfami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikander
A ja w łóżku mam 5 poduszek; dwie małe, trzy duże. Każda z innej bajki :-) I jak śpię to na boku, jedną nogę muszę mieć podkurczoną. Albo na brzuchu. I wtedy dyndam sobie nogami :-) No fajne to moje łóżko. Reklamować je muszę, straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśna aguśka
a ja śpię nagolasa ...i na brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikander
Wiesz chynczyk - takiej reakcji to ja się nie spodziewałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj tez pewnie siedzialy
a ja spie na czasami na mikolaja - z worem na plecach lub po rycersku - z mieczem w dloni.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
5 poduszek, ciekwa to łoze:) zawsze były 2 poduszki, ale to 2 osoby spały. A tu 5, trzy duze, 2 małe, to mozna na samych poduchach spac, nie potrzeba kołdry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×