Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pikander

Taki sobie sam jestem -

Polecane posty

Gość powiedz proszę
kurczę ..no.nawet mogłabym wygrać jakiś zakład że to Ty...nie wiem skąd ta pewność we mnie....nie mam pojęcia...uśmiech na mojej twarzy od ucha do ucha.....hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa osoby co sobie wmawiaja cos ale sa osoby co faktycznie maja 6 zmysl, i wiedza kto co pisze:) ciekawy temat podjety, ale zawsze jest jak pisalam u gory:) i te co sobie wmaiwja cos np to, ze widza go nawet w swoim aucie itp bede wmawiac tym ze 6 zmyslem ze to nieprawda. Moze z zazdrosic, ze ukochani mowia ze soba wszedzie:) napenow. a moj romantyk byl u mnie stał i moknal w deszczu..:) i myslał, super facet, taki unikatowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powinieniem wiedzieć kim Ty jesteś? czy niekoniecznie? :-) nie wierzę, bym mógł tu kogoś spotkać i rozpoznać..... przez internet nie potrafię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodna lilia----> dobrze to ujęłaś:-) To wmawianie sobie czegoś i ta magia, która nagle pojawia się w pokoju i pozwala Ci wierzyć, że to prawda :-) ale to miłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
pewnie sobie pomyślisz ale głupiutka...albo napalona laska...nic z tych rzeczy ...kręci mi się w głowie trzecie pytanie które ma mi powiedzieć że się "być może" znamy...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i trzy pytania wystarczą, by zagdka Pikandera mogła być rozwiązana??? NIGDY!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
niekoniecznie musisz mnie znać.ta kafeteria to jak plaża i ja widzę tylko jedno ziarenko:):)mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczma, ze to zadna wmawianie sobie:) Pisze i ma obraz przed oczkami, chcialbym by te ustka mowily do mnie np a co masz z tylu na koszulce i po zworku bylo widac, ze takiego rysunku sie spodziewał:) inrtygujacy facet bo \"jarzyl\" slowem ale i symbolem:) hmm superr:) masz rcaje zagadka, tylko ci wiedza, co wlasnie wiedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz proszę---> ale ja nie jestem ziarenkiem z kafeterii.... to jedyny topik na którym się udzielam. Póki co.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
Pikander===>źle mnie zrozumiałeś Pikander:(może niefortunne porównanie...cóż....chodziło mi o coś innego...zresztą nieważne...podekscytowałam się chwilowo że jesteś Kimś kogo "znam"...powiedz mi odczep się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodna lilia ---> czyli ci romantycy to nie gatunek na wyginięciu> A powiadają, że faceci są romantyczni tylko przez pierwszych parę westchnień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz proszę---> dlaczego mam Cię wyganiać??? Przecież nie zrobiłaś nic złego. No i nie przejmuj się tak bardzo tym niezrozumieniem tutaj. W słowie pisanym tak ławo o błąd, gdy brak spojrzenia i ruchu rąk.....nie martw się już tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wąłsnie, ze nie, to gatunek unikatowy:) hmm ja zaobserowałam i jednak sa tacy co sa romantyczni ciagle, to jest w nich, a nie wziete do siebe na chwile:) swiat bez romantykow byłby ubogi:) bardzoo, nie mowiac o miłosci:) to romantcyc ja spisuja, pisa tu i tam, pisza o emocjach, tych i tyhc innych;) to skarb taki romantyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
no własnie Pikanderze powied mi "daj sobie spokój" dręczy mnie pytanie czy zadręczyć Cię jeszcze jednym pytaniem...;)myślisz że ujdzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie możesz zapodać :-) Ale odpowiedź nie będzie obowiązkowa???? Być może uspokoi Twe nerwy skołotane ;-) Dawaj to pytanie i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafna uwaga: milczenie też jest odpowiedzią. Nawet czasami bardziej wyrazistą i zrozumiałą niż sto słów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
jak każdy...myślę że masz jakieś pasje...więc zapytam się... jeśli będziesz uprzejmy to wybierz:) pomiędzy wielu Twoich pasji czy jest:a.wędkarstwo b.fotografia c. golf będę bardzo wdzięczna za odpowiedź:)możesz zaznaczyć tylko 1 odp.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotografia, a w golfa grał też:P oj cisza jest muzyką;) i cisza słowem;) lubie takie nietypowe mownie, ale w dialogu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem tak: - wędkarsto to chyba jakaś nuda? - aparat fotograficzny leży na moim parapecie i ogląda noc - kija golfowego nie trzymałem w ręku Jesteś dyplomatką w zadawaniu pytań. A jak wyszło z moimi odpowiedziami? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotografią \"pasjonuje się\" obecnie co trzeci mieszkaniec RP... nadal czuję się bezpiecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
odpowiedź taka jak myślałam.To Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):) moja intuicja nie zawiodła:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi taka odpowiedz na miare tej duszy:) pasjonuje, ale o robi? wlasnie, foty, ale fota focie nie rowna:) maluje na szkle, i nie tylko, muzykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze nie, serce nie zawiodlo:) a na wieczor Tobie piosenka Beverly Craven, promes mi hmmm czemu ja kocham? bo co tam jest?:) I druga Joe Dassin - Et si tu n\'existais pas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
a ja siedzę i śmieję się sama do komputera...pewności mam 99,9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×